Pieštukas EndWarts karpoms šalinti 3ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pieštukas EndWarts karpoms šalinti 3ml

MEDICINOS PRIEMONĖ
19,38 € (su PVM) 16,02 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

EndWarts Pen
Prieš pradėdami vartoti, atidžiai perskaitykite instrukciją.

Neišmeskite šios instrukcijos. Jums gali prireikti ją perskaityti vėl.

Tik išoriniam vartojimui

Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

1. Kas yra EndWarts PEN ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant EndWarts PEN

3. Kaip vartoti EndWarts PEN

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Laikymas ir kita informacija

1. KAS YRA ENDWARTS PEN IR KAM JIS VARTOJAMAS

EndWarts PEN yra efektyvus tirpalas karpoms šalinti. Tirpalas turi būti vartojamas ant rankų, pėdų, alkūnių ir kelių, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Efektyvi EndWarts PEN formulė padeda organizmui išdžiovinti ir pašalinti karpas. EndWarts PEN absorbuojamas tiesiogiai į karpą ir nepalieka pėdsakų ant odos. Todėl iš karto, pavartoję EndWarts PEN, galite užsidėti kojines ar išsimaudyti.

EndWarts PEN yra Švedijoje patentuotas, pažymėtas CE ženklu medicinos prietaisas, kuris yra biologiškai skaidomas. Tirpalas yra baktericidinis ir, kai vartojamas teisingai, nepalieka rando, nesukelia infekcijos. EndWarts PEN esančio tirpalo pakanka 30 procedūrrų.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ENDWARTS PEN

2.1 ENDWARTS PEN VARTOTI NEGALIMA:

• Nevartokite EndWarts PEN ant veido karpų, lytinių organų karpų, užkrečiamojo moliusko, apgamų, nuospaudų, sukietėjusios odos ar kitų odos defektų.

• Nevartokite pleistro kartu su EndWarts PEN. Pleistro užklijavimas gydymo metu gali sukelti odos pažeidimą, žr. 4 sk. „Galimas šalutinis poveikis“.

• Nevartokite EndWarts PEN, jei gydoma karpa tampa jautri, ima kraujuoti ar atsiranda odos sudirginimas. Laikinai nutraukite gydymą ir atnaujinkite jį, kai oda bus sugijusi.

• Nevartokite EndWarts PEN su kitais karpas naikinančiais tirpalais.

• Nevartokite EndWarts PEN jei esate alergiškas bet kuriai medžiagai, išvardytai 5 skyriuje

„Laikymas ir kita informacija“.

2.2 ĮSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS

EndWarts PEN yra ėsdinantis, stipraus ir dirginančio kvapo. Neįkvėpkite. Tik

išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

Nevartokite per daug! Per gausus ar neteisingas vartojimas gali sukelti skausmą ir odos pažeidimą, žr. 4 sk. „Galimas šalutinis poveikis“.

• Jei netyčia pavartojote per daug tirpalo ar užtepėte jo ant sveikos odos aplink karpą, iš karto nuskalaukite dideliu kieku vandens, kad sumažintumėte odos pažeidimą.

• Jei tirpalo pateko į akis, nedelsiant jas išskalaukite drungnu vandeniu kelis kartus, mažiausiai 15 minučių, ir nedelsdami kreipkitės į gydymo įstaigą.

Ypač atsargiai EndWarts PEN vartokite ant plonos odos, pavyzdžiui, gydydami karpas mažiems vaikams ir ant delnų viršutinės odos. Daugiau informacijos 3.1 sk. „Dozavimas ir vartojimas“ ir

3.2 sk. „Vartojimas vaikams“.

3. KAIP VARTOTI ENDWARTS PEN

3.1 DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS

Efektyviam poveikiui reikia labai mažo EndWarts PEN tirpalo kiekio. Atidžiai perskaitykite žemiau esančias vartojimo instrukcijas, nes tirpalas yra ėsdinantis. Kad išvengtumėte tirpalo patekimo ant aplink karpą esančios odos, būkite atsargūs, tvirtai laikykite pieštuką kuomet tepate ant karpos. Pavartojus, teisingai uždarykite pakuotę dangteliu.

Prispaudus pieštuko galiuką ant karpos, pieštukas išskiria labai mažą bespalvio tirpalo kiekį.

Smaigalys gali atrodyti sausas, todėl gali būti sunku pamatyti, kiek tirpalo pateko ant karpos. Jūs galite patikrinti pieštuko veikimą prieš pirmą aplikaciją, prispausdami pieštuką ant gabaliuko popieriaus - pasimatys maža drėgna žymė.
Švelniai prispauskite pieštuko galiuką ant karpos ir palaikykite vieną sekundę, veiksmą pakartokite. Saugokitės, kad tirpalo nepatektų ant aplink esančios odos.
Karpos gali būti skirtingo dydžio, todėl jums reikės pakreipti pieštuko galiuką priklausomai nuo karpos dydžio. Jei karpa maža, naudokite patį pieštuko galiuką. Jei karpa didesnė, Jums reikės daugiau tirpalo. Prispauskite pieštuko galiuką ant karpos vieną sekundę. Pakartokite du kartus. Jūs galite įvairiai pakreipti pieštuką ir naudoti plokščiąjį arba smailąjį pieštuko galą.

Sėkmingam rezultatui pasiekti, gydykite reguliariai vieną kartą per savaitę kol karpa visiškai išnyks. Jei tai atliksite rečiau, procesas sustos. Jei gydymas bus nereguliarus, procesas bus ilgesnis.

Senos ir/ar didelės karpos suaugusiems po 4–5 sėkmingų procedūrų gali būti paveikiamos tirpalu kas penktą dieną, jei oda aplink karpą nėra pažeista. Venkite per gausaus tirpalo vartojimo.

Jei naikinate karpas ant plonos odos gali užtekti mažiau procedūrų . Tokiu atveju vartokite pieštuką rečiau, kas dvi ar tris savaites.

Jei naikinate daug karpų, pradėkite nuo keleto jų išnaikinimo dvi savaites ir pažiūrėkite, kaip Jūsų oda reaguoja. Jei oda nebus pažeista, toliau tepkite ir ant kitų karpų.

Karpas tarp procedūrų minkštinkite paprastu kūno losjonu ar aliejumi. Taip karpos likučiai lengviau nukris nuo odos.

Gydymo pradžioje karpa gali pabalti ar šiek tiek padidėti į išorę, iki kol pradės nudžiūti. Kai karpa ims didėti, aplinkinė oda gali tapti jautresnė. Nepamirškite, kad ant karpos odos sluoksnio nėra.

Jei karpa tapo jautri ar ėmė pulsuoti, taip galėjo nutikti todėl, kad pavartojote per daug tirpalo, žr. 2.1 sk. „EndWarts PEN vartoti negalima“ arba karpa negali nukristi, nes yra padengta oda. Jei karpa negali nukristi, nes yra padengta oda, odą reikia pašalinti, pavyzdžiui, naudojant pincetą. Jei Jūsų karpa sena ir sukietėjusi, reikia ją sudrėkinti, pamirkant šiltame vandenyje, kol oda suminkštės. Nugnybkite ar nukrapštykite odą nuo karpos viršaus, tam galite panaudoti pincetą.

Jei oda stora ar karpa auga gylyn į odą, sukietėjusią odą šalinkte atsargiai. Jei karpa auga prie nago, prieš panaudojant tirpalą, Jums reikia padurti odą, kad tirpalas patektų į visą karpą.

Nedildžiuokite karpų. Jos gali tapti jautrios ir suformuoti naują, dar kietesnį paviršių.

Po keleto procedūrų, karpose atsiranda juodų taškų. Tai yra mažos kraujagyslės, kurios maitina karpą krauju. Šių juodų taškų atsiradimas yra požymis, jog karpos tuoj išnyks, ir gydymą reikia tęsti iki kol juodi taškai bei karpos visiškai išnyks. Kartais juodi taškeliai gali šiek tiek pakraujuoti, ypač, jei pakrapštėte karpą. Tokiu atveju palaukite keletą minučių kol kraujavimas sustos ir tik tada tepkite tirpalą, antraip galite pajusti gėlimo pojūtį. Jei pajaučiate gėlimą, nuskalaukitę odą šaltu vandeniu, kad skausmas nurimtų.

3.2 VARTOJIMAS VAIKAMS

Jei karpos naikinamos vaikui, gydymą visuomet turi atlikti suaugusysis. Skaitykite 3.1 skyrių „Dozavimas irvartojimas“, elkitės atsargiai, nes tirpalas yra ėsdinantis. Maži vaikai turi minkštą, ploną odą. Gydydami vaikų karpas vartokite labai mažą kiekį EndWarts PEN tirpalo. Paprastai karpos išnyksta po 2–3 patepimų.

Jaunesni nei 4 m. vaikai, taip pat gali būti gydomi EndWarts PEN, tačiau prieš tai būtina įsitikinti, jog odos pažeidimas tikrai yra karpa, o ne kokia kita odos liga. Pasitarkite su šeimos gydytoju ar vaikų gydytoju prieš vartojimą. Vartojant EndWarts PEN jaunesniems nei 4 m. vaikams, labai svarbu sumažinti dozę. Taip pat tepkite rečiau, kas dvi ar tris savaites.

• Švelniai prispauskite pieštuko galiuką ant karpos ir palaikykite vieną sekundę, tepkite vieną kartą.

• Saugokitės, kad tirpalo nepatektų ant aplink esančios odos.

• Jei vaikas yra linkęs čiulpti tą vietą, ant kurios yra karpa, ją galite nuplauti vandeniu. Tirpalas jau bus įsigėręs į karpą.

• Jei tepant degina ar gelia, nuplaukite karpą šaltu vandeniu ir daugiau tirpalo nevartokite.

Tirpalas jau bus įsigėręs į karpą.

3.3 VARTOJIMAS SERGANT CUKRINIU DIABETU

Žmonės, sergantys cukriniu diabetu, Endwarts PEN turėtų vartoti tik ant sveikos (nepažeistos diabeto) odos ir ypač atsargiai. Jei atsiranda kokių nors nepageidaujamų reiškinių, būtina pasitarti su gydytoju, slaugytoju ar kojų priežiūros specialistu.

3.4 KAIP ILGAI GALIMA VARTOTI ENDWARTS PEN

EndWarts PEN yra labai efektyvus - dauguma karpų išnyksta ir neatsinaujina. Kartais, pradėjus gydymą, karpos, esančios po oda, gali iškilti.

Karpos gali atrodyti labai skirtingai todėl joms išnaikinti reikia skirtingo gydymo laiko;

paprastai pakankanka 5 – 15 procedūrrų . Gali prireikti ilgesnio ar trumpesnio laiko. Veiksniai, darantys įtaką karpos išnykimo trukmei, yra: amžius, karpos rūšis, Jūsų imuninė sistema, karpos vieta ir kiek laiko ji jau yra. Susilpnėjusi imuninė sistema ir įvairūs vaistai, pavyzdžiui, kortizonas, gali lemti ilgesnį karpos naikinimo laiką. Naujas karpas paprastai yra lengviau išnaikinti nei senas. Vaikų karpas paprastai yra lengviau išnaikinti nei suaugusiųjų. Į vidų augančioms pėdų karpoms ir karpoms, esančioms prie nagų odelių, kurios vargina jau daug metų, gydymas gali būti ilgesnis prieš patebint kokius nors pagerėjimo požymius. Be to, ilgiau užtrunka, kol karpa visiškai išnyksta.

3.5 KADA NUSTOTI VARTOTI ENDWARTS PEN

Nustokite vartoti EndWarts PEN, kai nebematote juodų taškų, karpa iškrito ar karpos vietoje yra „tuščia“ vieta. Karpos vietoje ataugs normali oda. Jei tepsite per ilgai, kai karpa jau nukrito, oda taps rausva ir kiek pavandenijusi. Tokiu atveju, nedelsiant NUSTOKITE vartoti EndWarts PEN. Po kelių savaičių apžiūrėkite buvusią karpos vietą. Jei pamatysite mažą taškelį, tai gali būti karpos likučiai. Tokiu atveju, Jums teks pakartoti gydymą EndWarts PEN.

3.6 NĖŠTUMAS IR ŽINDYMO LAIKOTARPIS

Nėra informacijos apie pavojų nėščiosioms ar žindančioms moterims.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

EndWarts PEN sudėtyje yra stiprios rūgšties. Jei pavartojama per daug tirpalo ar jis tepamas neteisingai, tai gali sukelti odos pažeidimą, žr. 2.1 sk. „EndWarts PEN vartoti negalima“.

Vartokite kaip nurodyta 3.1 sk. „Dozavimas ir vartojimas“, kad išvengtumėte odos pažeidimo.

Laikinas šalutinis poveikis gali atsirasti tepimo vietoje, pavyzdžiui, jautrumas, gėlimas, skausmas, paraudimas, deginantis pojūtis, kraujavimas iš kapiliarų. Padarykite gydymo pertrauką, kol oda pilnai atsigaus.

Jei vartosite per daug tirpalo ar neteisingai tepsite, gali pasireiškti sunkesnių šalutinių poveikių, tokių kaip pūslės, žaizdos, odos patamsėjimas, cheminis nudegimas, uždegimas, audinio mirtis (nekrozė) ar rando atsiradimas. Pažeistą odos vietą reikia laikyti švarią, kad išvengtumėte infekcijos. Tokiais atvejais nutraukite gydymą ir, jei oda yra ženkliai pažeista, kreipkitės į gydytoją.

EndWarts PEN turi stiprų kvapą ir gali dirginti kvėpavimo organus ir akis. Neuostykite pieštuko turinio. Šalutinis poveikis gali būti kvėpavimo sistemos ir/ar gerklės sudirginimas, taip pat sloga, ašarojimas ar sunkumas kvėpuoti.

Buvo užfiksuoti pavieniai alerginių reakcijų atvejai (paraudimas, išbėrimas, niežėjimas).

5. LAIKYMAS IR KITA INFORMACIJA

Laikymas: Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti 15-25 °C temperatūroje, geriau vertikalioje padėtyje, kamšteliu žemyn.

Sudėtis: Bespalvis ar kiek rusvas tirpalas (skruzdžių rūgštis, vanduo, glicerolis, citrinų aliejus).

Pakuotė: pieštukinis aplikatorius su dangteliu ir vartojimo instrukcija. Dangtelis nuimamas dviem „žingsniais“, žr. 3.1 sk. „Dozavimas ir vartojimas“.

Tinkamumo laikas: tinkamumo datą žiūrėti ant pieštuko ir dėžutės. Atidarius, pieštuką galima vartoti iki 6 mėnesių.

Ši naudojimo instrukcija paskutinį kartą peržiūrėta 2015 m.lapkričio mėnesį.

www.endwarts.lt


Gamintojas
Abbex AB, Pipers väg 2A,
SE-170 73 Solna

Platintojas: SIA Meda Pharma,
Vienibas gatve 109, Riga, LV - 1058,
Latvija

Vietinis registruotojo atstovas:
SIA Meda Pharma, Ukmergės street 369A
LT-12142, Vilnius, Tel.:+370 52059367