Lojalumo klubas

Naujoje CAMELIA reklamoje – šypseną keliančios aktoriaus Giedriaus Savicko transformacijos

„Camelia“ vaistinių tinklas pristato naują „Laimės valandų“ reklaminį klipą, kuriame aktorius Giedrius Savickas įkūnija net 4 personažus. Pagrindinė reklamos žinutė, kurią įgarsina įspūdingas kūno transformacijos demonstruojantis aktorius – kasdien nuo 16 iki 18 val. visi „Camelia“ vaistinių klientai papildomai gali sutaupyti iki 30 proc.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 26714 PERŽIŪROS

Socialinė kampanija „Organų donorystei – TAIP!”

Nacionalinis transplantacijos biuras (NTB) kartu su Šaulių Sąjunga pradeda socialinę kampaniją „Organų donorystei – TAIP!”. Šios akcijos tikslas – šviesti ir edukuoti visuomenę apie donorystės naudą, supažindinti su numanomo sutikimo organų donorystės modeliu, o kartu – kviesti visuomenę domėtis ir diskutuoti šia tema.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 121 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistininkui Rimvydui Blynui įteiktas garbingas apdovanojimas

Mūsų vaistininkai – stipri jėga, kuri padėjo atremti pandemijos mestus iššūkius. Jie kantriai ir rūpestingai konsultavo pacientus, kai patekimas į gydymo įstaigas buvo apribotas; išdavė galimybių pasus, skiepijo nuo COVID-19 ir kt.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 76 PERŽIŪROS

Senjorai, nesiverskite per galvą dėl nuolaidų!

„Senjorai, nesiverskite per galvą dėl nuolaidų“ – toks naujojo „Camelia“ vaistinių tinklo reklaminio klipo šūkis. Naująja reklama primenama šio vaistinių tinklo taikomas nuolaidas senjorams ir akcentuojama, kad šiai pirkėjų grupei „Camelia“ vaistinėse sutaupyti – paprasta kaip niekur kitur.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 830 PERŽIŪROS

Pasekė mamų pėdomis: CAMELIA vaistinių tinkle dirba net 30 šeimų

Artėjančios Motinos dienos proga „Camelia“ vaistinių tinklas suskaičiavo, kad šioje įmonėje dirba bent 30 šeimų – mamų ir jų vaikų. Kalbinti vaistinių darbuotojai prisipažino, kad matomas mamų įkvepiantis pavyzdys, noras padėti žmonėms paskatino sekti jų pėdomis – mokytis farmacijos ir tapti vaistininkais.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 116 PERŽIŪROS

Kviečiame tapti „Camelia“ nuolaidų klubo nariu ir kiekvieno apsipirkimo metu sutaupyti iki 20 proc.

Mažiausios kainos, išskirtinės akcijos ir nuolatiniai pasiūlymai „Laimės valandų“ metu – tai tik dalis privalumų, kuriuos savo klientams siūlo „Camelia“ vaistinė. Nuo šiol prisijungus prie „Camelia“ nuolaidų klubo internete, suteikiama galimybė pasinaudoti papildomomis naudomis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 267 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinių tinklas daugelį metų užtikrina mažiausias kainas

„Camelia“ labiausiai Lietuvos žmonių siejama su geriausiomis nuolaidomis ir akcijomis, rodo „Spinter“ atliktas reprezentatyvus šalies gyventojų tyrimas dėl vaistinių įvaizdžio suvokimo. Jame dalyvavę respondentai šį vaistinių tinklą taip pat įvardijo kaip siūlantį mažiausias kainas – šioje srityje „Camelia“ lyderė nuo 2014-ųjų metų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 125 PERŽIŪROS

Kaip „Camelia“ vaistinės dirbs Velykų laikotarpiu?

Pateikiame informaciją, kaip „Camelia“ vaistinės dirbs šv. Velykų laikotarpiu.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 360 PERŽIŪROS

„Camelia“ – antrus metus iš eilės tvariausias farmacijos tinklas Lietuvoje

„Camelia“ vaistinių tinklas išlaiko lyderystę Lietuvoje ne tik siūlydamas mažiausias kainas, bet ir savo veikloje palaikydamas tvarumo principus. Tai atskleidžia nepriklausomas ir didžiausias Europos prekių ženklų tvarumo tyrimas – „Sustainable Brand Index“. Gyventojams įvertinus tai, kaip prekės ženklai prisiima atsakomybę už savo veiklos poveikį gamtai ir visuomenei, „Camelia“ užėmė ketvirtąją vietą bendrame Lietuvos įmonių reitinge ir pirmąją vietą tarp veikiančių farmacijos sektoriuje. Pastarojo įvertinimo vaistinių tinklas sulaukė ir 2021-iais metais.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 169 PERŽIŪROS

Didelio neapibrėžtumo sąlygomis dirbantys vaistininkai: siekiame prisidėti prie visuomenės gerovės užtikrinimo

Prieš keletą metų kardinaliai pasikeitusi kasdienybė ir įprastas gyvenimo ritmas iki šiol lemia tai, kad gyvename nuolatos besikeičiančioje aplinkoje, kuri neretai kelia baimę ir įtampą. „Camelia“ dirbantys, metų vaistininkais pripažinti, Rimvydas Blynas (2020 m.) ir Virgilija Bečelytė (2021 m.) vieningai tvirtina, kad itin didelio neapibrėžtumo metu, atstovaudami lengviausiai prieinamą asmens sveikatos priežiūros grandį, kasdien prisiima lyderystę ir greitai prisitaiko prie pokyčių. Tai, anot jų, leidžia prisidėti prie visuomenės gerovės užtikrinimo ir išsaugoti išaugusį vaistinių bei vaistininkų svarbą.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 163 PERŽIŪROS