Sveikatos klubas

Kokie organizmo siunčiami ženklai informuoja apie nusilpusį imunitetą?

Stresas, miego ir poilsio trūkumas, netinkama mityba, žalingi įpročiai – visa tai alina imunitetą. Silpna, o dėl to ir neveiksminga imuninė apsauga – bejėgė prieš virusų ir bakterijų sukeliamas ligas. „Camelia“ vaistininkės Evelinos Zykienės teigimu, nusilpusi imuninė sistema simptomų forma siunčia signalus, kad ji nėra pajėgi apsisaugoti nuo kenksmingų išorės veiksnių, galinčių neigiamai paveikti sveikatos būklę.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 158 PERŽIŪROS

„Camelia“ vaistinėse jau galima pasiskiepyti nuo gripo

„Camelia“ vaistinių tinklas gavo pirmąją gripo vakcinų siuntą – jau galima registruotis ir skiepytis vaistinėse, kuriose yra įrengti skiepijimo kabinetai. Vakcinos kaina – 19,99 Eur.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 463 PERŽIŪROS

Kada į gydytojus dėl skausmo kreiptis nedelsiant? Užduokite sau 3 klausimus

Pasikartojantis ir nuolat jaučiamas skausmas yra vienas dažniausių žmones kamuojančių negalavimų. Norint su tuo veiksmingai kovoti, svarbiausia – nustatyti skausmo priežastis. „Camelia“ vaistininkas Faustas Bertulis įspėja, kad skausmas gali būti organizmo siunčiamas įspėjimas apie sunkios eigos ligas ir pataria jų neignoruoti. Tik tokiu būdu galima išvengti gresiančių rimtų pasekmių.  

label
comment 0 comments
remove_red_eye 200 PERŽIŪROS

Padėti imunitetui nėra per anksti – vaistininko patarimai, nuo ko pradėti

Rūpintis savimi ir savo imunitetu turime ištisus metus, tačiau atėjus rudeniui susirūpiname, kuo dar be skiepų sau ir artimiesiems galime padėti. „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas pataria, nuo ko reikėtų pradėti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 242 PERŽIŪROS

Lietuvos gyventojai vasarą nuo alergijų kenčia dar labiau nei pavasarį

Uodų ir kitų vabzdžių įkandimai, alergijos nuo saulės, augalų, gyvūnų, vandens – priežastys, dėl kurių Lietuvos gyventojai vasarą ieškojo pagalbos vaistinėse. „Camelia“ vaistinių tinklas fiksuoja, kad šiemet problemų dėl įvairaus tipo alergijų pacientai turėjo kur kas daugiau vasarą nei pavasarį.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 121 PERŽIŪROS

Ką daryti, jei įsisiurbė erkė?

Aptikęs įsisiurbusią erkę dažnas supanikuoja ir galvoja apie blogiausius scenarijus. „Camelia“ vaistininkė Ieva Sauserytė sako, kad žinodami, kokių veiksmų reikėtų imtis įsisiurbus erkei ir vadovaudamiesi pateiktomis rekomendacijomis, žmonės gali išvengti rimtų pasekmių.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 136 PERŽIŪROS

Vaistininkas pastebėjo, šis rugpjūtis – neįprastas: peršalusių pacientų kur kas daugiau

Varvanti ir užgulusi nosis, gerklės perštėjimas, nežymiai pakilusi kūno temperatūra bei sausas kosulys – tokiais simptomais vis dažniau skundžiasi į vaistinę užsukantys pacientai. „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis sako, kad pacientai ieško patarimo, kaip greičiau išgyti ir priduria, kad tokių negalavimų atsiradimą dažniausiai skatina neapdairios klaidos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 0 PERŽIŪROS

Vaistininkas pastebėjo, šis rugpjūtis – neįprastas: peršalusių pacientų kur kas daugiau

Varvanti ir užgulusi nosis, gerklės perštėjimas, nežymiai pakilusi kūno temperatūra bei sausas kosulys – tokiais simptomais vis dažniau skundžiasi į vaistinę užsukantys pacientai. „Camelia“ vaistininkas Mintautas Kamandulis sako, kad pacientai ieško patarimo, kaip greičiau išgyti ir priduria, kad tokių negalavimų atsiradimą dažniausiai skatina neapdairios klaidos.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 201 PERŽIŪROS

Vaistininkas įspėja grybų mėgėjus: kada gresia sunkiausios pasekmės?

Lietuvoje auga apie 400 rūšių grybų, iš kurių nuodingomis laikomos apie 40 rūšių. Visus nuodinguosius grybus lengva supainioti su valgomais, o tada padariniai – neišvengiami. „Camelia“ vaistininkas Faustas Bertulis sako, kad rimčiausias sveikatos problemas sukelia patirtas apsinuodijimas grybais, kurio žmonės gali neįtarti, supainioję jaučiamus simptomus su persivalgymu.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 154 PERŽIŪROS

Lietuvos gyventojai pratinasi atsikratyti raminamųjų vaistų: vaistininkė pataria, kaip atsipalaiduoti natūraliomis priemonėmis

Jau mėnuo kaip yra sugriežtintos receptų išrašymo sąlygos benzodiazepinų grupės vaistams, kurie skiriami dėl nemigos, nerimo ir pan. „Camelia“ vaistininkai pastebi, kad vaistinėse padaugėjo sukčiavimo atvejų, tačiau jie identifikuojami ir vaistai neišduodami. Vaistininkai Lietuvos gyventojus ragina išmokti gyventi be medikamentų ir kasdien taikyti profilaktines priemones, o siekiant nusiraminti, imtis natūralių būdų.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 1466 PERŽIŪROS