Lipnus tvarstis su silikonu AQUACEL FOAM, 21x21cm, 5vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Lipnus tvarstis su silikonu AQUACEL FOAM, 21x21cm, 5vnt.

64,99 € (su PVM) 53,71 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

AQUACEL FOAM lipnus tvarstis su silikonu, 21cmx21 cm, 5 vnt. 
Sterilus. Kompensuojamas.
„Hydrofiber“ technologijos absorbuojamasis tvarstis su lipniais kraštais, padengtais silikonu. Skirtas gausiai šlapiuojančioms žaizdoms, opoms: praguloms, kojų ir pėdų opoms, žaizdoms po spindulinio gydymo, kt. Tinka pragulų profilaktikai.
Naudojamas tvarstyti sekretuojančias žaizdas.Palaiko žaizdoje antimikrobinę aplinką, sugeria žaizdos skysčius ir neleidžia jai išdžiūti. Netraumuoja žaizdos tvarsčio nuėmimo metu.Tinka gilioms ir paviršinėms žaizdoms tvarstyti. Tvarstis, absorbavęs žaizdos skysčius, virsta geliu, kuriame sulaikomas eksudatas su bakterijomis.
Su tvarsčiu galima praustis. Tvarstį galima karpyti. Tvarstį būtina rinktis bent 5 cm didesnį už žaizdą; tvarsčio plonėjantys krašteliai turi būti klijuojami tik ant sveikos aplinkinės odos, o centrinė tvarsčio absorbuojanti dalis turi būti šiek tiek didesnė už žaizdą. Žaizdą nuplaukite vandeniu ar fiziologiniu tirpalu, odą aplink žaizdą nusausinkite. Tvarstį dėkite ant žaizdos, lipnius tvarsčio kraštus klijuodami ant sausos aplinkinės odos. Keisti pagal klinikinį poreikį, bet ne rečiau kaip 1 kartą per 7 dienas.