Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Lytinei, šlapimo sistemai / Drėkinamasis kombinuotas kremas su ovulėmis VAGISAN, 10g, 8 vnt.
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

-20%

Drėkinamasis kombinuotas kremas su ovulėmis VAGISAN, 10g, 8 vnt.

Drėkinamasis kombinuotas kremas su ovulėmis VAGISAN, 10g, 8 vnt.

Lytinei, šlapimo sistemai

10,25 Eur

10.25

12,81 Eur

Sutaupote: 2,56 Eur

Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas

Gerb. vartotoja!

Prašom atidžiai perskaityti šį informacinį lapelį, nes jame pateikta svarbi informacija, į ką reikėtų atsižvelgti naudojant šį medicininį preparatą. Neišmeskite šio informacinio lapelio, nes galbūt vėliau jį norėsite dar kartą perskaityti. Kilus klausimams, prašom kreiptis į savo gydytoją arba vaistininką.

 

Vagisan® FeuchtCreme Kombi informacinis lapelis

Nuo makšties sausumo

Makšties žvakutė (Vagisan® FeuchtCreme Cremolum®), skirta naudoti makštyje,

ir

kremas (Vagisan® FeuchtCreme), skirtas naudoti išorinių lytinių organų srityje

 

Sudėtinės medžiagos

Makšties žvakutė:kalcio laktatas, cetearilo alkoholis, hidrintas kokosų gliceridas, pieno rūgštis, PEG-20 glicerilo stearatas, natrio karbomeras. Makšties žvakutėje nėra hormonų, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Kremas:vanduo, benzilo alkoholis,cetearilo alkoholis, cetilo palmitatas, pieno rūgštis, oktilo dodekanolis, polisorbatas 60, natrio laktatas, sorbitano stearatas. Kreme nėra hormonų ir kvapiųjų medžiagų.

Indikacijos

Preparatas naudojamas nuo sausumo makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje (sausumo pojūtis, niežulys ir skausmas lytinio akto metu, pvz., trūkstant estrogenų menopauzės metu).

Informacija apie produktą

Vagisan FeuchtCreme Cremolummakšties žvakutė įdėta į makštį ištirpsta, surenka ten esantį makšties skystį ir suformuoja puoselėjamąjį kremą. Tokiu būdu gali būti numalšintas dėl įvairios kilmės makšties sausumo atsiradęs diskomforto pojūtis (pvz., sausumo pojūtis, deginimas, niežulys, skausmas). Vagisan FeuchtCreme Cremolum papildytos pieno rūgštimi ir kalcio laktatu, kurie užtikrina, kad makštyje susidarančio kremo pH vertė (rūgštingumas) būtų apie 4,5. Normali makšties rūgštingumo vertė yra nuo 3,8 iki 4,5, taigi pieno rūgšties buferinė sistema Vagisan FeuchtCreme Cremolum žvakutėje padeda išlaikyti sveikos makšties aplinką.

Baltos spalvosVagisan® FeuchtCreme kremas skirtas naudoti skundžiantis sausumu makštyje ir išorinių lytinių organų srityje. Dvigubu efektu pasižymintis Vagisan® FeuchtCreme kremassušvelnina dėl makšties sausumo atsiradusį diskomforto pojūtį:

-          kremo sudėtyje yra didelis kiekis vandens, todėl tinkamai sudrėkinama oda makšties prieangio ir išorinių lytinių organų srityje;

-          puoselėjantys lipidai (riebalai) odą išlaiko elastingą.

Vagisan® FeuchtCreme Kombipreparate nėra hormonų ir, esant reikalui, jis gali būti naudojamas kartu su taikoma pakaitine hormonų terapija arba galima kaitalioti su makšties kremais ar žvakutėmis, kurių sudėtyje yra hormonų (estrogenų). Vagisan® FeuchtCreme Kombi naudojant reguliariai, galima užkirsti kelią makšties ir išorinių lytinių organų srities sudirgimui ir uždegimams.

Ką reikėtų žinoti apie makšties sausumo keliamas problemas

Su makšties sausumu susiję negalavimai gali labai neigiamai veikti gyvenimo kokybę. Sausumo jausmą dažnai lydi kiti simptomai, tokie kaip niežulys, deginimas ir skausmas makštyje, makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje. Dažnais atvejais dėl šių problemų skausmingas tampa lytinis aktas. Ypač dažnai makšties sausumu skundžiasi moterys menopauzės metu (kartais ji prasideda nuo 40 metų) ar jai praėjus. Tokiais atvejais sausumas lytinių organų srityje atsiranda dėl sumažėjusios sekso hormonų gamybos (tarp jų ir estrogeno). Makštyje gaminama mažiau makšties skysčio, oda plonėja ir darosi lengviau pažeidžiama. Tai visiškai normalūs procesai, tačiau jie gali sukelti didelių problemų.

Taip pat ir po gimdos arba kiaušidžių operacijų, nėštumo ir maitinimo krūtimi laikotarpiu bei vartojant kontraceptines piliules galimas hormonų trūkumas, hormonų svyravimai arba pokyčiai, dėl kurių kyla su makšties sausumu susijusios problemos. Be to, su vidinių ir išorinių lytinių organų sausumu gali būti susiję kai kurie medžiagų apykaitos sutrikimai (pvz., diabetas), medikamentai, navikų švitinimas, taip pat stresas.

