Apie Camelia
Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Kita / Kramtomoji guma NICORETTE FRESHMINT 4mg ,30vnt
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

Kramtomoji guma NICORETTE FRESHMINT 4mg ,30vnt

Kita

6,01 Eur

6.01
Nereceptinis vaistas. Užsisakyti galite ne daugiau kaip vieno mėnesio gydymo kursui. Vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

nicorette freshmint  2 mg vaistinė kramtomoji guma

nicorette freshmint  4 mg vaistinė kramtomoji guma
Nikotinas
 
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-        Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-        Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
  • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
  • Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
 
Apie ką rašoma šiame lapelyje?
 
1.      Kas yra nicorette freshmint ir kam ji vartojama
2.      Kas žinotina prieš vartojant nicorette freshmint
3.      Kaip vartoti nicorette freshmint
4.      Galimas šalutinis poveikis
5.      Kaip laikyti nicorette freshmint
6.      Pakuotės turinys ir kita informacija
 
 
1.        Kas yra nicorette freshmint ir kam ji vartojama
 
nicorette freshmint kramtomoji guma vartojama priklausomybei nuo tabako gydyti, lengvinant nutraukimo simptomus, kad būtų lengviau laikinai susilaikyti nuo rūkymo, o apsisprendus ‑ mesti rūkyti. Rūkoriams, kurie nepajėgia arba dar nepasirengę staigiai nutraukti rūkymo, kramtomoji guma gali būti naudojama kaip programos, padedančios mažinti rūkymą prieš visišką jo nutraukimą, dalis.
 
 
2.      Kas žinotina prieš vartojant nicorette freshmint
 
nicorette freshmint vartoti negalima:
-jeigu yra alergija nikotinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).
-vaikams iki 12 metų.
 
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku prieš pradėdami vartoti nicorette freshmint vaistinę kramtomąją gumą:
-        jei sergate sunkia širdies ir kraujagyslių liga, pavyzdžiui, sutrikusi kraujotaka, įskaitant širdies nepakankamumą, stabiliąja krūtinės angina arba periferinių arterijų okliuzija;
-        jeigu negydomas aukštas kraujospūdis;
-        jeigu yra skrandžio opa;
-        jeigu suaktyvėjusi skydliaukės veikla;
-        jeigu sergate cukriniu diabetu (metus rūkyti Jums gali reikėti mažesnės insulino dozės);
-        jeigu diagnozuotas antinksčių auglys (feochromocitoma);
-        jeigu sergate sunkia ar vidutinio sunkumo kepenų arba sunkia inkstų liga;
-        jeigu esate jaunesnis kaip 18 metų.
 
Kramtomoji guma gali prilipti ir kartais sugadinti dantų protezus.
Rūkymo žala yra didesnė už nikotino pakeičiamojo gydymo keliamą pavojų.
 
Vaikams ir paaugliams
Vyresniems kaip 12 metų paaugliams nicorette freshmint gali paskirti tik gydytojas, vaikams iki 12 metų gumą vartoti draudžiama.
 
Kiti vaistai ir nicorette freshmint
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Nutraukus rūkymą gali tekti keisti dozę. Metusiems rūkyti cukrinio diabeto ligoniams gali reikėti mažesnės insulino dozės.
Vartojant nicorette freshmint vaistinę kramtomąją gumą nikotino kiekis organizme sumažės ir laikui bėgant jis bus mažesnis negu rūkant. Dėl šių pokyčių gali kisti ir kai kurių vaistų poveikis Jūsų organizmui.
 
Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Rūkanti nėščioji ar žindyvė kramtomąją gumą gali vartoti tik pasitarusi su gydytoju arba vaistininku. Rūkymas gali smarkiai pakenkti vaikui, todėl būtina mesti rūkyti, nesvarbu, bus vartojamas koks nors nikotino pakeičiamasis preparatas, ar ne. Rizika vaikui nėra gerai žinoma.
 
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepastebėta.
 
nicorette freshmint sudėtyje yra butilhidroksitolueno (E321)
Gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.
 
 
3.      Kaip vartoti nicorette freshmint
 
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas, arba vaistininkas.
 
Kokio stiprumo gumą vartoti?
nicorette freshmint 2 mg vaistinę kramtomąją gumą reikia vartoti, jei per dieną surūkote mažiau kaip 20 cigarečių.
 
nicorette freshmint 4 mg vaistinę kramtomąją gumą reikia vartoti, jei per dieną surūkote daugiau kaip 20 cigarečių arba prieš tai nepadėjo 2 mg guma.
 
Negalima viršyti nustatytos dozės.
 
