Tvarstis AQUACEL AG + EXTRA 15cm X 15cm, 5vnt. (413568)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Tvarstis AQUACEL AG + EXTRA 15cm X 15cm, 5vnt. (413568)

41,74 € (su PVM) 52,18 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 10,44 € 34,50 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

AQUACEL Ag+EXTRA   hidrokoloidinis tvarstis, 15 x 15 cm, 5 vnt.
Sterilus. Kompensuojamas. 
„Hydrofiber“ technologijos nelipnus sterilus antimikrobinis hidrokoloidinis tvarstis su sidabru. Skirtas gausiai šlapiuojančioms infekuotoms žaizdoms, opoms: praguloms, kojų ir pėdų opoms, žaizdoms po spindulinio gydymo, kt. 
Naudojamas tvarstyti infekuotas žaizdas arba esant padidėjusiai žaizdos infekcijos rizikai. Palaiko žaizdoje antimikrobinę aplinką, sugeria žaizdos skysčius ir neleidžia jai išdžiūti. Netraumuoja žaizdos tvarsčio nuėmimo metu.Tinka gilioms ir paviršinėms žaizdoms tvarstyti. Tvarstis, absorbavęs žaizdos skysčius, virsta geliu, kuriame sulaikomas eksudatas su bakterijomis. Tvarstyje esantys sidabro jonai sunaikina daugelį žaizdos infekcijos sukėlėjų.
Tvarstyti gausiai ir vidutiniškai šlapiuojančias opas, žaizdas. Tinka gilioms žaizdoms – galima karpyti, sulenkti ir dedant keliais sluoksniais tamponuoti gilias žaizdas. Tinka kraujuojančioms žaizdoms. Sugėręs eksudatą, sulaiko jį tvarstyje ir palaiko žaizdoje drėgną aplinką, palankią žaizdos gijimui. Netraumuoja žaizdos tvarsčio nuėmimo metu. Tvarstis nelipnus, todėl jį reikia pritvirtinti bintu, lipniu pleistru ar kt. tvarsčiu (pvz. AQUACEL Foam). 
Dėti ant vandeniu ar fiziologiniu tirpalu nuplautos žaizdos. Pritvirtinti dengiamuoju tvarsčiu (bintu, pleistru ar kt. tvarsčiu). Keisti, kai prateka, bet ne rečiau kaip 1 kartą per 7 dienas.