Vagisan FeuchtCreme Kombi naudojimas

Vagisan FeuchtCreme Cremolumžvakutės skirtos naudoti makštyje. Makšties žvakutė įstumiama kaip galima giliau į makštį, geriausia prieš einant miegoti. Lengviausia tai padaryti gulint ant nugaros, šiek tiek sulenkus kojas. Preparato vartojimo metu rekomenduojama naudoti higieninius įklotus.

Šlaplė Makšties anga  Išeinamoji anga

Norėdami išimti makšties žvakutę iš folinės pakuotės, atplėškite pakuotę tiesžvakutės viršūne, kaip parodyta paveikslėlyje.

Pradžioje rekomenduojama naudoti kasdien. Sumažėjus simptomams, vartojama pagal poreikį, pvz., 2–3 kartus per savaitę.

Vagisan FeuchtCreme skirtas naudoti makštyje ir ant išorinių lytinių organų. Kremas tepamas ir paskirstomas pirštais; tam pakanka išspausti maždaug 0,5 cm kremo. Taip pat nedideliu kiekiu kremo galima patepti ir odą ties makšties prieangiu, kad būtų lengviau įvesti makšties žvakutę.

Vagisan FeuchtCreme išorinių lytinių organų srityje pagal poreikį galima naudoti kasdien daug kartų. Kremą taip pat galima naudoti ir prieš lytinį aktą arba menstruacijų metu.

Vagisan FeuchtCreme Kombi yra gerai toleruojamas, todėl nedvejojant gali būti naudojamas ir ilgesnį laiką, taip pat nėštumo metu ir maitinimo krūtimi laikotarpiu.

Galimas Vagisan FeuchtCreme Kombi šalutinis poveikis

Retsykiais laikinai gali atsirasti nedidelis vietinis sudirgimas (niežulys, deginimas) ir galbūt nedidelis kiekis išskyrų, naudojant kartu makšties žvakutes. Labai retai gali pasireikšti alerginė padidėjusio jautrumo reakcija (pvz., paraudimas, deginimas). Jei šie reiškiniai neišnyksta ir savijauta negerėja, turėtumėte Vagisan FeuchtCreme Cremolum arba Vagisan FeuchtCreme nebenaudotiir apsilankyti pas gydytoją. Jei pastebėjote kitokį nemalonų poveikį, informuokite apie tai savo gydytoją arba vaistininką.

Naudojimo apribojimai

Vagisan FeuchtCreme Kombi negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas kuriai nors makšties žvakutės ar kremo sudedamajai daliai arba gali pasireikšti alergija. Vagisan FeuchtCreme Kombi negalima naudoti iškart po gimdymo. Taip pat Vagisan FeuchtCreme Kombi draudžiama naudoti, jei yra makšties infekcija (pvz., makšties grybelis); tokiu atveju turėtumėte pasitarti su gydytoju.

Jei folinė pakuotė, tūbelė pažeistos arba jei makšties žvakučių ar kremo savybės pakitusios, preparato nenaudokite ir praneškite apie tai gamintojui.

Svarbios pastabos

Vagisan FeuchtCreme Cremolum ir Vagisan FeuchtCreme sudėtyje nėra jokių veikliųjų medžiagų, kenkiančių spermijams (t. y. nėra veikliosios medžiagos, naikinančios vyrų sėklą), todėl šie preparatai nesaugo nuo nepageidaujamo nėštumo.

Vagisan FeuchtCreme Cremolum: prezervatyvų ir pesarų atsparumas įplyšiams tuo pačiu metu naudojant Vagisan FeuchtCreme Cremolum nebuvo ištirtas ir galbūt žvakutės įtakos tam gali turėti. Todėl Vagisan FeuchtCreme Cremolum nereikia naudoti vienu metu su prezervatyvais ir pesarais. Tyrimai dėl Vagisan FeuchtCreme Cremolum poveikio spermijų (vyrų sėklos) judėjimui nepateikti. Todėl norint pastoti, prieš lytinį aktą makšties žvakutės naudoti nereikėtų. 

Kitaip neiVagisan FeuchtCreme, jei makštis sausa, šis kremas gali būti naudojamas ir prieš lytinį aktą, ir iš esmės kartu su latekso prezervatyvais. Jeigu pageidaujate pastoti, galite be jokių abejonių toliau naudoti Vagisan FeuchtCreme, nes šis kremas nekenkia spermijų (vyrų sėklos) judrumui.

Vagisan FeuchtCreme (50 g) galima įsigyti ir atskirai, jis ypač tinka moterims, kurios vietoj makšties žvakutės labiau norėtų naudoti kremą (pridėtas makšties aplikatorius) arba kurioms kremas reikalingas tik siekiant pašalinti nemalonius sausumo pojūčius išorinių lytinių organų srityje.

