Žvakutės natūraliai makšties terpei palaikyti VAGISAN, 7 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Žvakutės natūraliai makšties terpei palaikyti VAGISAN, 7 vnt.

MEDICINOS PRIEMONĖ
7,22 € (su PVM) 9,03 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,81 € 5,97 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

VAGISAN pieno rūgštis, 7 vnt.
 
Medicinos priemonė
 
VAGISAN ovulės su pieno rūgštimi N7. Ovulės skirtos natūraliai makšties pH terpei palaikyti ir atkurti, rūgštingumą padidinant pieno rūgštimi.
 
Makšties terpės rūgštingumo padidinimas pieno rūgštimi leidžia daugintis makšties bakterijoms, kurios paprastai aptinkamos makštyje (pieno rūgštį gaminančios laktobacilos = pieno rūgšties bakterijos) ir tuo pačiu metu turi neigiamą poveikį ligų sukėlėjų augimui. Todėl pieno rūgštį „Vagisan“ galima naudoti siekiant išvengti makšties infekcijų moterims, kurios linkusios sirgti šiomis ligomis ir kaip papildomą priemonę makšties infekcijų gydymo vaistais metu.
 
Pieno rūgštis Vagisan  – tai ovulės, kurių sudėtyje yra pieno rūgšties ir natrio laktato mišinys. Siekdamos palaikyti ar reguliuoti natūralią makšties pH aplinką, ovules gali vartoti:
− suaugusios moterys,
− nėštumo ir žindymo laikotarpiu,
− mergaitės, pasitarusios su gydytoju.
 
Moterims, kurios turi polinkį sirgti makšties infekcijomis, galima saugiai skirti kaip ilgalaikę profilaktinę priemonę.
 
Naudojimo būdas: 1 makšties ovulę vieną kartą per parą, geriausia vakare prieš miegą, įkišti kuo giliau į makštį. Naudoti 5–7 dienas.
Gamintojas „Dr. A.Wolff“, Vokietija.
Sudėtis: Lactic Acid, Macrogol 1500, Macrogol 6000, Sodium Lactate.