Purškalas ausims VAXITIN ,15ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Purškalas ausims VAXITIN ,15ml

Vaxitin yra ausų purškalas, kurį galima vartoti perteklinei ausų sierai iš išorinio ausies kanalo pašalinti. Tinka kasdieninei ausų priežiūrai ir ausų sieros kamščių šalinimui. 
7,53 € (su PVM) 6,22 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Vaxitin

Ausų purškalas

 

Medicinos priemonė (1 klasė)

 

Sudėtis. Rafinuotas alyvuogių aliejus, atitinkantis Europos farmakopėjos kokybės reikalavimus

 

Vaxitin yra ausų purškalas, kurį galima vartoti perteklinei ausų sierai iš išorinio ausies kanalo pašalinti. Tinka kasdieninei ausų priežiūrai ir ausų sieros kamščių šalinimui. Padeda išvalyti ausies kanalą, sumažinti odos sausumą ir taip pagerinti bendrą ausų būklę. Švelniai veikianti priemonė reguliariai naudojama neleidžia formuotis ausų sieros sankaupoms išoriniame klausos ausies kanale, ištirpdo perteklinę ausų sierą. Vartojant šį purškalą, rečiau reikalingas ausų plovimas švirkštu, o jei ši procedūra būtina, ją lengviau atlikti, galima naudoti sukietėjusiems sieros kamščiams suminkštinti, prieš šalinant juos iš išorinės ausies landos.

Tinka suaugusiesiems, vaikams ir žmonėms, naudojantiems klausą stiprinančias priemones.

 

Vartojimas. Purškalas skirtas purkšti į ausį. Prieš pradėdami naudoti naują Vaxitin buteliuką, nusukite jį nuo savęs ir 2 ar 3 kartus nuspauskite purkštuką, kol buteliukas pradės purkšti.

Kad būtų išvengta nemalonaus vėsaus aliejaus sukeliamo pojūčio, prieš purškiant, priemonę pašildykite tarp rankų. Buteliuką reikia gerai pakratyti, tada švelniai patraukite ausies kaušelį aukštyn, o paskui atgal. Laikydami buteliuką vertikaliai, įkiškite purkštuko antgalį į ausies kanalą ir nuspauskite purkštuko galvutę 1 ar 2 kartus. Užspauskite ausies kanalą iš apatinės pusės ir švelniai pamasažuokite. Pakartokite procedūrą su kita ausimi. Po įpurškimo, ausų neplaukite. Vartokite 1 ar 2 dozes, 2 - 3 kartus per savaitę, kad išvengtumėte sieros pertekliaus susidarymo ausyje ir palengvintumėte savaiminio valymosi procesą. Jei reikalinga medicininė sieros kamščio valymo procedūra, prieš eidami pas gydytoją, purkškitės 1 ar 2 dozes Vaxitin du kartus per dieną, 4 ar 5 dienas. Vaikams purkšti 1 dozę 2 – 3 kartus per savaitę sieros kamščių prevencijai, arba 1 dozę 2 – 3 kartus per dieną, 4 – 5 dienas, jei reikia ištirpinti sieros kamštį, ar prieš sieros kamščio valymo procedūrą. Dėl higienos, po vartojimo rekomenduojama nuvalyti purškalo galvutę servetėle.

 

Kontraindikacijos. Esant padidėjusiam jautrumui alyvuogių aliejui, nevartoti.

 

Įspėjimai. Prieš vartojimą atidžiai perskaitykite šias instrukcijas, net jei šį medicinos prietaisą turėjote anksčiau. Naujoje pakuotėje esanti informacija gali būti atnaujinta, siekiant įtraukti naujausius duomenis. Neišmeskite šių instrukcijų, nes jas gali reikėti perskaityti vėliau. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Jei žinote, kad jūsų ausies būgnelis pradurtas, ar skundžiatės ausų skausmais, šią priemonę naudokite tik gydytojui leidus. Vaxitin negalima vartoti jaunesniems kaip vienerių metų vaikams prieš tai nepasitarus su gydytoju. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Jei simptomai ilgai nepraeina, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima.

 

Laikymas. Buteliuką visada laikykite stačią, ant pakuotės nurodytomis sąlygomis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nurodytas ant pakuotės tinkamumo laikas taikomas tik tinkamomis sąlygomis laikomam produktui.

 

Pakuotė.Tamsaus stiklo buteliukas, užsuktas dangteliu su dozuojamuoju siurbliuku ir purkštuku su antgaliu.

 

Vartojimo terminas: žr. į produkto etiketę ir pakuotę. Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Vaxitin vartoti negalima.

 

Vox pharmaceutica UAB

Smėlio g. 8, LT-10324, Vilnius, Lietuva.

  

Ant pakuotės esantys simboliai:

 

 

Gamintojas

 

Naudoti iki

 

Žiūrėti naudojimo taisykles

 

Temperatūros ribojimas

 

Partijos kodas

 

 

CE

CE ženklu produktas pažymėtas pagal MDD 93/42/EEB.

 

PAP 22

 

Paskutinė peržiūros data: 30/01/2017