Laikymo sąlygos ir tinkamumo laikas

Vagisan FeuchtCreme Kombi saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės liežuvėlio arba ant tūbelės užraito ir paketėlio. Tinkamumo laikas trunka iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pasibaigus šiai datai, Vagisan FeuchtCreme Cremolum arba Vagisan FeuchtCreme daugiau nebenaudokite.

Tūbelė laikoma uždaryta. Tinkamumo laikas atidarius tūbelę – 6 mėnesiai. Paketėliai skirti vienkartiniam naudojimui.

Pakuotės dydžiai

Bandomąją pakuotę sudaro 1 makšties žvakutė ir 2 x 1,5 g kremo. Originalią pakuotę sudaro 8 makšties žvakutės ir 10 g kremo. Gali būti, kad ne visų dydžių pakuotes surasite apyvartoje.

Gamintojas

Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel

Sudbrackstraße 56, 33611 Bylefeldas

Tel. + 49 (0) 521 8808 05

Faks. + 49 (0) 521 8808 334

El. paštas: info@wolff-arzneimittel.de

 

Medicininės paskirties produktas

0297

Informacinio lapelio patvirtinimo data

2011 m. gegužė

 

 

 

Simbolių ant kartoninės pakuotės, tūbelės ir folinės pakuotės reikšmės

Partijos žymėjimas

Galioja iki

CE ženklas

Atsižvelkite į informacinio lapelio nurodymus

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje

 

Vagisan® – sveikai intymiajai sričiai

  • Vagisan FeuchtCreme Kombi(medicininės paskirties produktas). Nuo makšties sausumo. Nehormoninės makšties žvakutės, skirtos naudoti makštyje (be aplikatoriaus), ir nehormoninis kremas, skirtas naudoti makšties prieangyje ir išorinių lytinių organų srityje. Vagisan FeuchtCreme Kombi malšina sausumo sukeltas problemas vidinėje ir išorinėje lytinių organų srityje.

  • Vagisan FeuchtCreme(medicininės paskirties produktas). Nuo makšties sausumo. Nehormoninis kremas, užtikrinantis reikiamą drėgmės lygį ir aprūpinantis puoselėjančiais lipidais (riebalais). Skirtas naudoti makštyje (su aplikatoriumi) ir išorinių lytinių organų srityje.

  • Vagisan pieno rūgštis,vaginalinės žvakutės (medicininės paskirties produktas). Sveikai makšties aplinkai. Naudojant pieno rūgštį, makštyje išlaikoma (atkuriama) natūrali pH vertė (rūgštingumo vertė).

  • Vagisan pieno rūgšties bakterijos, makšties kapsulės (medicininės paskirties produktas). Sveikai makšties florai. Dviejų genčių pieno rūgšties bakterijos, kurios teigiamai veikia makšties florą ir gamina pieno rūgštį natūraliai pH vertei (rūgštingumo vertė) užtikrinti.

Bifodan, A/S, licencija – www.bifodan.com. Gamintojas: HÄLSA Pharma, GmbH, Maria-Goeppert Str. 1, 23562, Liubekas. PlatintojasFederacinėje Vokietijos Respublikoje: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, 33532 Bylefeldas

  • Vagisan intymiosios higienos losjonas (kosmetika). Kasdienio švelnaus išorinių lytinių organų srities plovimo priemonė.

 

Panašios prekės

URINAL, 30 kaps.

-25%

4,97 Eur

i
6,63 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
4,97 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

6,63 Eur

FITOLIZIN PASTA, 100 g,1vnt.

-25%

3,57 Eur

i
4,76 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
3,57 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

4,76 Eur

Makšties gelis FLORAGYN su laktobacilomis 9 ml, 6 vnt.

-15%

8,47 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
8,47 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

Intymios higienos muilas su laktobacilomis ir chlorheksidinu FLORAGYN INTIMO 200 ml

-15%

7,31 Eur

i
8,60 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,31 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,60 Eur

Makšties plovimo priemonė FLORAGYN LAVANDA, 140 ml

-15%

4,22 Eur

i
4,97 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
4,22 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

4,97 Eur

Makšties žvakutės FLORAGYN OVULI, 6 vnt.

-15%

8,47 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
8,47 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

Centrum A-Z multivitaminai, 30 tablečių

-25%

6,40 Eur

i
8,53 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,40 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,53 Eur

URINAL, 60 kaps.

-25%

8,36 Eur

i
11,14 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
8,36 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

11,14 Eur

UROSEPT ,60 dengt.tab.

-25%

7,47 Eur

i
9,96 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
7,47 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

9,96 Eur

PERMEN, 30 tabl.

-25%

9,80 Eur

i
13,07 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
9,80 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

13,07 Eur

Lubrikantas ir masažo želė DUREX PLAY ALOE 2IN1, 200 ml

-10%

6,74 Eur

i
7,49 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,74 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

7,49 Eur

PREGNACARE CONCEPTION TAB. N30

-25%

11,12 Eur

i
14,82 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
11,12 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

14,82 Eur

Maisto papildas URINAL AKUT, 10tabl.

-25%

6,01 Eur

i
8,01 Eur Reguliari kaina internetinėje vaistinėje
6,01 Eur Akcinė kaina internetinėje vaistinėje

8,01 Eur

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?