Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Lytinei, šlapimo sistemai / Gydantis makšties gelis MULTI-GYN ACTIGELIS su 2QR, 50 ml
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

-20%

Gydantis makšties gelis MULTI-GYN ACTIGELIS su 2QR, 50 ml

Gydantis makšties gelis MULTI-GYN ACTIGELIS su 2QR, 50 ml

Lytinei, šlapimo sistemai

8,91 Eur

8.91

11,12 Eur

Sutaupote: 2,21 Eur

Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

 

„Multi-Gyn Actigel“

Makšties gelis

 

Koks „Multi-Gyn Actigel“ poveikis?

-         Palengvina makšties negalavimus.

-         Padeda išvengti bakterinės vaginozės (BV) ir padeda ją gydant.

-         Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras.

-         Turi raminamąjį poveikį, kai vargina niežulys ir sudirginimas.

-         Optimizuoja makšties florą ir padeda atkurti normalią gleivinės būklę.

-         Veikia prieš mielių grybelį.

-         Veiksmingai užkerta kelią kenksmingų mikrobų dauginimuisi.

-         Reguliuoja makšties rūgštingumą (pH vertė)

-         Skatina naudingų pieno rūgšties bakterijų dauginimąsi.

 

Kokios „Multi-Gyn Actigel“ savybės?

 „Multi-Gyn Actigel“ yra saugus ir natūralus produktas. Jo pagrindas yra patentuotas 2QR* kompleksas - natūrali medžiaga, gauta iš vaistažolių.

„Multi-Gyn Actigel“ turi unikalią savybę užkirsti kelią kenksmingų bakterijų dauginimuisi bei veiksmingai tas bakterijas neutralizuoja. Toks natūralus blokuojantis poveikis yra visiškai saugus ir nekenksmingas, kadangi nėra grindžiamas nuodingomis medžiagomis ar aštriais chemikalais, todėl neturi neigiamo šalutinio poveikio.

 

Kada naudojamas „Multi-Gyn Actigel“?

„Multi-Gyn Actigel“ galite naudoti taip dažnai, kaip norite, kai tik jaučiate negalavimą (niežulį, jautrumą, sudirginimą) ar norite jo išvengti.

 

Gydant bakterinę vaginozę (BV), kai vargina nepageidaujamos išskyros ir (arba) kvapas, tepkite makštį 5 dienas iš eilės mažiausiai du kartus per dieną.

 

Siekiant išvengti nepageidaujamų išskyrų, kvapo ir nemalonių pojūčių arba neleisti atsirasti mielių grybeliui, pakanka patepti kartą per tris dienas. Dažniau naudojant veiksmingumas didėja. Rekomenduojame tepti prieš miegą. Lytiniai santykiai be apsisaugojimo priemonių veikia makšties terpės rūgštingumą (pH vertė). Norėdamos atkurti optimalų makšties pH ir neleisti daugintis nepageidaujamoms bakterijoms bei atsirasti nemaloniam kvapui, per 8 valandas po lytinių santykių be apsisaugojimo priemonių naudokite „Multi-Gyn Actigel“.

 

Esant makšties negalavimams, pvz., niežuliui, sudirginimui, jautrumui, paraudimui ir skausmingumui, dideliais kiekiais tepkite „Multi-Gyn Actigel“ vieną kartą per dieną arba kai norite sumažinti nemalonius pojūčius. 

 

Kaip naudoti „Multi-Gyn Actigel“?

Esant nemaloniems pojūčiams išorinių lytinių organų srityje, „Multi-Gyn Actigel“ galima užtepti pirštais (prieš tepdamos visada nusiplaukite rankas).

 

 

 

  1. Nuimkite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.

 

2. Paimkite tūbelę į vieną ranką ir laikykite kitos rankos smilių prie pat tūbelės taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Lengvai suspauskite tūbelę. Spauskite tol, kol ant smiliaus atsiras pageidaujamas gelio kiekis.

