Tvarstis MEPILEX BORDER 7.5x7.5cm (295200) 5vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Tvarstis MEPILEX BORDER 7.5x7.5cm (295200) 5vnt.

9,16 € (su PVM) 11,45 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,29 € 7,57 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Mepilex® Border yra universalus "viskas viename" putų poliuretano tvarstis su rėmeliu, galimas įvairių dydžių ir formų. Galite jį naudoti lėtinių ir ūmių žaizdų gydymui. Taip pat, kliniškai įrodyta, kad tvarstis padeda apsaugoti nuo pragulų.
Kliniškai pragrįsta penkių sluoksnių konstrukcija yra su Safetac® - originaliu mažiau skausmo ir traumavimo suteikiančiu kontaktiniu sluoksniu. Safetac sukurtas taip, kad tvarstis nepriliptų prie drėgnos žaizdos, todėl galite jį nuimti nepažeisdami žaizdos. Tai reiškia, kad pacientai patirs mažiau skausmo.
Absorbcijos sluoksnis iš karto sugeria drėgmę ir eksudatą, apsaugodamas aplinkinę odą nuo maceravimo. Paskirstymo sluoksnis paskirsto eksudatą tolygiai per visą paviršių, kad tvarstis galėtų likti ant žaizdos ilgiau. Retencijos sluoksnis sugeria eksudatą ir jį laiko, todėl apatiniai sluoksniai gali sugerti daugiau skysčių. Išorinė plėvelė apsaugo nuo bakterijų ir virusų patekimo į žaizdą  - ir pasižymi didesniu drėgmės garų pralaidumu nei kitų panašių tvarsčių, kuris prisideda prie išskirtinių bendro skysčių sugėrimo savybių.
  • Tvarsčiai su "Safetac" mažina skausmą ir traumavimą tvarsčių keitimo metu    
  • Universalus "viskas viename" tvarstis skirtingoms lėtinėms ir ūmioms žaizdoms
  • Įrodyta, kad padeda apsaugoti nuo pragulų 
  • Pasižymi ypač geru skysčių sugėrimu, efektyviam eksudato valdymui, tai mažina maceravimo riziką 
  • Apsaugo nuo odos nuplėšimo 
 
Kada naudoti Mepilex Border:
Mepilex Border galite naudoti įvairių eksuduojančių lėtinių ir ūmių žaizdų gydymui ir antriniu būdu gyjančioms žaizdoms. Minkštas, patogus tvarstis palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką. Eksudatas bus efektyviai sugertas ir sulaikytas tvarsčio viduje.
Galite rinktis iš didelio dydžių pasirinkimo - tinkančių mažoms iki didelėms žaizdoms. Taip pat yra anatominių dydžių tvarsčiai, skirti žaizdoms, esančioms sudėtingose ​kūno vietose.
Mepilex Border taip pat gali būti naudojamos kaip profilaktikos dalis, siekiant apsaugoti nuo pragulų. Įrodyta, kad tvarstis veikia keturis išorinius veiksnius, veikiančius pragulų susidarymą: perskirsto šlytį, perskirsto spaudimą, mažina trintį ir palaiko optimalų mikroklimatą.
Po odos patikros galite pakeisti Mepilex Border poziciją.