Sveikatos klubas

„Camelia“ ruošiasi pacientų skiepijimui vaistinėse

Planuojama, kad nuo kovo 1 dienos vaistinėse bus galimybė Lietuvos gyventojams pasiskiepyti nuo erkinio encefalito ar gripo. Šiuo metu „Camelia“ vaistinių tinklas ruošiasi šiai naujovei ir planuoja pacientams teikti šią paslaugą.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 17 PERŽIŪROS

Vaistininkė apie pulsoksimetrą: namuose jis toks pat būtinas kaip ir termometras

Iki pandemijos  pulsoksimetras pacientams dažniau buvo naudojamas ligoninėse, rečiau – namuose, sergant kai kuriomis ligomis. Pulsoksimetrą paprasta naudoti, o jis netgi gali padėti išgelbėti gyvybę, todėl šalies gyventojai šį prietaisą vis dažniau įsigyja naudojimui namuose.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 122 PERŽIŪROS

Lietuvos gyventojai šiuo metu dirba daugiau: patarė, kaip išvengti sveikatos problemų

Nemaža dalis Lietuvos gyventojų jau kuris laikas dirba namuose. „Camelia“ vaistininkė Virgilija Bečelytė, bendraudama su į vaistinę dėl negalavimų užsukusiais pacientais, pastebi, kad dauguma dirbančių nuotoliniu būdu dirba daugiau ir ilgiau, o „Diva namai“ kineziterapeutė Jūratė Kliukaitė priduria, kad nepaisoma taisyklingo sėdėjimo. Dėl šių priežasčių susiduriama su sveikatos problemomis. Kaip to išvengti?

label
comment 0 comments
remove_red_eye 248 PERŽIŪROS

Kamuoja nerimas ir stresas? 5 patarimai padės pasijusti ramiau

Daugeliui žmonių pandemijos laikotarpiu pasireiškė ryškesni nei įprastai nerimo ir streso požymiai. Naudingais patarimais, kaip suvaldyti stresą, dalijasi „Camelia“ vaistininkas Saulius Gečys ir dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) instruktorė Edita Tamulienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 428 PERŽIŪROS

Vaistininkė – apie nušalimus: kurie žmonės turėtų ypač pasisaugoti?

Artimiausiu metu pranašaujamas vis žvarbesnis oras, kai kur šalyje galintis atšalti net iki -20 laipsnių Celsijaus. „Camelia“ vaistininkė Monika Žalytė įvardijo žmones, kuriems, jei teks būti lauke, ypač reikėtų pasisaugoti ir pataria, kaip nesušalti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 386 PERŽIŪROS

Viena pirmųjų nuo COVID-19 paskiepytų vaistininkių: mums tai – įvertinimas

Ketvirtadienį šalyje nuo COVID-19 pradėti skiepyti vaistininkai. Viena pirmųjų paskiepytų – „Camelia“ vaistininkė Gitana Švažienė iš Šilalės. Vaistininkė sakė, kad procedūra praėjo labai sklandžiai ir sėkmingai.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 573 PERŽIŪROS

Vis dar daromos didelės klaidos užsidedant ar nusiimant kaukę

Norint apsisaugoti nuo COVID-19 viruso, neužtenka tik tinkamai dėvėti apsauginę kaukę – ne ką mažiau svarbu pasirūpinti rankų, kuriomis ją liečiame, higiena. Ant kaukės paviršiaus susikaupia virusai ir bakterijos, o rankos – vienas iš galimų kelių dalelėms patekti į organizmą. Kaip tinkamai pasirūpinti rankų ir apsauginių kaukių higiena, pasakoja „Camelia“ vaistininkė Irena Garuckienė.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 345 PERŽIŪROS

Po švenčių į vaistines ateina daugiau suirzusių ir sveikata susirūpinusių pacientų

Šventės baigėsi, tenka grįžti į įprastą ritmą. „Camelia“ vaistininkai pastebi, kad jų pacientams metų pradžia kiek įtempta ir kelianti suirzimą – sausio pradžioje kur kas daugiau įsigyjama preparatų nervų sistemai raminti, miegui pagerinti.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 472 PERŽIŪROS

2021 metų sveikatos horoskopas

Kokia mūsų sveikata bus 2021, jaučio metais? Pateikiame ateinančių metų sveikatos horoskopą. Tiems, kas tiki!

label
comment 0 comments
remove_red_eye 527 PERŽIŪROS

Vaistinėse laikinai stabdoma 13-15 val. akcija

Gerbiami klientai, informuojame, kad siekiant išvengti pacientų susibūrimų vaistinėse, laikinai stabdoma 13-15 val. akcija, kurios metu prekėms taikoma nuolaida iki 30 proc.

label
comment 0 comments
remove_red_eye 799 PERŽIŪROS