Skystis burnos skalavimui CURASEPT BIOSMALTO 300ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−10%

Skystis burnos skalavimui CURASEPT BIOSMALTO 300ml

8,54 € (su PVM) 9,49 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,95 € 7,06 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Pažeisto emalio atstatymui, ėduonies bei apnašų susidarymo prevencijai.


Originali itališka  „Biosmalto“ formulė:

tvirtai remineralizuoja emalio pažeidimus bei užpildo dentino tubules;
250 ppm fluoro sudėtyje;
56 RDA abrazyvumas;
apsaugo nuo rūgšties erozijos poveikio, dilimo;
užkerta kelią dantų jautrumui;
apsaugo nuo dantų ėduonies susidarymo;
efektyviai mažina dantų apnašų susidarymą.
„Biosmalto Caries abrasion and erosion“ susideda iš dviejų pagrindinių  funkcinių medžiagų, sudėtyje esančių mikrokristalų pavidalu – fluorohydroksiapatito ir bioaktyviųjų komponentų. Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia „Biosmalto“ didelį biologinį aktyvumą, saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietuosius audinius. Taip dantys tampa atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių  ir virškinamojo trakto refliukso šalutiniam poveikiui.

Formulėje hidroksiapatitas pakeistas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu, remineralizuoja pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.

Stroncio druskos efektyviai ir  greitai sumažina dantų jautrumą. Dėl biologinio aktyvumo ir sudėtyje esančio chitozano dalelės iš karto ištirpsta, greitai atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas, kurios prasiskverbia į pažeistas vietas, greitai remineralizuodamos emalį bei dentiną ir  taip atstatydamos trūkumą. Pašalinamas jautrumo pojūtis ar ėduonies susidarymo galimybė ne tik naudojimo momentu, bet ir visiškai užplombuojamos dentino tubulės ir atstatoma emalio struktūra.

 Skirtas suaugusiesiems ir vyresniems nei 7 metų vaikams.

„CE“ medicininės paskirties produktas, atidžiai perskaitykite įspėjimus ir naudojimo instrukcijas.                                                                                                                                                                                                                                 Naudoti mažiausiai du kartus per dieną, ryte ir vakare, po dantų valymosi  dantų šepetėliu bei dantų pasta.

Skalauti vieną minutę 10 ml skysčio.

Rekomenduojama  naudokite produktą kartu su dantų pasta „Biosmalto Caries abrasions and erosion“  idealiam norimam rezultatui pasiekti.