Makšties gelis FLORAGYN su laktobacilomis 9 ml, 6 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

Makšties gelis FLORAGYN su laktobacilomis 9 ml, 6 vnt.

8,99 € (su PVM) 7,43 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Floragyn®

GINEKOLOGINIŲ PRODUKTŲ LINIJA MAKŠTIES HIGIENAI IR APSAUGAI

Makšties higiena yra labai svarbi moters sveikatai. Tam reikia skirti ypatingą dėmesį. Makšties prausikliai yra veiksminga priemonė intymiai higienai palaikyti, tačiau dažni plovimai gali keisti įprastą makšties terpę, kuri priklauso nuo jautrios kelių veiksnių pusiausvyros, arba turėti įtakos jos pasikeitimui.

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad makšties gleivinėje yra įvairių nekenksmingų bakterijų rūšių, pvz., laktobakterijų, apsaugančių makšties ekosistemą ir neleidžiančių išvešėti kenksmingoms bakterijoms. Makšties gleivinės sveikata labai priklauso nuo šio balanso išlaikymo.

Moters makštyje esančios bakterijų populiacijos yra tarsi sudėtinga ekosistema, kuri priklauso ir nuo pačios moters išskiriamų medžiagų.

Egzistuoja daugybė veiksnių, galinčių pakeisti makšties ekosistemos sudėtį (gydymas antibiotikais, per dažni makšties apiplovimai, geriamieji kontraceptikai, gydymas į makštį vartojamais vaistais, hormonų sutrikimai, diabetas ir kt.). Pasikeitus ar sumažėjus įprastai makšties florai, makšties gleivinė tampa jautresnė žalingą poveikį turinčioms mikrobinėms infekcijoms.

Floragyn® linija yra ginekologinių produktų rinkinys, skirtas intymios vietos higienai ir apsaugai palaikyti. Floragyn® produktai ypatingi tuo, kad jų sudėtyje esantys bakterijų lizatai sudaro „barjerą“ ir padeda apsaugoti makšties bakterinę florą, taip apsaugodami nuo galimo bakterijų kiekio sumažėjimo ir (arba) fiziologinės pusiausvyros pokyčių.

Visi Floragyn® produktai padeda palaikyti fiziologinį makšties gleivinės pH (nuo 4 iki 4,5).

 

Floragyn® makšties gelis

Medicinos priemonė su europiniu CE ženklu. Drėkinantis makšties gelis su laktobakterijų lizatais, sukurtas makšties išsausėjimui šalinti.

Kas yra Floragyn® makšties gelis. Floragyn® makšties gelis, Europos kompetentingų institucijų patvirtinta medicinos priemonė su CE ženklu, pagaminta remiantis originalia formule, ypač veiksmingai šalinančia įvairios kilmės makšties sausumą (tiek protarpinį, tiek lėtinį). Makšties sausumas yra nepakankamai įvertinamas reiškinys, kurį dėl psichologinių priežasčių pačios moterys dažnai slepia nuo gydytojų. Makšties sausumas dažnai yra susijęs su pačios moters individualia psichologine aplinka, t.y. stresu, nerimu, taip pat ir su lytiniais santykiais. Dažniausia priežastis – menopauzė, tačiau tai gali sukelti ir menstruacijų ciklas, vaistų vartojimas, makšties uždegimu pasireiškiančios ligos arba bakterinę florą naikinančių prausiklių, pasižyminčių stipriu poveikiu, vartojimas.

Floragyn® makšties gelio sudėtyje yra keletas sudedamųjų medžiagų, kurios prisideda prie veiksmingo poveikio, apsaugančio nuo išorinių veiksnių, ir užtikrina drėkinantį poveikį:

• laktobakterijų (Bulgaricus, Helveticus, Biphidobacterium rūšių, Termophilus) lizatų. Jie visi veikia kartu, aktyviai kurdami „barjerinį poveikį“, kuris slopina bakterijų rūšių, galinčių sukelti ligas, dauginimąsi ir atkuria fiziologinę makšties gleivinės pH.

• Vitamino A, pasižyminčio odą saugančiu poveikiu.

• Natūralios kilmės elastino, pasižyminčio elastingumą gerinančiu poveikiu.

• Glicerino ir amfoterinio prausiklio, kurie esant tinkamai koncentracijai suteikia geliui reikalingų drėkinamųjų ir tepamųjų savybių.

Kam Floragyn® makšties gelis vartojamas. Floragyn® makšties gelis yra medicinos priemonė, vartojama įvairių priežasčių sukeltam protarpiniam ir lėtiniam makšties sausumui šalinti. Produktą galima vartoti kasdien, net menopauzės ir nėštumo metu. Floragyn® makšties gelis nepakeičia gydymo vaistais, tačiau yra naudinga papildoma priemonė.

Kaip vartoti Floragyn® makšties gelį. Galima vartoti kiekvieną dieną. Įdėkite aplikatorių į makštį ir suspauskite talpyklę, kol išsiskirs visas gelis. Floragyn® makšties gelio vartoti negalima. Floragyn® makšties gelio vartojimo kontraindikacijos nežinomos, išskyrus galimus retus padidėjusio jautrumo kokiai nors sudėtinei daliai atvejus, pasitaikančius pavieniams asmenims. Remiantis atliktais biologinio suderinamumo tyrimais, produktas nedirgina ir neįjautrina. Įspėjimai ir atsargumo priemonės. Vartojant ilgą laiką, kaip ir visas vietiškai vartojamas medicinos priemones, gali pasireikšti vietinis odos sudirginimas. Tokiu atveju nutraukite vartojimą ir pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Specialūs įspėjimai, susiję su nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu Floragyn® makšties gelį vartoti galima. Tačiau prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju. Galimas toksinis poveikis. Toksinis poveikis nenustatytas. Priemonės priežiūra, laikymas ir vartojimas. Specialių atsargumo priemonių, susijusių su priežiūra, laikymu ir vartojimu, nereikia. Svarbu išsaugoti informaciją apie priemonę, todėl neišmeskite dėžutės ir pakuotės lapelio. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus arba, jei pakuotė pažeista, Floragyn® makšties gelio vartoti negalima. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Atliekų tvarkymas. Nesuvartotą priemonę ar atliekas reikia tvarkyti laikantis vietinių reikalavimų. Floragyn® makšties gelio sudėtis. Vanduo, glicerinas, PEG-40 hidrintas ricinos aliejus, diazolidinilo karbamidas, metilparabenas, propilparabenas, propilenglikolis, dimetikonas, karbomeras, retinilo palmitatas, natrio hidroksidas, hidrolizuotas elastinas, laktobakterijų (Bulgaricus, Helveticus, Biphidobacterium rūšių, Thermophilus) lizatai, chlorheksidinas, kvapiosios medžiagos. Mažmeninė pakuotė. Vienoje kartono dėžutėje yra 6 vienadozės 9 ml talpyklės, pripildytos gelio, ir vienas vidinis pakuotės lapelis.


Sukurta ir pagaminta Italijoje:  

So. Se. PHARM S. r. l.
Via dei Castelli Romani, 22 - 00040 Pomezia (Rome), Italija

www.sosepharm.com


Platintojas Lietuvoje:
UAB „Miečys“
Masiuliškių g. 15, Sutkūnai, LT-76104, Šiaulių raj., nemokama tel. linija: 8-800 12 345
www.miecys.lt