 

 

   3.  Gelio kiekis turėtų būti maždaug piršto galiuko dydžio (2 ml).

 

 

  4.  Patepkite geliu išorinę sritį aplink makštį.

 

Vidiniam naudojimui galima naudoti specialų prie tūbelės prisukamą aplikatorių, kuris pridėtas atskirai dėžutėje. Aplikatoriumi gelio galima lengvai įšvirkšti į makštį, kur jis veikia ilgiau. Po naudojimo aplikatorių galima palikti užsuktą ant tūbelės. Nuplaukite jį švariu šiltu vandeniu, o tada ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį. Jei tepsite pirštais, prieš tai gerai nusiplaukite rankas ir įterpkite į makštį tiek gelio, kiek telpa ant jūsų smiliaus galiuko. Įstumkite pirštą į makštį.

 

 

1. Nuimkite tūbelės dangtelį. Prieš pirmąjį naudojimą viršutine dangtelio puse pradurkite užsandarintą tūbelę.

 

2. Ant tūbelės užsukite specialų aplikatorių, kurį rasite dėžutėje.

 

   3.  Nuimkite aplikatoriaus dangtelį.

   4.  Į vieną ranką paimkite tūbelę ir spauskite tol, kol ant aplikatoriaus viršūnėlės pasirodys gelis. Kai pamatysite gelį, bus aišku, kad aplikatorius prisipildė gelio ir yra paruoštas naudoti. Pabandykite pasižiūrėti, kiek gelio išteka nesmarkiai paspaudus tūbelę. Jums reikia maždaug piršto galiuko dydžio kiekio (2 ml).

5. Įstumkite aplikatorių (kuris turi būti ant tūbelės) į makštį taip, kaip parodyta paveikslėlyje. Makštis yra 7–8 cm ilgio ir atitinka moters smiliaus ilgį. Aplikatoriaus ilgis yra maždaug toks pats, todėl jis nepažeis gimdos kaklelio. 

 

6. Lengvai paspauskite tūbelę. Jums reikia piršto galiuko dydžio gelio kiekio. Tačiau nekils pavojus, jei išspausite daugiau.

 

7.    Po naudojimo aplikatoriaus galima nenuimti. Nuplaukite jį šiltu vandeniu.

 

 

   8.  Ant aplikatoriaus uždėkite dangtelį.

 

 

Kokia „Multi-Gyn Actigel“ sudėtis?

„Multi-Gyn Actigel“ yra natūralus produktas, kurio pagrindas biologiškai aktyvus 2QR* kompleksas ir  paprastųjų alavijų ekstraktas, kuris užtikrina normalią gleivinės būklę ir neleidžia keistis pH terpei.

„Multi-Gyn Actigel“ sudėtyje nėra kvapiųjų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių. Jame nėra aštrių cheminių medžiagų, konservantų ar hormonų, jis yra saugus ir nekenksmingas. Produktas nekeičia prezervatyvų savybių.

Sudėtis: Aloe Barbadensis Extract, Mannane, Galactoarabinan Polyglucoronic Acid

Crosspolymer*, Glycerin, Caprylyl Glycol.

 

Prašome atkreipti dėmesį! Patepus geliu, galite justi dilgčiojimą. Tai normali būsena, o toks jausmas išnyks per keletą minučių.

 

Šalutinis poveikis

Kadangi „Multi-Gyn Actigel“ palaiko optimalų makšties rūgštingumą, o sperma yra šarminė, „Multi-Gyn Actigel“ naudojimas gali sumažinti spermos aktyvumą. Todėl „Multi-Gyn Actigel“ nereikėtų naudoti keletą valandų po lytinių santykių, jei pageidaujama pastoti.

Kitų šalutinių poveikių nėra žinoma.

Sąveika su vaistais

„Multi-Gyn Actigel“ neturi sąveikos su vaistais. Galima drąsiai naudoti kartu su kitais vaistiniais preparatais ar priemonėmis.

 

Nėštumo ir žindymo laikotarpis

„Multi-Gyn Actigel“ galima saugiai naudoti normalaus nėštumo metu ir žindymo krūtimi laikotarpiu.

 

Laikymo sąlygos: laikyti kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Pakuotė: 50 ml tūbelė.

Papildoma informacija

 

Intymūs negalavimai yra paplitę labiau, negu jūs manote. Daugelis moterų žino šią problemą: sudirginimas, skausmas, deginimo jausmas, nemalonus kvapas arba išskyros, jautrumas lytinių santykių metu ar po jų, sudirgusios lytinės lūpos ir niežulys.

