Lojalumo klubas

„Camelia“ reklamoje – aktorius Giedrius Savickas įkūnija skirtingus personažus

Vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują „Laimės valandų“ reklaminį klipą kartu su aktoriumi Giedriumi Savicku. Pagrindinė reklamos žinutė, kurią atskleidžia žinomais personažais persirengęs aktorius – savo sveikata turi rūpintis kiekvienas, o „Camelia“ suteikia progą papildomai sutaupyti, net iki 30 proc. kasdien nuo 16 iki 18 val.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 24174 PERŽIŪROS

Senjorai, nespėliokite nuolaidų! „Camelia“ nuolaidos taikomos visą dieną ir kiekvienai prekei

Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują nuotaikingą reklamą „Nespėliokite nuolaidų“. Pagrindinis kampanijos akcentas – specialios nuolaidos senjorams, kurioms gauti nereikia įvykdyti papildomų sąlygų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 1496 PERŽIŪROS

Kodėl prastėja atmintis? „Camelia“ vaistininkas įvardijo priežastis ir gresiančias pasekmes

Jeigu dažnai pamirštate, ką buvote suplanavę ar kur ėjote, jums sunku susikaupti, susikoncentruoti ir prisiminti prieš kelias dienas įvykusius reikšmingus įvykius – tai organizmo siunčiamas signalas apie suprastėjusią atmintį. „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis aiškina, dėl kokių priežasčių kamuoja šis negalavimas ir įspėja, kad jis gali būti tam tikrų ligų pranašas.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 3497 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėje apsipirkti verta kiekvienam – „Laimės valandų“ metu nuolaidos siekia iki 30 proc.

Šiuo metu dažnas nori sumažinti savo išlaidas ir ieško būdų, kurie padėtų sutaupyti. Galimybę tai padaryti visiems savo klientams daugelį metų užtikrina „Camelia“ vaistinių tinklas – tai patvirtina ir visuomenės nuomonės tyrimai.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 1161 PERŽIŪROS

Susipažinkite su Jurgita ir Ryčiu – „Camelia“ vaizdo klipo herojais

Naujausiu vaizdo klipu pristatėme žmonėms su negalia skirtą lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“ ir pradėjome socialinę komunikacijos kampaniją, kuria siekiame mažinti jų patiriamą atskirtį visuomenėje. Šio klipo herojai – tarp skraidančių drugelių nusifilmavę žmonės su įvairiomis negaliomis. Norėdami su visais jais supažindinti, pristatome pirmuosius vaizdo klipo herojus – Jurgitą ir Rytį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 758 PERŽIŪROS

Pristatome lojalumo programą žmonėms su negalia

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 2753 PERŽIŪROS

„Camelia" vaistinių tinklas pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos paralimpiniu komitetu – kartu sieks mažinti neįgaliųjų atskirtį

Lietuvos paralimpinis komitetas ir vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Camelia“ Lietuvos paralimpiniam komitetui skyrė finansinę paramą ir kartu, šviesdami visuomenę, sieks mažinti žmonių su negalia patiriamą atskirtį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 454 PERŽIŪROS

Tyrimas atskleidė: „Camelia“ – dažniausiai rekomenduojamas vaistinių tinklas

„Camelia“ – lyderė ne tik mažiausių kainų, geriausių pasiūlymų ir akcijų srityje: naujausi „Spinter“ šalies gyventojų tyrimo duomenys rodo, kad šis vaistinių tinklas – dažniausiai rekomenduojamas kitiems iš visų farmacijos sektoriuje veikiančių vaistinių tinklų. Visuomenės nuomonė nesikeičia jau trejus metus iš eilės – 2020-2021 m. apsilankymą „Camelia“ vaistinėje taip pat rekomendavo daugiausiai tyrimo respondentų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 357 PERŽIŪROS

Kodėl internetinėje vaistinėje išleisite dar mažiau?

Jeigu palygintumėte prekių kainas internetinėje ir fizinėje vaistinėse, pastebėtumėte, kad daugelis jų internete kainuoja mažiau. Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ paaiškina, kokie diegiami procesų optimizavimo ir taupymo sprendimai leidžia internete pasiūlyti dar mažesnes prekių kainas.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 490 PERŽIŪROS

Visuomenės nuomonė: „Camelia“ – geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė

Paskelbti reputacijos tyrimo naujausi rezultatai parodė, kad vėl pastebėtas ir įvertintas „Camelia“ vaistinių tinklas. Visuomenės nuomone, šios įmonės reputacija Lietuvoje – geriausia.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 389 PERŽIŪROS