Tvarstis MEPILEX  AG 6X8.5CM ,5vnt(287021)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−5%

Tvarstis MEPILEX AG 6X8.5CM ,5vnt(287021)

12,43 € (su PVM) 13,08 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,65 € 10,27 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Mepilex® Ag yra universalus antimikrobinis poliuretano putų tvarstis - kai reikalingas antimikrobinis poveikis, siekiant sumažinti infekciją žaizdoje. Jis sukurtas mažai iki vidutiniškai eksuduojantiems nudegimams ir žaizdoms. Taigi galite jį naudoti kojų ir pėdų opų, pragulų ir dalies odos storio nudegimų gydymui.

Šis putų poliuretano tvarstis su sidabru gali sunaikinti esamus žaizdų patogenus (bakterijas ir grybelį) per 30 minučių, kaip parodyta paveikslėlyje. Tarptautiniame sutarime, nurodyta, kad antimikrobinis poveikis yra skirtas sumažinti biologinį užterštumą infekuotose žaizdose. Ir veikia kaip antimikrobinis barjeras žaizdose, kurioms būdinga didelė infekcijos ar pakartotinės infekcijos rizika.

Mepilex Ag švelniai prilimpa su Safetac® - originaliu skausmo nesukeliančiu kontaktiniu silikono sluoksniu. Taigi jūsų pacientai patiria mažiau skausmo tvarsčio keitimo metu.
- Mažiau skausmingi tvarsčio keitimai
- Greitas ir ilgalaikis antimikrobinis veikimas 
- Kliniškai įrodyta lyginamuosiuose tyrimuose, kad pagerina gijimo laiką pacientams su dalies odos storio nudegimais 
- Kliniškai įrodyta, kad sumažėja gydymo kaštai dalies odos storio pacientams  
- Kliniškai įrodyta, kad sumažėja skausmas ir nerimas pacientams su dalies odos storio nudegimais 

Kada naudoti Mepilex Ag:
Mepilex Ag skirtas mažai ir vidutiniškai eksuduojančioms žaizdoms, tokioms kaip kojų ir pėdų opos, pragulos ir dalies odos storio nudegimai. Tvarstis gali būti naudojamas kartu su kompresinėmis priemonėmis. Mepilex Ag gali būti naudojamas infekuotų žaizdų gydymui kaip gydymo dalis, prižiūrint kvalifikuotam sveikatos priežiūros specialistui. 

Kaip naudoti Mepilex Ag:
Pradėkite nuo žaizdos valymo prieš užklijuodami tvarstį. Siekiant geriausio rezultato, Mepilex Ag turi būti užklijuotas mažiausiai 1-2 cm su mažesniais dydžiais (dydžiai iki 12,5 x 12,5 cm) ir 5 cm su didesniais dydžiais ant aplinkinės odos, siekiant apsaugoti odą nuo maceravimo. Saugiai užfiksuokite. Kartu galite naudoti Tubifast®, kai reikalinga fiksacija.