Kaip kramtyti nicorette freshmint vaistinę kramtomąją gumą?
Nikotino vaistinę kramtomąją gumą reikia kramtyti kitaip nei įprastinę konditerinę kramtomąją gumą. Kramtant šią kramtomąją gumą atsipalaiduoja nikotinas, tokiu būdu jis gali absorbuotis per burnos gleivinę. Nuryti nikotiną su seilėmis yra nenaudinga, jo perteklius gali sudirginti gerklę arba sutrikdyti skrandžio veiklą ir sukelti, pavyzdžiui, žagsėjimą.
  • Sukramtykite vieną vaistinę kramtomąją gumą, jei jaučiate norą rūkyti.
  • Kramtykite lėtai, kol sustiprės skonis, po to laikykite gumą tarp dantenų ir skruosto.
  • Kai skonis išnyksta, vėl trumpai pakramtykite gumą, kol sustiprės skonis, ir vėl laikykite ją tarp dantenų ir skruosto.
  • Taip kramtykite gumą pusę valandos.
  • Kai kramtomoji guma visiškai praranda skonį, išmeskite ją atsargiai įspaudę į lakšto lizdelį.
 
Kiek nicorette freshmint vaistinių kramtomųjų gumų reikia vartoti ir kiek laiko reikia kramtyti?
Kramtykite po vieną kramtomąją gumą. Visiškai nerūkykite, kad gydymas būtų sėkmingas. Per dieną sukramtomų gumų skaičius priklauso nuo potraukio, bet daugeliui žmonių pakanka 8‑12 per dieną. Negalima sukramtyti daugiau kaip 24 gumų per dieną. Po tiek kramtomųjų gumų galima vartoti iki 3 mėnesių, per šį laiką Jūs turite atsikratyti įpročio rūkyti. Nuo šio laiko per dieną suvartojamų kramtomųjų gumų skaičių reikia palaipsniui mažinti, kol visiškai nustosite vartoti kramtomąją gumą su nikotinu.
 
Nerekomenduojama nuolat vartoti šią gumą ilgiau kaip 12 mėnesių. Kai kuriems buvusiems rūkoriams, kad vėl nepradėtų rūkyti, gali tekti kramtyti gumą ilgesnį laiką. Visada turėkite su savimi gumos, kad galėtumėte ją sukramtyti, jei vėl pajausite norą užsirūkyti.
 
Ką daryti pavartojus per didelę nicorette freshmint dozę
Padauginus nikotino vartojant jo pakeičiamuosius preparatus ir (arba) rūkant gali pasireikšti perdozavimo simptomai. Nurijus kramtomąją gumą apsinuodijimo pavojus labai mažas, nes nurytas nikotinas absorbuojasi lėtai ir iš dalies.
Perdozavimo simptomai gali atsirasti tiems vartotojams, kurie ankščiau rūkydami, gaudavo nedideles nikotino dozes arba jeigu kartu yra vartojami keli nikotino šaltiniai.
Perdozavimo simptomai yra tokie patys kaip ūminio apsinuodijimo nikotinu: pasireiškia pykinimas, seilėtekis, skrandžio skausmas, viduriavimas, prakaitavimas, galvos skausmas, galvos svaigimas, klausos sutrikimas ir ryškus silpnumas.
 
Jeigu suvartojote per daug gumų arba vaikas atsitiktinai sukramtė ar nurijo kramtomosios gumos, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausios ligoninės skubiosios medicinos pagalbos skyrių, turėkite su savimi šį pakuotės lapelį ir pakuotę.
 
 
4.      Galimas šalutinis poveikis
 
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.. Jis esti panašus į sukeliamą nikotino ir daugiausia priklauso nuo dozės.
Paprastai šalutinis poveikis pasireiškia pirmosiomis kramtomosios gumos vartojimo savaitėmis.
Poveikis metus rūkyti
Metus rūkyti, atsiranda įvairių simptomų, kurie yra susiję su tabako vartojimo nutraukimu. Šie simptomai gali būti tiek emociniai, tiek pažintiniai: disforija, prislėgta nuotaika, nemiga, dirglumas, frustracija, pyktis, nerimas, sunkumas susikaupti, nekantrumas. Taip pat gali atsirasti fizinių poveikių, tokių kaip sumažėjęs širdies ritmas, padidėjęs apetitas, svoris, galvos svaigimas, kosulys, vidurių užkietėjimas, dantenų kraujavimas, burnos išopėjimas ar nosiaryklės uždegimas.
 
Kai kurie simptomai gali būti susiję su nutraukimo sindromu dėl nerūkymo, pavyzdžiui, galvos svaigimas, galvos skausmas, mieguistumas. Metus rūkyti, dažnesni burnos išopėjimo atvejai. Šio reiškinio ryšys su nikotinu neaiškus.
 
Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia mažiau kaip 1 iš 10000 pacientų)
Matymas lyg per miglą, padidėjusi ašarų sekrecija, nenormalūs sapnai,  palpitacija (nenormalus širdies plakimas), tachikardija (greitas širdies plakimas), raumenų įtempimas, žandikaulio skausmas, karščio bangos, hipertenzija (padidėjęs kraujospūdis), bronchų spazmas, nuotaikos pablogėjimas, dusulys, nosies užgulimas, ryklės skausmas, čiaudulys, ryklės veržimas, viduriavimas, gerklės sausumas, apsunkintas rijimas, raugėjimas, pilvo diskomfortas, liežuvio uždegimas, burnos jutimo sutrikimai, burnos gleivinės lupimasis ir opos, lūpų skausmas, nenormalūs pojūčiai burnoje, žiaukčiojimas, angioedema, eritema, padidėjęs prakaitavimas, niežulys, bėrimas, dilgėlinė, anafilaktinės reakcijos, bendras silpnumas ir negalavimas, krūtinės skausmas ir diskomfortas.
 
