Skystas kremas ALIATOP ,100ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

Skystas kremas ALIATOP ,100ml

16,09 € (su PVM) 13,30 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Aliatop skystas kremas 100 ml

Aliatop skystas kremas su adelmidroliu yra skirtas naudoti vietiniam, simptominiam sudirgusios, niežtinčios, paraudusios, išbertos odos gydymui, esant uždegiminėms dermatozėms: atopiniam dermatitui, egzemai, kontaktiniam dermatitui.

Sudėtyje nėra steroidinių hormonų.

Naudojimas. Pakankamą kremo kiekį užtepkite ant pažeistos odos du kartus per dieną (jei reikia galima tepti ir dažniau) ir švelniai įtrinkite, kad kremas įsigertų.

Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Jei kremas sukelia nuolatinį deginimo pojūtį, kremo nebenaudokite. Nenaudokite šio kremo, esant jautrumui sudėtinėms kremo dalims. Saugoti nuo vaikų.

Sąveika. Gydymas Aliatop skystu kremu yra suderinamas su kitomis farmakologinėmis priemonėmis, veikiančiomis imunopatologinius mechanizmus.

Dermatologiškai ir mikrobiologiškai patikrinta

Medicinos prietaisas (priemonė) CE

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas (atstovas) UAB “Farmeda”,
Ginėnų g. 15. Ginėnai, Kauno r.,
Tel. 8 687 96 674

Daugiau informacijos galite sužinoti www.mpe.lt

INGREDIENTS: AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-5 RAPESEED STEROL, SODIUM PCA, STEARIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, ADELMIDROL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, TRANS-2-DODECENEDIOIC ACID, TR ICLOSAN, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, 2-BROM0-2-NITROPROPANE-1.3-DIOL, PHYTOSPHINGOSINE.