Dantų pasta CURASEPT BIOSMALTO Junior įv.vaisių skonio 75ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dantų pasta CURASEPT BIOSMALTO Junior įv.vaisių skonio 75ml

HIGIENOS PREKĖ
11,79 € (su PVM) 9,74 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Kasdienei dantų eduonies susidarymo prevencijai. Įvairių vaisių skonio vaikiška dantų pasta, subalansuoita 7–12 metų amžiaus vaikų grupei.


Dantų pasta skirta palaikyti dar likusių pieninių dantų bei jau ilgalaikių būklę ir atsparumą ėduonies susidarymui. Tarptautinis patentuotas gamybos būdas – hidroksiapatitas pakeistas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu, remineralizuoja pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.

„Curasept Biosmalto Junior“ vaikiška dantų pasta:

apsaugo ir tvirtai remineralizuoja kietuosius naujų dantų audinius;
apsaugo nuo rūgšties erozijos ir dilimo;
užkerta kelią dantų jautrumumo susidarymui.1450 ppm fluoro sudėtyje;
be SLS, alkoholio sudėtyje;
mažas abrazyvumas <30 RDA.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Patariama vartoti mažus produkto kiekius bent du kartus per dieną, ryte ir vakare, užtepus ant dantų šepetėlio.

Išsivalius dantis, vandeniu skalauti nebūtina.

Rekomeduojama vartoti kartu su „Curasept Biosmalto Caries abrasion and erosion“ skalavimo skysčiu tobulam norimam rezultatui pasiekti.