Niežulys, deginimo jausmas ar sudirginimas dažnai padidėja dėl prigludusių drabužių, drėgnų įklotų ar higieninių paketų. „Multi-Gyn Actigel“ yra natūrali ir veiksminga tokių problemų įveikimo priemonė.

BAKTERINĖ VAGINOZĖ

Kas yra bakterinė vaginozė?

Bakterinė vaginozė – tai makšties aplinkos pusiausvyros sutrikimas, kurį sukelia bakterijos. Paprastai makštyje yra „gerųjų“ bakterijų lactobacilli (pieno rūgšties bakterijų) bei keletas kitokių bakterijų rūšių, vadinamų kokų bakterijomis. Pieno rūgšties bakterijos palaiko sveiką makšties rūgštingumą, kuriam esant kokų bakterijos negali gerai daugintis. Šio makšties rūgštingumo pažeidimas ir smarkus kokų bakterijų pagausėjimas ir yra vadinamas bakterine vaginoze.

Kaip žinoti, ar sergu bakterine vaginoze?

Galite pastebėti pakitusias makšties išskyras. Išskyros gali būti permatomos arba neįprastos (gelsvos ar žalsvos spalvos), jų gali būti daug. Dažnai jos turi žuvies kvapą, ypač po lytinių santykių, kada nenaudojamos apsisaugojimo priemonės. Dažnai galite pajusti niežulį, sudirginimą, jautrumą, paraudimą ir skausmą. Kai kurioms moterims bakterinės vaginozės simptomai nepasireiškia. Būdingas nenormalus makšties terpės rūgštingumas  − pH > 5.

Jei tai yra infekcija, ar kas nors mane užkrėtė?

Ne, jei laikomasi tinkamos higienos. Bakterinė vaginozė yra smarkiai padidėjęs makštyje esančių bakterijų dauginimasis dėl makšties artumo analinei angai. Ji dažniau pasireiškia lytiškai aktyvioms moterims, nors gali susirgti ir lytiškai neaktyvios moterys.

Ar reikia ją gydyti?

Taip. Bakterinė vaginozė yra tikrai nepageidaujamas negalavimas. Jeigu ji negydoma, bakterijos gali patekti į šlapimo takus ir sukelti rimtus negalavimus. Ypač svarbu gydytis, jei susergama nėštumo metu. Aišku, geriausias būdas išvengti šio negalavimo yra prevencija.

 

MIELIŲ GRYBELIS

Kas yra mielių grybelis?

Yra dvi mielių grybelio fazės. Tai sporų fazė, kada negalavimų neatsiranda, ir siūlinė fazė, kada gali kilti problemų. Mielėms, kaip ir pieno rūgšties bakterijoms, augti reikia ląstelių cukraus, ir šios dvi bakterijų rūšys kaunasi dėl maitinimo šaltinio. Todėl mielių grybelis dažniausiai veisiasi normalaus (optimalaus) rūgštingumo makšties aplinkoje.

Kaip žinoti, ar turiu mielių grybelį?

Dažniausiai tokiu atveju pastebėsite bekvapes, baltas varškės pavidalo išskyras, pajusite niežulį, sudirginimą, jautrumą, paraudimą ir skausmą.

Jei tai yra infekcija, ar kažkas mane užkrėtė?

Nebūtinai. Mielės dažnai yra nekviestas svečias. Tačiau jei infekcija kartojasi, gali būti, kad jūsų partneris yra tos infekcijos šaltinis. Mielinė infekcija dažnesnė sergant diabetu, turint genetinį polinkį ja sirgti.

Ar reikią ją gydyti?

Priešingai negu bakterinė vaginozė, mielės iš tikrųjų nėra pavojinga makšties infekcija, tačiau vis dėlto tai yra didelis nepatogumas, labai paveikiantis gyvenimo kokybę. Jei skundžiamasi tokia infekcija, skiriamas specialus priešgrybelinis gydymas priemonėmis. Be abejo, prevencija yra geriausia priemonė, norint išvengti ligos.

 

Sukurta ir pagaminta: BioClin B.V. PO Box 95, 2611 AB Delft, Nyderlandai.

