Lojalumo klubas

Lietuvos gyventojai iš vaistinių šluoja peršalimo preparatus ir maisto papildus imunitetui

Jau nuo rugpjūčio mėnesio, ypač, kai orai tapo permainingi, vaistinėse pagausėjo pacientų, jaučiančių peršalimo ar kitų virusinių infekcijų simptomus, o sergančiųjų pastaruoju metu tik gausėja. Kiti Lietuvos gyventojai aktyviai domisi prevencinėmis, imunitetą stiprinančiomis priemonėmis kaip vitaminas D, vitaminas C, žuvų taukai ir kt.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 217 PERŽIŪROS

„Camelia“ reklamoje – naujai suskambusi žinoma daina ir tartum miuzikle šokantys veikėjai

Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują įvaizdžio klipą. Jame naujai suskambo daugeliui puikiai žinoma daina „Gera“, pagal kurią reklamos veikėjai ir Lietuvos metų vaistininkas šoka tarsi miuziklo žanro filme. „Gera, kai gali sutaupyti ir pasidalinti džiaugsmu su kitais“, – pabrėžiama klipe.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 333 PERŽIŪROS

Išaugo gyventojų srautai vaistinėse: ką ir kodėl taip pirko?

Šį savaitgalį dirbę vaistininkai pastebėjo kur kas didesnius pacientų srautus nei įprasta tokiu metu. Nuo COVID-19 pasiskiepiję gyventojai prieš pokyčius rugsėjo 13 dieną atėjo atsispausdinti galimybių pasus, nevakcinuoti atėjo nusipirkti vaistų ir papildų ateičiai, nusiteikę, kad bent jau kurį laiką nesilankys vaistinėse, kurios yra prekybos centruose.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 191 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse jau galima atsispausdinti Galimybių pasą

Nuo penktadienio „Camelia“ vaistinių tinkle visoje Lietuvoje galima atsispausdinti galimybių pasą. Tai bus dar daugiau nei 300 vietų, kur galima gauti šį dokumentą. 

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1395 PERŽIŪROS

„Camelia“ mažina naštą slaugantiems artimuosius: į namus sauskelnes ir įklotus pristato nemokamai

Rūpintis sunkiai sergančiu, prie lovos prikaustytu artimuoju – didžiulis iššūkis visai šeimai. „Camelia“ vaistinių tinklas siekia palengvinti naštą slaugantiems artimuosius, kuriems nuolat tenka pasirūpinti šlapimą sugeriančiomis priemonėmis. Nuo šiol vaistinėje įsigijus bent 2 pakuotes sauskelnių arba įklotų, prekės į namus bus pristatytos nemokamai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 246 PERŽIŪROS

Kaip CAMELIA vaistinės dirbs liepos 6 dieną?

Kai kurios „Camelia“ vaistinės dirbs ir šventinę, liepos 6 d. – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 2400 PERŽIŪROS

„Camelia“ - geriausią reputaciją farmacijos sektoriuje turintis ženklas Lietuvoje!

Pagal „Customer Centric Consultacy“ bendrovės  jau šeštą kartą atliekamo Lietuvos verslo reputacijos tyrimo duomenis, „Camelia“ vaistinė visuomenės nuomone pripažinta geriausią reputaciją farmacijos sektoriuje turinti įmonė šalyje! 

label
comment 0 comments
remove_red_eye 2287 PERŽIŪROS

5 priežastys, kodėl verta rinktis „Camelia“ vaistinę

Karantino metu ypač išaugo vaistinių vaidmuo šalyje – šiandien žmonės čia užsuka ne tik nusipirkti būtiniausių vaistų, bet ir pasitarti dėl savo sveikatos ar sulaukti emocinės paramos. Vaistinių tinklą „Camelia“ valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė džiaugiasi, kad vis daugiau gyventojų savo vaistine renkasi „Camelia“ ir apžvelgia svarbiausias priežastis, lemiančias tokį jų sprendimą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 2504 PERŽIŪROS

Taupyti dabar – itin svarbu: yra ir labai paprastų būdų, kaip tai padaryti

Pandemijos laikotarpiu vis aktualesni tampa įvairūs taupumo sprendimai. Kaip juos įgyvendina „Camelia“ vaistinių tinklas ir kaip jie atsiliepia klientų krepšeliui? Vaistinių tinklą „Camelia“ valdančios UAB „Nemuno vaistinė“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė pabrėžia, kad viena iš tinklo vertybių yra mažos kainos ir noras padėti sutaupyti klientams.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 4499 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinė sėkmingai išlaiko mažiausias kainas

„Camelia“ – žemiausių kainų lyderė vaistinių kategorijoje. Taip šį vaistinių tinklą jau ne vienerius metus įvardija „Spinter“ atliktame šalies gyventojų tyrime dėl vaistinių įvaizdžio suvokimo dalyvaujantys apklaustieji. Jie „Camelia“ taip pat laiko vaistine, kurioje taikomos geriausios nuolaidos ir akcijos bei mielai ją rekomenduotų kitiems.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 3519 PERŽIŪROS