Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION, 10ml, 1vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota, laukiame papildymo

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION, 10ml, 1vnt.

Medicinos priemonė
10,58 €
10,69 € (su PVM) 8,83 € (be mok.)
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-18:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę 
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

PAKUOTĖS LAPELIS
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE* HYDRATION
Aprašymas
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE* HYDRATION yra sterilus tirpalas, kurio sudėtyje yra natrio hialuronato, polietileno glikolio 400, propileno glikolio, hidroksipropilo guaro, sorbitolio, aminometilo propanolio, boro rūgšties, natrio borato, dinatrio EDTA, natrio citrato, kalio chlorido, natrio chlorido ir konservanto POLYQUAD* (polidronio chlorido) 0,001%.
Vartojimas / indikacijos
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION skirti sausų akių gydymui. Jie laikinai sumažina dėl akių sausumo atsiradusius deginimo ir dirginimo pojūčius.
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION gali būti vartojami kasdieninio dėvėjimo, prailginto dėvėjimo ir vienkartiniams silikono hidrogelio bei minkštiesiems (hidrofiliniams) kontaktiniams lęšiams drėkinti.
Kontraindikacijos
Žmonės, alergiški bet kuriai drėkinamųjų akių lašų SYSTANE HYDRATION sudėtyje esančiai medžiagai, neturėtų vartoti šio produkto.
Įspėjimai
Svarbu, kad laikytumėtės savo akių priežiūros specialisto ir visų pakuotės instrukcijų nurodymų, kad būtų užtikrintas tinkamas produkto vartojimas.
Jei patiriate nuolatinį nemalonų pojūtį akyse, akys pernelyg stipriai ašaroja, atsiranda regėjimo pakitimų arba Jūsų akys parausta, nustokite vartoti SYSTANE HYDRATION ir pasikonsultuokite su savo akių priežiūros specialistu, kadangi problema gali pasunkėti.
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION neskirti naudoti kaip kontaktinių lęšių valymo arba dezinfekavimo priemonė. Nemirkykite ir nedezinfekuokite savo kontaktinių lęšių drėkinamuosiuose akių lašuose SYSTANE HYDRATION.

Atsargumo priemonės
• Siekiant išvengti užteršimo, niekada buteliuko lašintuvo galiuku nelieskite jokio paviršiaus.
• Po vartojimo užsukite dangtelį.
• Laikykite buteliuką sandariai užsuktą, kai nevartojate.
• Vartoti iki tinkamumo laiko, nurodyto ant produkto, pabaigos. 
• AKIVAIZDUS PAŽEIDIMAS: nevartokite, jei apsauginis žiedas yra pažeistas  arba jo visai nėra ar akivaizdžiai pažeistas dangtelis. Nevartokite, jei pakuotė buvo atidaryta arba pažeista. 
• Po atidarymo galima vartoti ne ilgiau kaip tris mėnesius.   Po pirmojo atidarymo praėjus trims mėnesiams, bet kokį tirpalo likutį išmeskite.
• Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 
• Laikykite ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. 
Nurodymai
• Prieš vartodami gerai pakratykite.
• Vieną arba du lašus įlašinkite į akį (-is) kai reikia ir pamirksėkite.
• Jei dėvite kontaktinius lęšius ir pajutote nedidelį  sudirginimą, nemalonų pojūtį arba regėjimas tapo neryškus, 1 ar 2 lašus užlašinkite ant lęšių ir 2 arba 3 kartus pamirksėkite.
• Drėkinamuosius akių lašus SYSTANE HYDRATION galima vartoti sausų akių požymiams sumažinti tiek kartų per dieną, kiek to reikia.
Pakuotė
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE HYDRATION tiekiami 4-10 ml dydžio buteliukuose (tiekiamos ir pakuotės, kuriose yra keletas buteliukų).
 
Platintojas:
Alcon Pharmaceuticals Ltd. atstovybė
A.Goštauto g. 40B
LT-03163 Vilnius
Lietuva
 
Alcon Laboratories, Inc.
6201 South Freeway
Fort Worth, Texas 76134, JAV
Alcon Laboratories (UK) Ltd.
Frimley Business Park
Frimley, Camberley
Surrey, GU16 7SR
Jungtinė Karalystė
 
 
 

©2015 Novartis
*„Novartis“ prekės ženklas

 

Panašios prekės

Rekomenduojamos prekės