Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Straipsniai

Sukurkite dekoratyvinės kosmetikos rinkinius savo mylimiausioms
2019 12 06
Gruodžio mėnuo – dovanų metas. Aplink daug įvairiausių pasiūlymų, idėjų ir nuo prekių gausos gali apsisukti galva. Mes turime idėją – pasirūpinti mamos, sesers ar draugės sveika oda ir dekoratyvine kosmetika...
Tamsiausiu metų laikotarpiu išlaikykite šviesias mintis
2019 12 06
Gruodžio mėnuo – tikras išbandymas mūsų nervų sistemai. Šiuo šventiniu laikotarpiu gausu ilgų eilių parduotuvėse, dovanų paieškų, didėjančių spūsčių keliuose ir daug kitų įtampą keliančių veiksnių.
Šventiniu laikotarpiu išvenkite skrandžio negalavimų
2019 12 06
Šventiniu laikotarpiu dažnai lankomės svečiuose, susitinkame su artimaisiais, draugais. Taip neišvengiamai daugiau valgome, ragaujame įvairų maistą ir smaližiaujame.
Kas svarbiausia, norint pasirūpinti savo širdies veikla?
2019 11 07
Širdies ritmas yra neatsiejamas nuo gyvenimo ritmo. Tam, kad organizmas būtų tinkamai aprūpintas krauju, širdis turi dirbti stipriai ir ritmingai.
Stipriausias ginklas ligoms – tvirta imuninė sistema
2019 11 07
Lapkričio mėnuo išsiskiria ne tik apniukusiu ir vis vėstančiu oru. Galime pastebėti, jog vis daugiau aplinkoje esančių žmonių čiaudi, karščiuoja, kosėja. Peršalimo sezonas ir artėjantis gripo proveržis gąsdina...
Raudonuojanti ir pleiskanojanti veido oda rudenį – kaip tai pakeisti?
2019 11 07
Besikeičianti oro temperatūra turi didelės įtakos mūsų veido odai. Ypač šaltuoju metų sezonu pasireiškia šerpetojimas, sausėjimas ir paraudimai. 
Sveikesnė galvos oda – rudeniu besidžiaugiantys plaukai
2019 11 07
Prasidėjus šildymo sezonui ir šalčiams lauke, mūsų oda patiria stresą. Ir šį kartą norime atkreipti dėmesį ne į veido ar kūno odą, tačiau būtent į galvos odos būklę. 
Žingsniai, kurių imtis užklupus peršalimui
2019 10 07
Artėjant šaltajam laikotarpiui, visi stengiamės stiprinti imuninę sistemą, kad pavyktų apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Tačiau ne visuomet išvengiame ore sklandančių ligų sukėlėjų.
Žuvų taukų nauda – nuo darželinukų iki suaugusiųjų
2019 10 07
Omega-3 yra gyvybiškai svarbios kiekvienai kūno ląstelei, tačiau mūsų organizmas natūraliai jų nepasigamina.
Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.
2019 10 07
Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?