Purškalas pavargusioms ir paraudusioms akims OCULEN SPRAY, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Purškalas pavargusioms ir paraudusioms akims OCULEN SPRAY, 10 ml

Medicinos priemonė
9,09 €
9,99 € (su PVM) 8,26 € (be mok.)
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Oculen spray, pavargusių ir paraudusių akių purškalas,  10 ml

PURŠKIAMAS ANT UŽMERKTŲ AKIŲ • Skirta vidutiniams akių sausumo simptomams, kylantiems dėl išorinių ir vidinių priežasčių, palengvinti. • Vartojamas po operacijų, ypač po refrakcinės chirurgijos, nes „Oculen Spray“ padeda fizologiniam akių atsțatymui ir pakartotinam  epitelizavimui. • Skirta naudoti tiek su minkštaisiais, tiek su RGP kontaktiniais lęšiais. • Skirta dažnam ir ilgam vartojimui. Galima naudoti dienos metu arba prieš miegą.

„ Oculen Spray” yra oftalmologinė medicinos priemonė. Jos pagrindą sudaro sterilus, be konservantų, lengvos klampos vandeninis tirpalas, kurio sudėtyje yra  elementų, natūraliai esančių akies audiniuose ir ašarų plėvelėje, tame tarpe hidrofilinių polimerų ir drėkiklių (dviejų tipų molekulinės masės hialurono rūgštis; polivinilpirolidonas), nepakeičiama aminorūgštis (glicinas), vitaminas a ( α - t o koferolio acetatas) kartu su specifinio veikimo komponentais - natūralios kilmės Azijinės cente ės (Centella Asiatica) ekstraktu, kurie veikdami kartu palengvina greitesnę audinių epitelizaciją . Dėl unikalios sudėties „ Oculen Spray” gali daryti apsauginį, drėkinamąjį, higroskopinį, antioksidacinį ir maitinamąjį poveikį, todėl palengvina viso akies paviršiaus (ragenos ir junginės) pakartotinio epitelizavimo procesą.
 
Naudojimas: purkškite 20-30 cm atstumu  ant kiekvienos akies voko po  1-2  įpurškimus.  Atidarius sunaudoti per 3 mėn.