Veido kontūravimo rinkinys GR, 3x3.5 g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Veido kontūravimo rinkinys GR, 3x3.5 g

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA
4,08 € (su PVM) 5,11 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,02 € 3,38 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Veido kontūravimo rinkinys sukurtas veido kontūrams formuoti ir veido bruožams paryškinti sukuriant tikrovišką išvaizdą. Rinkinyje 3 skirtingi pudros atspalviai, kurie paryškina veido kontūro linijas, suteikia odai atspalvį ir skaistumo.

Naudojimas.

1. Veido kontūravimas tamsia pudra. Šepetėliu padenkite tamsia pudra nosies šonus ir po skruostikauliais esančias įdubusias sritis. Įtraukite skruostus, norėdami atrasti šias sritis. Taip pat galite dengti žemiau apatinės smakro linijos esančias sritis, tepdami pudrą link smakro šonų ir kaktos liniją palei plaukų sritį.

2. Veido odos atspalvio tonavimas bronzine pudra. Šepetėliu švelniai paskirstykite pudrą ant skruostikaulių aukščiau kontūravimo tamsia pudra linijos. Bronzinę pudrą taip pat galima dengti nosį, smakrą. Taip suteiksite veido atspalviui šiltumo.

3. Veido skaistinimas pudra. Šią pudrą tepkite nuo centrinės kaktos dalies žemyn per nosies tiltą ir ant smakro centro. Taip pat galite tepti ant skruostikaulių viršutinės dalies.

Padengtos pudros atspalvius suvienodinkite pudros šepetėlius kad būtų tolygus perėjimas nuo vieno atspalvio prie kito.

Kiekis 3x3,5g