Pastilės ISLA-GINGER HERBAL LOZENGES, 30vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−25%

Pastilės ISLA-GINGER HERBAL LOZENGES, 30vnt.

Gerklės perštėjimuimažinti. Su imbieru
MEDICINOS PRIEMONĖ
4,04 € (su PVM) 5,38 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,35 € 3,34 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Informacinis lapelis

Isla-Ginger®

pastilės

 

Kokia Isla-Ginger® sudėtis?

1 pastilėje yra 80 mg vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4–0,8 : 1).

 

Kitos sudedamosiosmedžiagos:

gumiarabikas, sacharozė, medus, imbierų aliejus, citrinžolių aliejus, kvapiosios medžiagos, skystasis lengvas parafinas, išgrynintas vanduo. 1 pastilėje yra 391 mg sacharozės =  0,03 DV (duonos vienetai).

 

Kada reikėtų vartoti Isla-Ginger®?

Isla-Ginger® sudedamosios medžiagos tarsi balzamas padengia gerklės ir ryklės gleivinę. Taip ji apsaugoma nuo tolesnių atakų ir gali greičiau gyti, o ypač

·  kenčiant nuo gerklės perštėjimo ir užkimimo;

·  esant balso stygų įtempimui (dainininkai, oratoriai);

·  sauso oro sąlygomis (šildymas arba klimato kontrolė);

·  esant burnos sausumui;

·  kai sunku kvėpuoti.

 

Kada negalima vartoti Isla-Ginger®?

Isla-Ginger® negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bent vienai iš sudedamųjų medžiagų.

 

Kokiais atvejais Isla-Ginger® reikia vartoti atsargiai?

Jei žinote, kad netoleruojate tam tikrų cukraus rūšių, prieš vartodami Isla-Ginger®, pasikonsultuokite su savo gydytoju.

 

Ar galima vartoti Isla-Ginger® nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Nėra duomenų, kad Isla-Ginger® vartojimas galėtų būti kenksmingas nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

 

Kaip vartoti Isla-Ginger®?

Esant poreikiui, kasdien keletą kartų sučiulpkite po 1–2 pastiles. 1 pastilėje yra 391 mg sacharozės =  0,03DV.

 

Kiek laiko galima vartoti Isla-Ginger®?

Esant poreikiui, Isla-Ginger® galima vartoti ir ilgesnį laiką. Jei Isla-Ginger® vartojant 10 dienų nejaučiamas pagerėjimas, kreipkitės į savo gydytoją arba vaistininką.

 

Kokį nepageidaujamą šalutinį poveikį gali sukelti Isla-Ginger®“?

Tinkamai vartojamos Isla-Ginger® pastilės jokio šalutinio poveikio nesukelia.

 

Į ką dar reikia atkreipti dėmesį?

Galiojimo laiko pabaigos data išspausdinta ant popierinės dėžutės ir ant plastikinės pakuotės. Nevartokite pastilių, jei galiojimo laikas baigęsis!

Pastiles reikia laikyti sausoje vietoje ne aukštesnėje nei 25 °C temperatūroje.

 

Pakuotė

Dėžutėje yra 30 pastilių.

 

Gamintojas

Engelhard Arzneimittel, GmbH & Co. KG

Herzbergstr. 3

61138 Nyderdorfelden

Tel.: 06101/539-300

Faks.: 06101/539-315

Interneto svetainė:

http://www.engelhard-am.de

El. paštas: info@engelhard-am.de

 

Platintojas:

UAB Sirowa Vilnius

Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius

Tel.: +370 5 2394150

Faks.: +370 5 2334747

Interneto svetainė: http://www.sirowa.com

El. paštas sirowa@sirowa.com

 

Informacinio lapelio peržiūros data:

2010 m. liepa

 

 Medicinos prietaisas

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje!

 

 

Isla-Ginger® logo

Informacija apie Isla-Ginger®

 

Islandinių kerpenų kilmė

 

Islandinės kerpenos jau nuo XVII a. liaudies medicinoje žinomos kaip priemonė, gydanti plaučių ligas ir mažinanti karščiavimą. Šie augalai auga lygumose ir vidutinio aukščio bei aukštuose kalnuose Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje bei Šiaurės Amerikoje. Kerpenos mėgsta negilų, nederlingą dirvožemį.

Nepaisant pavadinimo, islandinės kerpenos nėra kerpės. Tiesiog anksčiau visi augalai, panašūs į kerpes, buvo laikomi ir vadinami kerpėmis.

