Tvarstis Mepilex Lite, 15x15cm, 5vnt.(284300)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−10%

Tvarstis Mepilex Lite, 15x15cm, 5vnt.(284300)

21,49 € (su PVM) 23,87 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,39 € 17,76 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

„Mepilex® Lite“ putų poliuretano tvarstis sukurtas mažai eksuduojančių ūmių ir lėtinių žaizdų gydymui. Plonas, minkštas ir patogus, kad būtų lengviau naudoti sunkiai pasiekiamose kūno vietose. Galite lengvai atkirpti reikiamą dydį.
Tvarstis turi „ Safetac ®“ – originalų mažiau skausmo keliantį silikono sluoksnį. Jis skirtas minkštai prilipti prie odos, bet neprilimpa prie drėgnos žaizdos – todėl galite jį nuimti nepažeisdami žaizdos. Tai reiškia, kad pacientai patirs mažiau skausmo. Taip pat apsaugo odą nuo žalingo eksudato nutekėjimo ir maceravimo. Kliniškai įrodyta, kad „Mepilex Lite“ reikšmingai sumažina odos reakcijų sunkumą po radioterapijos.
  • Mažina skausmą keičiant tvarsčius 
  • Minkštas ir prisitaikantis modelis, patogus naudoti
  • Sumažina maceravimo riziką    
  • Galima lengvai atkirpti reikiamą dydį – universalus
  • Kliniškai įrodyta, kad gydo ir apsaugo nuo radioterapijos sukeliamų odos reakcijų
Kada naudoti „Mepilex Lite“:
„Mepilex Lite“ tinka mažai eksuduojančių ūmių ir lėtinių žaizdų, tokių kaip diabetinės pėdos opos, radioterapijos sukeltos odos reakcijos, Epidermolysis bullosa ir kitų.
„Mepilex Lite“ galima kirpti, minkštas putų poliuretano sluoksnis yra labai patogus. Jis idealiai tinka žaizdoms sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, pažastyse arba po krūtimis. Galite jį naudoti kartu su mūsų „Tubifast™“ fiksavimo priemonėmis.