Gydomieji kompresai maitinančioms motinoms MULTI-MAM, 1,6 ml, 12 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−10%

Gydomieji kompresai maitinančioms motinoms MULTI-MAM, 1,6 ml, 12 vnt.

MEDICINOS PRIEMONĖ
8,09 € (su PVM) 8,99 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,90 € 6,69 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Multi-Mam“ kompresai jautrių spenelių priežiūrai krūtimi maitinančioms motinoms

• Skatina natūralų gijimą
• Jautrius spenelius tiesiogiai vėsinantis ir raminantis poveikis
• Gerina aplink spenelius esančios odos būklę
• Neutralizuoja patogeninius mikroorganizmus
• Gelio pagrindą sudaro natūralios medžiagos, jis nekenksmingas net jo nurijus
Indikacijos
• Žindymo sukeltos spenelių problemos
• Skausmingi, jautrūs ir patinę speneliai
• Pūslelės, uždegimo paveiktos sritys ir besilupanti spenelių oda
• Nepakankamas spenelių odos drėgnumas
 
 
Kaip „Multi-Mam“ kompresai veikia
„Multi-Mam” kompresai specialiai sukurti kūdikį krūtimi maitinančių motinų spenelių priežiūrai. „Multi-Mam“ kompresai pasižymi jautrius spenelius tiesiogiai vėsinančiu ir raminančiu poveikiu, gerina odos būklę ir sumažina patinimą. Kiekvienas kompresas prisotintas biologiškai aktyvaus gelio, kurio pagrindas – patentuotas 2QR* kompleksas. Ši natūrali augalinė medžiaga turi unikalią savybę blokuoti žalingų bakterijų prisitvirtinimą prie audinio. „Multi-Mam“

Kompresas – tai minkštas ir patogus ant spenelio dedamas įklotas, sukuriantis optimalią aplinką natūralaus gijimo procesui. Gelio nereikia nuvalyti prieš maitinant kūdikį krūtimi. Iš natūralių augalinių medžiagų sudarytas biologiškai aktyvus gelis yra nekenksmingas net jo nurijus.
 
 
Naudojimas
Nusiplaukite rankas. Atidarykite maišelį, išskleiskite kompresą ir uždėkite jį impregnuotu sluoksniu ant jautraus spenelio. Laikykite kompresą tiek, kiek norite, tačiau ne trumpiau kaip
10 minučių, geriausia – 30 minučių, bet ne ilgiau kaip
1 valandą. Prieš maitinimą krūtimi gelio pertekliaus nuvalyti nereikia, nes gelio formuluotė nepasižymi kenksmingu poveikiu, kai gelio nuryjama. Šią procedūrą kartokite mažiausiai du kartus per dieną, kol negalavimas išnyks. Kompresas skirtas tik vienkartiniam naudojimui. Dėl higienos panaudotą kompresą išmeskite.
 
Kompresai neturėtų būti naudojami ilgiau kaip 30 dienų. Jei simptomai nepraeina arba kartojasi, kreipkitės į gydytoją.
„Multi-Mam“ kompresų pagrindas – natūralios sudedamosios dalys
„Multi-Mam“ kompresai yra natūralus produktas, kurio pagrindą sudaro patentuotas biologiškai aktyvus 2QR kompleksas.
 
Aktyviosios medžiagos
Galaktoarabinano poligliukurono rūgšties krospolimeras*, glicerinas (augalinės kilmės), ksantano derva.
*2QR kompeksas: patentuoti biologiškai aktyvūs polisacharidai.
Informacija apie alergines reakcijas
Padidėjęs jautrumas (alergija) „Multi-Mam” kompresų sudedamosioms dalims yra labai retas. Jei Jūsų organizmas jautrus žoliniams preparatams, patariame pabandyti uždėti „Multi-Mam” kompresą ant dilbio vidinės pusės odos. Jei oda parausta ir peršti, patariame nenaudoti „Multi-Mam” kompresų.

Laikymas
Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti originalioje pakuotėje, 10–25 °C temperatūroje. Galiojimo laikas nurodytas ant maišelio ir dėžutės.
 
PAPILDOMA INFORMACIJA

Jautrūs speneliai
Žindymas yra natūraliausias būdas aprūpinti savo kūdikį maistu, suteikti jam jaukumo ir saugumo jausmą. Įprastas naujagimio žindimas sukelia matomų spenelių odos pokyčių, ypač patinimą. Žindymo metu dažnai kyla spenelių jautrumo, skausmingumo ir patinimo problemų. Maždaug 80–95 % krūtimi maitinančių motinų patiria tam tikro stiprumo skausmą, o 26 % žindančių motinų skundžiasi stipriu spenelių skausmu.
Tam, kad žindydama kūdikį nejaustumėte nepatogumo spenelių srityje ir kad kūdikio žindimas būtų veiksmingas, labai svarbu rasti tinkamą poziciją, kaip kūdikis apžioja krūtį. Įtrūkimų ant spenelių odos atsiradimui turi įtakos ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, natūralų tepimą iš spenelių srities pašalinančių produktų (muilų, šampūnų) naudojimas arba odos polinkis sausėti.

Krūties apžiojimas
Gera žindymo patirtis prasideda nuo kūdikio tinkamai apžiotos krūties. Kūdikiui krūtį apžiojus tinkamai, visas spenelis ir aplink jį esanti aureolė yra kūdikio burnoje, spenelis nukreiptas link kūdikio gomurio galo. Kūdikio liežuvis pridengia apatines dantenas, apsaugodamas spenelį nuo galimo pažeidimo.


Medicinos priemonė