Lojalumo klubas

Susipažinkite su Jurgita ir Ryčiu – „Camelia“ vaizdo klipo herojais

Naujausiu vaizdo klipu pristatėme žmonėms su negalia skirtą lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“ ir pradėjome socialinę komunikacijos kampaniją, kuria siekiame mažinti jų patiriamą atskirtį visuomenėje. Šio klipo herojai – tarp skraidančių drugelių nusifilmavę žmonės su įvairiomis negaliomis. Norėdami su visais jais supažindinti, pristatome pirmuosius vaizdo klipo herojus – Jurgitą ir Rytį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 683 PERŽIŪROS

Pristatome lojalumo programą žmonėms su negalia

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 2208 PERŽIŪROS

„Camelia" vaistinių tinklas pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos paralimpiniu komitetu – kartu sieks mažinti neįgaliųjų atskirtį

Lietuvos paralimpinis komitetas ir vienas didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Camelia“ Lietuvos paralimpiniam komitetui skyrė finansinę paramą ir kartu, šviesdami visuomenę, sieks mažinti žmonių su negalia patiriamą atskirtį.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 370 PERŽIŪROS

Tyrimas atskleidė: „Camelia“ – dažniausiai rekomenduojamas vaistinių tinklas

„Camelia“ – lyderė ne tik mažiausių kainų, geriausių pasiūlymų ir akcijų srityje: naujausi „Spinter“ šalies gyventojų tyrimo duomenys rodo, kad šis vaistinių tinklas – dažniausiai rekomenduojamas kitiems iš visų farmacijos sektoriuje veikiančių vaistinių tinklų. Visuomenės nuomonė nesikeičia jau trejus metus iš eilės – 2020-2021 m. apsilankymą „Camelia“ vaistinėje taip pat rekomendavo daugiausiai tyrimo respondentų.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 280 PERŽIŪROS

Kodėl internetinėje vaistinėje išleisite dar mažiau?

Jeigu palygintumėte prekių kainas internetinėje ir fizinėje vaistinėse, pastebėtumėte, kad daugelis jų internete kainuoja mažiau. Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ paaiškina, kokie diegiami procesų optimizavimo ir taupymo sprendimai leidžia internete pasiūlyti dar mažesnes prekių kainas.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 434 PERŽIŪROS

Visuomenės nuomonė: „Camelia“ – geriausią reputaciją Lietuvoje turinti įmonė

Paskelbti reputacijos tyrimo naujausi rezultatai parodė, kad vėl pastebėtas ir įvertintas „Camelia“ vaistinių tinklas. Visuomenės nuomone, šios įmonės reputacija Lietuvoje – geriausia.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 308 PERŽIŪROS

Vaistinėse paslaugų daugėja: „Camelia“ būsimiems specialistams įrengė mokymosi vietą

Jei anksčiau vaistinės daugumai buvo tik vieta, kur galima įsigyti vaistų ar kitų reikalingų prekių bei pasikonsultuoti, dabar šios įstaigos Lietuvos gyventojams vis dažniau tampa sveikatos priežiūros paslaugų vieta. Kad teikiamų paslaugų kokybė būtų aukščiausio lygio, o jas teiktų kvalifikuoti profesionalai, „Camelia“ vaistinių tinklas Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) įrengė specialų kabinetą, kuriame būsimieji farmacijos specialistai galės mokytis.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 352 PERŽIŪROS

Naujoje CAMELIA reklamoje – šypseną keliančios aktoriaus Giedriaus Savicko transformacijos

„Camelia“ vaistinių tinklas pristato naują „Laimės valandų“ reklaminį klipą, kuriame aktorius Giedrius Savickas įkūnija net 4 personažus. Pagrindinė reklamos žinutė, kurią įgarsina įspūdingas kūno transformacijos demonstruojantis aktorius – kasdien nuo 16 iki 18 val. visi „Camelia“ vaistinių klientai papildomai gali sutaupyti iki 30 proc.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 234069 PERŽIŪROS

Socialinė kampanija „Organų donorystei – TAIP!”

Nacionalinis transplantacijos biuras (NTB) kartu su Šaulių Sąjunga pradeda socialinę kampaniją „Organų donorystei – TAIP!”. Šios akcijos tikslas – šviesti ir edukuoti visuomenę apie donorystės naudą, supažindinti su numanomo sutikimo organų donorystės modeliu, o kartu – kviesti visuomenę domėtis ir diskutuoti šia tema.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 348 PERŽIŪROS

CAMELIA vaistininkui Rimvydui Blynui įteiktas garbingas apdovanojimas

Mūsų vaistininkai – stipri jėga, kuri padėjo atremti pandemijos mestus iššūkius. Jie kantriai ir rūpestingai konsultavo pacientus, kai patekimas į gydymo įstaigas buvo apribotas; išdavė galimybių pasus, skiepijo nuo COVID-19 ir kt.

label
comment 0 komentarai
remove_red_eye 243 PERŽIŪROS