Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / DUK Pirkimo procesas Kaip pirkti prekes?
Kaip pirkti prekes?

Norėdami įsigyti prekių internetinėje vaistinėje, pasirinkite pageidaujamas prekes kortelėje spausdami žalią mygtuką „Į KREPŠELĮ“. Surinkę pageidaujamas prekes ir norėdami jas peržiūrėti bei tęsti pirkimo procesą, spauskite ant krepšelio ikonos dešiniame viršutiniame kampe. Atsivėrusiame lange matysite pasirinktas prekes, jų kiekį, kainą, pristatymo kainą. Jeigu pageidaujate papildyti krepšelį naujomis prekėmis, spauskite ant dominančio meniu punkto arba spauskite „Grįžti į prekių katalogą“.

Norėdami tęsti pirkimą, išsirinkite kaip norėsite, kad prekės būtų pristatomos ir spauskite atitinkamą mygtuką. Jei nesate prisijungęs, atsivėrusiame lange pasirinkite ar esate registruotas ar naujas vartotojas, atitinkamai registruokitės arba prisijunkite su jau turimais prisijungimo duomenimis. Pereikite likusius pirkimo žingsnius pasirinkdami apmokėjimo būdą.

Po to kai patvirtinsite užsakymą, į Jūsų pašto dėžutę atsiųsime informaciją su Jūsų užsakymo kopija ir prekių pristatymo laiku. Jeigu prekes užsisakėte į vaistinę, vaistinėje užteks pateikti užsakymo patvirtinime nurodytą užsakymo numerį. Į namus prekes jums pristatys kurjeris. Jeigu kiltų klausimų, drąsiai kreipkitės nemokama linija 8 700 55170 arba el. paštu evaistine@camelia.lt


Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?