Artelac Triple action akių lašai ,10ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Artelac Triple action akių lašai ,10ml

8,11 € (su PVM) 10,14 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,03 € 6,70 € (be mok.)
Su mokesčiais
 • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
 • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
 • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Artelac® Triple Action
0,24% natrio hialuronatas, karbomeras, glicerolis, lipidų komponentas (vidutinio ilgio grandinės trigliceridai), natrio hidroksidas ir injekcinis vanduo.
Vartojimo paskirtis: akių lubrikantas.

Kas yra Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action – tai skaidrus akių tirpalas, kurio sudėtyje yra 0,24 % hialurono rūgšties (natrio hialuronato), karbomero, glicerolio, lipidų komponento (vidutinio ilgio grandinės trigliceridų), natrio hidroksido ir injekcinio vandens.
 
Dėl pažangios formulės produktas yra labai gerai toleruojamas, nes jame nėra konservantų ir buferių.
Galima vartoti 6 mėnesius po pirmojo atidarymo.
 
Kaip vartoti Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action yra akių lubrikantas, veikiantis visus tris akių plėvelės sluoksnius ir užtikrinantis akies paviršiaus drėkinimą esant sausų akių pojūčiui.
 
Kam skirtas Artelac® Triple Action?
Artelac® Triple Action – įkvėptas natūralios ašarų plėvelės. Jo sudėtyje yra natūralios drėkinimo medžiagos – hialurono rūgšties (natrio hialuronato pavidalu), kuri randama sveikos žmogaus akies struktūrose ir natūralioje ašarų plėvelėje, bei dvi papildomos drėkinimo medžiagos: glicerolis ir karbomeras. Taip pat sudėtyje yra papildomo lipidų komponento (vidutinio ilgio grandinės trigliceridų). Artelac® Triple Action veikia visus tris ašarų plėvelės sluoksnius: lipidų, vandeninį ir mucino.
Artelac® Triple Action yra sukurtas taip, kad išliktų ant akies paviršiaus ir intensyviai drėkindamas akimirksniu ir ilgam numalšintų simptomus. Produktas idealiai tinka visiems kenčiantiems nuo įvairių sausų akių simptomų, pvz., akių nuovargio, įtampos, smėlio pojūčio akyse, deginimo ir (arba) ašarojimo.
Akių sausumą sukelia:
 • išoriniai veiksniai, tokie kaip ilgas naudojimasis kompiuteriu, oro kondicionieriai, šildymas, cigarečių dūmai, taip pat vėjuotas oras ir kontaktiniai lęšiai;
 • kiti veiksniai, pavyzdžiui, tam tikri vaistai (kontraceptinės tabletės, antihistamininiai vaistai, beta-blokatoriai, antispazminiai vaistai, šlapimo išsiskyrimą skatinantys vaistai) bei tam tikros ligos, skatinančios akių sausumo atsiradimą. 
  Kaip dažnai derėtų vartoti Artelac® Triple Action?
  Lašinkite vieną Artelac® Triple Action lašą į akį taip dažnai, kaip pageidaujate. Preparatą galite vartoti kasdien ir taip dažnai, kaip pageidaujate. Vartojimo trukmė neribojama.
   
  Kaip vartoti Artelac® Triple Action?
  Dėl patentuoto pumpavimo mechanizmo Artelac® Triple Action tirpalas yra be konservantų.
   
  Bendrieji reikalavimai: prieš kiekvieną vartojimą nusiplaukite rankas. Stenkitės, kad buteliuko galiukas nesiliestų su pirštais ar akimis, nes galite užteršti tirpalą arba susižaloti.
   
   
   
1. Kiekvieną kartą, prieš vartodami, sukamuoju judesiu nuimkite skaidrų baltą apsauginį dangtelį.
 
2.  Dėmesio! Vartojant pirmą kartą arba kurį laiką nevartojus:
apverskite buteliuką ir spauskite tiek kartų, kol nulašės lašas.
 
 
close