Iš tikrųjų islandinės kerpenos priklauso Kežinių šeimai (Parmeliaceae). Kerpės – organizmas, egzistuojantis kaip grybo ir dumblio simbiozė.

Islandinės kerpenos yra maždaug 10 cm aukščio krūmiškas gniužulas, kaip ir kerpė sudarytas iš šakotų blakstienotais kraštais skiaučių, kurių viršus žalsvai rusvas, vietomis rudas, o apačia – šviesiai pilka su baltomis dėmelėmis.

 

Saugo gleivinę nuo ligos sukėlėjų atakų

 

Ore, kuriuo kvėpuojame, gausu ligos sukėlėjų, kurie kiekvieną dieną kelia vis naujus iššūkius mūsų natūralioms gynybinėms jėgoms.

Pagrindinis ligų sukėlėjų atakų objektas – viršutinių kvėpavimo takų gleivinė. Jei gleivinė sveika, ji gali pati apsisaugoti. Tačiau jei gleivinė suerzinta ar susilpnėjusi jos apsauginė funkcija, pvz., dėl sauso oro šildomose patalpose arba dėl ore esančių kenksmingų medžiagų (smogas, tabako dūmai), ligos sukėlėjai lengvai nugali.

 

Saugo gleivinę nuo teršalų ir dirginimo

 

Gleivingosios islandinių kerpenų medžiagos, kurių yra Isla-Ginger®, tarsi balzamas padengia gerklės ir ryklės gleivinę. Taip gleivinė apsaugoma nuo nepageidaujamų sauso ir užteršto oro sukeliamų pasekmių. Sudirginta gleivinė gali greičiau gyti ir atgauti natūralias gynybines jėgas.

 

Kuo ypatingos Isla-Ginger® pastilės?

 

Isla-Ginger® pastilėse yra specialaus islandinių kerpenų ekstrakto, kuris išgaunamas iš atšiauraus klimato sąlygoms atsparių Šiaurės aukštumose augančių kerpenų. Išdžiovintose kerpenose yra daugiau nei 80 % gleivinių medžiagų. Pastilėse esantis ekstraktas išsiskiria palengva čiulpiant ir pasiskirsto burnoje, gerklėje ir ryklėje.

 

Apsaugo ir tausoja balso stygas

 

Susilpnėjęs balsas ir užkimimas – tai signalas, kad balso stygos yra sudirgintos.

Isla-Ginger® pastilės veikia raminamai. Jos gali būti vartojamos ir profilaktiškai, siekiant apsaugoti jautrias balso stygas.

 

Burnos sausumas

 

Burnos sausumas gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, nuolatinis kai kurių medikamentų vartojimas gali sumažinti seilių išsiskyrimą. Tačiau burnos sausumo priežastimi gali būti ir ligos, tokios kaip diabetas arba reumatiniai susirgimai (pvz., reumatinis artritas). Burnos sausumą gali sukelti ir kiti veiksniai, tokie kaip sausas oras patalpose, pernelyg didelis kavos ar arbatos vartojimas, rūkymas ar susilpnėjęs kramtymas. Galiausiai sumažėjusį seilių išsiskyrimą gali lemti ir amžius, todėl ypač senesni žmonės dažnai skundžiasi išsausėjusia burna. Isla-Ginger® sudedamosios medžiagos sudrėkina ir raminamai veikia gleivinę.

 

Labai gerai įsisavinamos

 

Isla-Ginger®“ pastilės labai gerai įsisavinamos, todėl gali būti vartojamos kartu su kitais preparatais. Imbierus (Zingiber officinale) jau prieš šimtmečius įvairios kultūros vertino ir naudojo kaip svarbų prieskonį ir gydomąją medžiagą. Ilgainiui neįprastos formos gumbas ir pas mus tapo populiarus.

Medaus spalvos pastilėse esantis imbierų aliejus suteikia produktui malonaus pikantiškumo.

 

Apsaugo gleivinę ir sportuojant

 

Kūno rengybos treniruočių metu kvėpavimo takų gleivinei tenka didesnis nei įprastai krūvis. Dėl to gleivinė gali išdžiūti ir atsirasti varginants perštėjimas. Šiais atvejais Isla-Ginger® taip pat gali pagelbėti. Užkirsdamos kelią burnos ir gerklės gleivinės išsausėjimui, pastilės natūraliai apsaugo gleivinę.

Platintojas: UAB SIROWA Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius