Contour Plus gliukomatis N1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Contour Plus gliukomatis N1

MEDICINOS PRIEMONĖ
4,55 € (su PVM) 5,69 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,14 € 3,76 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Medicinos priemonė

 

„Contour plus“ gliukomatis skirtas gliukozės savikontrolei. Kiekybiškai matuoja nuo 0,6 mmol  iki 33,3 mmol/l gliukozės koncentraciją kraujyje.

Novatoriška: didelis tikslumas pasitelkiant technologiją „MultiPulse“.

Patogu: dėl mėginių ėmimo technologijos „Second-Chance“ pacientai per 30 sekundžių pakartotinai gali papildyti kraujo mėginiu tą pačią juostelę, jeigu pirmojo mėginio kiekis buvo nepakankamas. Tai padeda sumažinti pakartotinio dūrimo tikimybę ir su tuo susijusią baimę, sumažina sugadintų juostelių skaičių, gaunamas ypač tikslus rezultatas, net ir pridėjus papildomą kraujo lašą.

Paprasta naudoti: jokio kodavimo ir paruošimo – gliukomatis jau paruoštas testui atlikti. Dėl „No Coding“ technologijos išvengiama netinkamo kodavimo sukeliamų klaidų.

„Contour plus“ matuoklyje iš anksto nustatytas Standartinis režimas (L-1). Esant poreikiui, galima nustatyti Išplėstinį režimą (L-2) ir naudoti individualiai pritaikomas funkcijas: žymekliai prieš valgį ir po valgio, tyrimo po valgio priminimas, asmeniniai žemo (LO) ir aukšto (HI) gliukozės kiekio kraujyje nustatymai.

Rinkinį sudaro:

„Contour plus“ gliukomatis;

„Contour plus“ tyrimo juostelės – 5 vnt.;

„Microlet next“ pradūrimo prietaisas ;

MĖKKV dangtelis;

„Microlet lancetai“ – 5 vnt.;

naudotojo vadovas;

trumpasis naudotojo vadovas;

dienynas;

dėklas;

garantijos kortelė.

„Contour plus“ gliukomatis naudojamas tik su „Contour plus“ diagnostinėmis juostelėmis.

Gamintojas: Ascensia Diabetes Care Holdings AG, Šveicarija.