Maišeliai motinos pienui laikyti BABOO, 25 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-30%

Maišeliai motinos pienui laikyti BABOO, 25 vnt.

Mamos ir vaiko prekė
-30%
4,82 €
6,89 € (su PVM) 5,69 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Baboo maišeliai mamos pienui laikyti, 25 vnt

Baboo maišeliai mamos pienui laikyti buvo sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinius mamų poreikius ir tendencijas. Ypač sterilūs, sandarūs, ir talpūs maišeliai saugiam mamos pieno laikymui šaldytuve ar šaldiklyje.

• Specialus piltuvėlio formos dizainas patogiam pieno išpylimui į buteliuką.
• Kiekvienas maišelis yra sterilizuotas.
• Pakuotėje yra 25 vnt.

NAUDOJIMAS: Užsirašykite naudingą informaciją ant maišelio. Atidarykite maišelį, nuplėšiant juostelę pažymėtoje vietoje, virš dvigubos suspaudžiamos maišelio dalies. Atidarykite maišelį bei išskleiskite apatinę maišelio dalį, skirtą stabiliam jo pastatymui. Laikykitės sterilumo - nekiškite pirštų į vidinę maišelio dalį. Įpilkite pieną į maišelį. Maksimalus pieno kiekis - 250 ml. Sklandžiai užspauskite maišelį, prieš tai leidus iš maišelio išeiti oro pertekliui. Laikykite maišelį su mamos pienu šaldytuve arba šaldiklyje. Pieno laikymo taisyklės pateiktos ant pakuotės.

KAIP ATŠILDYTI PIENĄ: 1A-2B Šaldytą pieną perkelkite iš šaldiklio į šaldytuvą. 2 Panardinkite maišelį į šiltą iki 37 C vandenį. 3 Nukirpkite maišelio piltuvėlį pažymėtoje vietoje ir išpilkite pieną į sterilų, maitinimui skirtą buteliuką. Visuomet patikrinkite pieno temperatūrą prieš maitinimą.

Instrukciją rasite pakuotėje. Laikykite nenaudojamus maišelius sausoje, vėsioje, vaikui nepasiekiamoje vietoje. Patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Nenaudokite maišelių mamos pienui jei pažeista jų išorė. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių. Daugiau informacijos www.baboo.baby. Kilmės šalis – Kinija. Importuotojas – UAB Sentija, Tuskulėnų 13A-22, Vilnius, Lietuva