Hidrokoloidinis gelis GRANUGEL, 15 g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Hidrokoloidinis gelis GRANUGEL, 15 g

4,03 € (su PVM) 3,33 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

GranuGEL

Hidrokoloido gelis

Naudojimo instrukcija

Aprašymas

GranuGEL - tai sterilus gelis , sudarytas iš vandens , propylenglikolio , pektino ir hidroksimetilceliuliozės.

INDIKACIJOS

GranuGEL yra skirtas gydyti gilioms nekrotinėms žaizdoms, tokioms, kaip kojų opos ir pragulos.
Gelis sukuria žaizdoje palankią terpę  skatinančią natūralius autolitinius žaizdos valymosi procesus.

KONTRAINDIKACIJOS
Žinomas jautrumas geliui ir jo komponentams.

Atsargumo priemonės

Lėtinių žaizdų infekcija pasitaiko dažnai ir nėra kontraindikacija GranuGEL naudojimui. Jei įtariama infekcija ar jos vystymasis gydymo Granugeliu metu, papildomai turėtų būti taikoma antibiotikoterapija. Granugelį galima naudoti ir toliau, tačiau svarbu sekti žaizdos būklę ir tęsti gydymą, gydytojui prižiūrint. Anaerobinės infekcijos atveju, okliuzinė terapija nerekomenduojama. Granugelio poveikis III laipsnio nudegimams neištirtas. Gydant diabetines opas, svarbu kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą. GranuGEL, sulaikydamas drėgmę žaizdoje, skatina nekrotinių audinių atsidalijimą. Todėl po kelių gydymo Granugeliu procedūrų, žaizda gali atrodyti didesnė.

Naudojimas

Rūpestingai išplaukite žaizdą steriliu destiliuotu vandeniu ar fiziologiniu tirpalu. Nusausinkite odą aplink žaizdą.  Atsukite kamštelį ir nuimkite apsauginį gaubtelį.  Kamštelio pagalba pradurkite apsauginę tūbelės membraną. Išspauskite Granugelį tiesiai į žaizdą. Neperpildykite geliu žaizdos. Nuvalykite, jei Granugelio pateko ant sveikos odos kraštų. Optimalios sąlygos žaizdai gyti bus sudarytos, jei geliu pripildytą žaizdą uždengsime drėgmę sulaikančiu tvarsčiu, pvz. Granuflex. Granugelis keičiamas kita porcija, kai dengiantis tvarstis persisunkia eksudatu. Sureagavęs gelis išplaunamas fiziologiniu tirpalu. Rekomenduojama gelio porcijas keisti ne rečiau kaip kas 3 dienas, gydant nešvarias nekrotines žaizdas ir ne rečiau kaip kas 7 dienas, gydant švarias granuliuojančias žaizdas.

PAKUOTĖ

Sterilios tūbelės po 15g. 10vnt. Pakuotėje. Vienkartiniam naudojimui. Sterilizuota autoklave. Negalima resterilizuoti. Sterilumas garantuojamas, kol tubelė neatidaryta ar nepažeista.

LAIKYMO SĄLYGOS

Saugoti 250C temperatūroje, vengti šalčio poveikio