Stomahesive Seal žiedas 10 vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Stomahesive Seal žiedas 10 vnt.

21,39 € (su PVM) 17,68 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Stomahesive Seal žiedai (ConvaTec)

Peristominės odos priežiūros priemonė

 

Skirta peristominei odai prižiūrėti. Korekcinė paskirtis. Naudojama, kai stoma yra įdubusi, netaisyklingos formos, peristominėje odoje yra raukšlių, nelygumų. Tinka naudoti esant suformuotai kolostomai, ileostomai, urostomai.

 

Sudėtis: Hidrokoloidiniai žiedai.

 

Privalumai: Pirštais formuojamas hidrokoloidinis žiedas glaudžiai priglunda prie stomos, išlygina odos paviršių. Saugo nuo stomos turinio pratekėjimo ir maceracijos. Tinka esant giliems įdubimams, nelygumams.

 

Naudojimas

 

Prieš naudojant atidžiai perskaitykite pakuotės viduje esančią naudojimo instrukciją. Esant reikalui pasitarkite su gydančiu gydytoju ar kitais specialistais.

Sušildyti žiedą tarp delnų. Nuimti nuo žiedo apsauginę plėvelę iš abiejų pusių. Apspausti žiedą ant nelygios sausos odos aplink stomą arba odos įdubimo vietoje. Prispaudus palaikyti 30 sek., kad žiedas tvirtai prisiklijuotų. Klijuoti stomos rinktuvą. Esant gilesniems įdubimams arba nelygumams, galima derinti su Stomahesive pasta 60g.

 

SVARBU:

Stomahesive Seal žiedai naudojami ir derinami kartu su  kitomis peristominės odos priežiūros priemonėmis. Tik tokiu atveju pasiekiamas geriausias rezultatas.

 

Papildoma informacija: nereceptinis. Kompensuojama MPP. Tik išoriniam naudojimui.

 

Pakuotė

Stomahesive Seal žiedai N10 (REF kodas 413504). 

 

Daugiau informacijos rasite:

UAB Linus Medical, Ukmergės 223, Vilnius, 07156 - Oficialus atstovas Lietuvoje.

pagalba@linusmedical.com; nemokama linija 8 800 70001; mobili linija 8 612 70001

www.stoma.lt