Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Straipsniai

Žingsniai, kurių imtis užklupus peršalimui
2019 10 07
Artėjant šaltajam laikotarpiui, visi stengiamės stiprinti imuninę sistemą, kad pavyktų apsisaugoti nuo peršalimo ligų. Tačiau ne visuomet išvengiame ore sklandančių ligų sukėlėjų.
Žuvų taukų nauda – nuo darželinukų iki suaugusiųjų
2019 10 07
Omega-3 yra gyvybiškai svarbios kiekvienai kūno ląstelei, tačiau mūsų organizmas natūraliai jų nepasigamina.
Prasidėjus šildymo sezonui – plaukai kenčia nuo žvarbaus oro lauke ir sauso oro viduje.
2019 10 07
Oro pokyčius ir vis žvarbėjančią aplinką labai jaučia mūsų oda ir plaukai. Pastarieji tampa šiurkštesni, sausesni, skilinėja ir elektrinasi.
Ruduo – permainų metas mūsų odai. Kaip ja tinkamai pasirūpinti rudens sezonu
2019 10 07
Daug kalbama apie odos priežiūrą vasaros ir žiemos metu, tačiau pamirštamas labai svarbus pereinamasis laikotarpis – ruduo.
Nemokami galvos odos ir plaukų matavimai
2019 10 07
Galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Su CAMELIA mažiau išleisite - daugiau sutaupysite
2019 09 17
Visi mes esame labai skirtingi, tačiau kartu siekiame bendro tikslo - SUTAUPYTI. Su CAMELIA mažiau išleisite - daugiau sutaupysite, nes...
Kviečiame į nemokamus matavimus: venų būklės tyrimas
2019 09 06
Venų būklės tyrimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio tyrimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Į darbingą rudens ritmą grįžkite aštriu protu
2019 09 06
Po vasaros atostogų ne taip paprasta greitai sugrįžti į darbų ir mokslų režimą. Rudenį mus pasiekia daugiau informacijos ir smegenims gali būti sudėtinga staiga prisitaikyti prie didesnio jos kiekio ir...
Priemonės, kurių rudenį privalu turėti savo kosmetinėje
2019 09 06
Prasidėjus rudens sezonui keičiasi oro sąlygos, o tai daro įtaką ne tik mūsų nuotaikai, bet ir odos būklei. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į pokyčius ir savo kosmetinės turinį pasirinkti pagal rudens temperatūrų...
Kviečiame į nemokamus matavimus: galvos odos ir plaukų mėnuo
2019 08 07
Diagnostiniai galvos odos ir plaukų matavimai Camelia vaistinėse*. Tikrink šio mėnesio matavimų grafiką, registruokis ir atvyk pasitikrinti su mažų kainų kortele nemokamai.
Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?