Lojalumo klubas

Metų vaistininkas R. Blynas: turime būti universalūs profesionalai

„Vaistininkas turi būti savo darbą puikiai išmanantis profesionalas, išmanyti psichologiją, mokėti patarti ir būti draugiškas –  šių savybių visuma ypač svarbi pandemijos laikotarpiu“, – sako 15 metų „Camelia“ vaistinių tinkle dirbantis Rimvydas Blynas, kuris visai neseniai buvo pripažintas geriausiu 2020 metų šalies vaistininku.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 415 PERŽIŪROS

Kun. R. Doveikos sveikinimas. Vilties kelionė Tikėjimo glėbyje į Meilę...

Atėjimas. Laikas. Erdvė. Žmogus ir jo gyvenimas. Ritmas ir judesys. Tyla. Dievo tyla žmogaus veiklos triukšme. Dievo tyla pasaulio pasimetime. Dievo tyla išgąsčio ir nerimo akimirkomis. Dievo tyla šiandienos pasaulio išbandymuose. Tyla. Dievo.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1333 PERŽIŪROS

Kaip CAMELIA vaistinės dirbs švenčių metu?

„Camelia" vaistinės, jei ištiks bėda, bus pasirengusios Jums padėti ir švenčių metu! Dalinamės informacija, kaip vaistinės dirbs. 

label
comment 0 comments
remove_red_eye 9114 PERŽIŪROS

Ką išrinkti artimiesiems, kad dovanos prisidėtų prie jų sveikatos?

Atsiradus naujam ir nenuspėjamam virusui, žmonės dar labiau pradėjo rūpintis savo sveikata, stiprinti imunitetą. Kalėdos – puiki proga prisidėti prie artimųjų geros savijautos ir juos pradžiuginti. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė turi keletą patarimų, kaip kiekvienam šeimos nariui išrinkti prasmingą ir naudingą dovaną.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1566 PERŽIŪROS

Kokios pagalbos pandemijos metu pacientai ieško vaistinėse?

Pandemijos laikotarpiu iš vaistinių lentynų pirkėjai šluoja imuniteto ir nervų sistemos stiprinimui skirtus preparatus. Tačiau į vaistinę jie skuba ne tik apsipirkti. „Camelia“ vaistininkas  Rimvydas Blynas pastebi, kad vaistinėms šiuo metu iš dalies tenka perimti konsultacinės poliklinikos funkcijas – su įvairiais klausimais atvyksta pas gydytoją greitai negalintys patekti ir savo sveikata susirūpinę pacientai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1277 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistinėse – Kalėdos!

„Camelia" vaistinėse – Kalėdos! Paruošėme Jūsų artimiesiems dovanas, kurios prisidės prie jų geros savijautos ir grožio. Dovanų idėjų ieškokite vaistinėse arba internete: camelia.lt/kalediniai-pasiulymai/

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1627 PERŽIŪROS

Tyrimas: gyventojai vertina mažas „Camelia“ vaistinės kainas

Vaistinė, kurioje mažiausios kainos, ir vaistinė, kurioje – geriausios nuolaidos bei akcijos – taip „Camelia“ vaistinių tinklą apibūdina dauguma tyrime dalyvavusių asmenų. „Camelia“ tesi įsipareigojimus klientams ir toliau užtikrintai Lietuvos rinkoje išsilaiko šioje pozicijoje.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1588 PERŽIŪROS

Pratęsėme mažos kainos akciją medicininėms kaukėms

Vienas didžiausių Lietuvos vaistinių tinklų „Camelia“ skelbia lapkritį pratęsiantis galimybę medicininių trijų sluoksnių veido kaukių klientams įsigyti už mažą kainą. Visą lapkričio mėnesį visose „Camelia“ vaistinėse viena medicininė kaukė kainuoja 0,19 Eur, o 50 vnt. dėžutė – 9,44 Eur.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 2025 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse trijų sluoksnių medicininės kaukės – už mažą kainą

Siekiant Lietuvos gyventojams sumažinti apsisaugojimo nuo COVID-19 naštą, vienas didžiausių šalies vaistinių tinklų „Camelia“ visą spalį sudarė galimybę klientams trijų sluoksnių medicinines kaukes įsigyti už dar mažesnę kainą: viena kaukė vis dar kainuoja 0,19 Eur, o 50 kaukių dėžutė – 9,44 Eur. Tai kol kas mažiausia kaukių kaina vaistinių rinkoje po karantino.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 2491 PERŽIŪROS

Pristatome naują klipą: kiek daug telpa į mažą kainą!

Ką pasirinktumėte: gerą produktą su maža ar didesne kaina? Kam gi mokėti daugiau, jei galima mažiau? Būtent tai jau daugelį metų pabrėžia vaistinių tinklas „Camelia“, o pristatydamas naują įvaizdinę kampaniją akcentuoja, kad į mažą kainą telpa daugiau nei tikėjotės.

label
remove_red_eye 2989 PERŽIŪROS