Buteliukas maitinimui su žinduku LANSINOH, 160 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Buteliukas maitinimui su žinduku LANSINOH, 160 ml

Mamos ir vaiko prekė
-10%
8,09 €
8,99 € (su PVM) 7,43 € (be mok.)
warning Paskutinė prekė
 • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

 

LANSINOH maitinimo buteliukas su žinduku, 160 ml 

„Lansinoh“  buteliukas, išbandytas kliniškai, siekiant, kad žindukas įtiktų kūdikiams, maitinamiems krūtimi. Skatina kūdikio liežuviuko banguojančius judesius ir taip padeda burnytei natūraliai vystytis.
 • Komplekte rasite buteliuką bei lėto pratekėjimo žinduką „Slow Flow Natural Wave“.
 • Buteliukas išbandytas kliniškai, siekiant, kad žindukas įtiktų kūdikiams, maitinamiems krūtimi.
 • Kūdikis gali pats kontroliuoti pieno tekėjimą.
 • Minkštas, 100 % silikoninis žindukas – tempiasi ir lankstosi kuo optimalesniam apžiojimui.
 • Mažiau dalių – lengva surinkti ir valyti.
 • Vidinės vertikalios briaunos sustiprina žinduko struktūrą, todėl jis yra atsparus susitraukimui.
 • Unikalus, laipsniškai nuolaidus dizainas įgalina sklandų peristaltinį liežuvio judėjimą.
 • Platus, tekstūruotas žinduko korpusas, kad kūdikiui būtų lengva užsifiksuoti ir efektyviai siurbti pienuką.
 • Oro ventiliavimo sistema (AVS) sumažina oro patekimą kartu su pieneliu, taip sumažindama dieglių tikimybę.
 • Suderinami su visu „Lansinoh“  asortimentu.
Norėdami tiksliai pagal planą maitinti kūdikį motinos pieneliu, galite nuspręsti kartais nutraukti savo brangų motinos pieną ir turėti jo visada, kai to reikia Jūsų kūdikiui – net jei esate toli, ar leisti tėveliui pamaitinti Jūsų mažylį.
Prieš pradedant maitinti buteliuku, rekomenduojama bent šešias-aštuonias savaites maitinti krūtimi ir tik tada įvedinėti maitinimą iš buteliuko. Jūs tai galite aptarti su savo sveikatos priežiūros specialistu ar žindymo konsultantu, jie galės tinkamai patarti, kada būtų tinkamiausias metas pradėti maitinti iš buteliuko, nes tai dažniausiai priklauso nuo Jūsų individualios situacijos. Nemažiau svarbu jaustis užtikrintai, kad, pradėjus kartais maitinti iš buteliuko, kūdikis neatmes krūties, kad vaikui nekiltų streso nuolat keičiant buteliuką krūtimi. Būtent tam ir buvo sukurti „Lansinoh“ maitinimo buteliukai plačiu kakleliu bei specialūs jų žindukai.
„Lansinoh“  maitinimo buteliukai plačiu kakleliu su „NaturalWave“ žinduku buvo specialiai sukurti taip, kad Jūsų vaikas galėtų mėgautis nutrauktu motinos pieneliu net ir Jums nuolat nebūnant šalia. Remiantis daugiau nei 50 metų trunkančiais tyrimais, „NaturalWave“ žindukas skatina Jūsų kūdikio instinktyvų čiulpimo procesą, užtikrindamas natūralų burnos vystymąsi, bei padeda lengvai keisti krūtį buteliuku, kad galėtumėte išlaikyti nusistovėjusį žindymo procesą.
Atlikus išsamius tyrimus, paaiškėjo, kad kūdikio čiulpimo stilius labai skiriasi nuo suaugusiojo ir apima tris pagrindinius veiksmus. Tai yra pradinis prisisiurbimas, peristaltinis liežuvio judesys (kai Jūsų kūdikio liežuvis juda banguojančiu judesiu) ir rijimas. Labai svarbu, kad kūdikis sugebėtų atlikti peristaltinį liežuvio judesį, nes tai skatina natūralų burnos ir žandikaulio vystymąsi.
Kliniškai įrodyta, kad „Lansinoh NaturalWave“ žindukas skatina natūralius kūdikio čiulpimo judesius. Buteliukas taip pat gali būti naudojamas motinos pienui laikyti.
Be BPA ir BPS.
Naudojimas:
Naudoti pagal paskirtį.
Sudėtis:
PP plastikas.