Kramtomoji guma gali prilipti prie dantų protezų ir kartais juos sugadina.
 
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba . Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
 
 
5.      Kaip laikyti nicorette freshmint
 
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
 
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.
 
Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
 
Išmesti sukramtytą vaistinę kramtomąją gumą laikantis nustatytų reikalavimų.
 
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba  su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
 
 
6.      Pakuotės turinys ir kita informacija
 
nicorette freshmint sudėtis
 
nicorette freshmint 2 mg vaistinė kramtomoji guma
  • Veiklioji medžiaga yra nikotinas. Vienoje vaistinėje kramtomojoje gumoje yra 2 mg nikotino (rezinato pavidalu).

-        Pagalbinės medžiagos. Gumos branduolys: kramtomosios gumos pagrindas (sudėtyje yra antioksidanto butilhidroksitolueno (E321)), ksilitolis, pipirmėčių eterinis aliejus, bevandenis natrio karbonatas, natrio-vandenilio karbonatas, acesulfamo kalio druska, levomentolis, lengvasis magnio oksidas, talkas. Gumos dangalas: ksilitolis, pipirmėčių eterinis aliejus, gumiarabikas, titano dioksidas (E171), karnaubo vaškas.

 
nicorette freshmint 4 mg vaistinė kramtomoji guma
  • Veiklioji medžiaga yra nikotinas. Vienoje vaistinėje kramtomojoje gumoje yra 4 mg nikotino
rezinato pavidalu)
  • Pagalbinės medžiagos. Gumos branduolys: kramtomosios gumos pagrindas (sudėtyje yra antioksidanto butilhidroksitolueno (E321)), ksilitolis, pipirmėčių eterinis aliejus, bevandenis natrio karbonatas, acesulfamo kalio druska, levomentolis, lengvasis magnio oksidas, kvinolino geltonasis (E104), talkas. Gumos dangalas: ksilitolis, pipirmėčių eterinis aliejus, gumiarabikas, titano dioksidas (E171), karnaubo vaškas, kvinolino geltonasis (E104).
 
nicorette freshmint išvaizda ir kiekis pakuotėje
 
nicorette freshmint 2 mg vaistinė kramtomoji guma
Balzgana kvadrato formos 15 x 15 x 6 mm dydžio dengta kramtomoji guma.
nicorette freshmint 4 mg vaistinė kramtomoji guma
Kreminės spalvos kvadrato formos 15 x 15 x 6 mm dydžio dengta kramtomoji guma.
 
Kramtomoji guma yra lizdinėse plokštelėse, kartono dėžutėje.
Pakuotėje yra  30 arba 105 vaistinės kramtomosios gumos.
 
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
 
Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas
McNeil AB
Norrbroplatsen 2, SE-251 09 Helsingborg
Švedija
 
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
 
UAB Johnson & Johnson
Geležinio Vilko g. 18A
Vilnius LT-08104
+370 (5) 2496039
 
 
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-04-02
 
 
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.
 
 

 

Panašios prekės

Pleistras MEDRULL NATURAL CARE, 10 vnt.

-20%

0,91 Eur

i
1,14 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,91 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,14 Eur

Elektrinė šildymo pagalvėlė MICROLIFE FH 80

-10%

15,35 Eur

i
17,06 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
15,35 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

17,06 Eur

Maisto papildas PREGNACARE PLUS, 56tabl.

-20%

18,14 Eur

i
22,68 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
18,14 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

22,68 Eur

Maisto papildas PREGNACARE BREAST FEEDING, 56kaps.

-20%

19,01 Eur

i
23,76 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
19,01 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

23,76 Eur

Maisto papildai MENOPACE PLUS, 56tabl.

-20%

18,48 Eur

i
23,10 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
18,48 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

23,10 Eur

IRON VITAL SU GELEZIMI IR VIT.C+B 250 ml N1

-35%

7,24 Eur

i
11,14 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,24 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

11,14 Eur

PERFECTIL, 30 tabl.

-25%

13,19 Eur

i
17,58 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
13,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

17,58 Eur

Aliejus nuo celiulito su beržų lapų ekstraktu WELEDA,100ml.

-25%

16,21 Eur

i
21,61 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
16,21 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

21,61 Eur

Lengvas losjonas nuo saulės EUCERIN SUN LOTION EXTRA LIGHT SPF30, 150 ml

-25%

12,62 Eur

i
16,83 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
12,62 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

16,83 Eur

Kūno kremas gelis jautriai odai su sidabro koloidais ir pantenoliu GELBĖTOJAS, 50g

-25%

1,98 Eur

i
2,65 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,98 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

2,65 Eur

Pleistras MEDRULL ALOE VERA, 10vnt.

-20%

1,05 Eur

i
1,31 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,05 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,31 Eur

Vitaminai Plius Mineralai ir Mikroelementai VivaVit, 30tab.

-40%

4,67 Eur

i
7,78 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
4,67 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

7,78 Eur

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?