Atstovas Lietuvoje: UAB „Miečys“, p.d. 46, 76001 Šiauliai, Lietuva.

 

 

 

 

Panašios prekės

Arbata ASIUKLIŲ ŽOLĖ, 50 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Arbata LAKIŠIŲ ŽOLĖ, 50 g.

-20%

1,34 Eur

i
1,67 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,34 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,67 Eur

FITOLIZIN PASTA, 100 g,1vnt.

-20%

3,81 Eur

i
4,76 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
3,81 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

4,76 Eur

Makšties gelis FLORAGYN su laktobacilomis 9 ml, 6 vnt.

-20%

7,97 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,97 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

Intymios higienos muilas su laktobacilomis ir chlorheksidinu FLORAGYN INTIMO 200 ml

-20%

6,88 Eur

i
8,60 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,88 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,60 Eur

Makšties plovimo priemonė FLORAGYN LAVANDA, 140 ml

-20%

3,98 Eur

i
4,97 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
3,98 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

4,97 Eur

Makšties žvakutės FLORAGYN OVULI, 6 vnt.

-20%

7,97 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,97 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

Arbata BERŽŲ LAPAI, 40 g

-19%

1,19 Eur

i
1,48 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
1,19 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,48 Eur

Centrum A-Z multivitaminai, 30 tablečių

-20%

6,82 Eur

i
8,53 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,82 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,53 Eur

URINAL, 60 kaps.

-20%

8,91 Eur

i
11,14 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
8,91 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

11,14 Eur

UROSEPT ,60 dengt.tab.

-20%

7,97 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,97 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

PERMEN, 30 tabl.

-30%

9,15 Eur

i
13,07 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
9,15 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

13,07 Eur

Makšties kapsulės GYNOCAPS, 14kapsulių

-20%

7,26 Eur

i
9,08 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,26 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,08 Eur

Lubrikantas ir masažo želė DUREX PLAY ALOE 2IN1, 200 ml

-20%

5,99 Eur

i
7,49 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
5,99 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

7,49 Eur

Sauskelnės TENA FLEX MAXI SMALL, 22 vnt.

-20%

14,53 Eur

i
18,16 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
14,53 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

18,16 Eur

PREGNACARE CONCEPTION TAB. N30

-20%

11,86 Eur

i
14,82 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
11,86 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

14,82 Eur

Maisto papildas URINAL AKUT, 10tabl.

-20%

6,41 Eur

i
8,01 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,41 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,01 Eur

Sauskelnės TENA SLIP MAXI MEDIUM, 24 vnt.

-20%

13,83 Eur

i
17,29 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
13,83 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

17,29 Eur

Sauskelnės TENA SLIP MAXI LARGE (100-150 cm), 24 vnt.

-20%

16,34 Eur

i
20,42 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
16,34 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

20,42 Eur

Makšties lubrikantas MULTI-GYN LIQUIGEL, 30 ml

-20%

6,66 Eur

i
8,32 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,66 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,32 Eur

Sauskelnės TENA FLEX SUPER LARGE N30

-20%

15,90 Eur

i
19,87 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
15,90 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

19,87 Eur

Sauskelnės TENA FLEX SUPER MEDIUM, 30vint.

-20%

13,62 Eur

i
17,02 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
13,62 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

17,02 Eur

Pieno rūgšties vaginalinis gelis GYNOFIT, 5 ml, N6

-20%

7,28 Eur

i
9,10 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,28 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,10 Eur

Sauskelnės TENA PANTS MAX M, 10vnt.

-20%

9,89 Eur

i
12,35 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
9,89 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

12,35 Eur

Sauskelnės TENA PANTS MAXI L ,10vnt.

-20%

11,06 Eur

i
13,82 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
11,06 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

13,82 Eur

Prezervatyvai DUREX ELITE, 12 vnt.

-20%

6,88 Eur

i
8,60 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,88 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,60 Eur

Dilgelių lapų arbata, 30g

-20%

0,98 Eur

i
1,22 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
0,98 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

1,22 Eur

Makšties ovulės FEMINELLA HYALOSOFT, 10vienetų

-20%

7,47 Eur

i
9,32 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,47 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,32 Eur

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?