Buteliukas PHILIPS AVENT Natural (SCF030/17), 125 ML
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Buteliukas PHILIPS AVENT Natural (SCF030/17), 125 ML

Mamos ir vaiko prekė
-15%
8,17 €
9,61 € (su PVM) 7,94 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

 

Philips AVENT BUTELIUKAS "Natural", 125 ml (1/693)
Buteliukas „Natural“ leidžia lengviau suderinti maitinimą krūtimi ir maitinimą buteliuku. Naujas buteliukas turi krūties formos žinduką, kurį kūdikis apžioja panašiai kaip krūtį, unikalius ir patogius vainiklapius, suteikiančius minkštumo ir lankstumo, bei pažangią nuo dieglių apsaugančią sistemą
Su minkštu naujagimiui skirtu „Philips AVENT Natural“ žinduku. Tinka nedideliam maisto kiekiui, sultims ar vandeniui.
Šios serijos buteliukų žindukai  yra krūties formos, todėl kūdikiui  lengviau suderinti maitinimą krūtimi ir iš buteliuko. Ertmės, esančios žinduko viduje, užtikrina jo švelnumą ir lankstumą, primindamas krūties minkštumą.  Todėl kūdikis bus patenkintas patogesniu ir efektyvesniu maitinimosi procesu. Novatoriška dvigubo vožtuvo  technologija. Oras įleidžiamas į buteliuko ertmę, o ne į vaiko pilvuką. Tai sumažina pilvuko dieglių tikimybę.   Buteliukas yra sandarus.    Ergonomiškas dizainas: ypatingai komfortiška, lengva laikyti ir palenkti į bet kurią pusę. Jį lengva laikyti  net mažomis vaiko rankytėmis.Tik kelios dalys tam, kad būtų galima greitai  ir lengvai jas surinkti.   Sudėtyje nėra BPA (Bisfenolio A). Puikiai dera su kitais produktais iš Philips AVENT linijos. Buteliukas komplektuojamas su naujagimio žinduku (1). Dėmesio: šiam buteliukui tinka tik "Natural" linijos žindukai.