HYAL DROP MULTI AKIU LASAI 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

HYAL DROP MULTI AKIU LASAI 10 ml

Akių lašai akims ir kontaktiniams lęšiams drėkinti. 
10,07 € (su PVM) 8,32 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Vartojimo instrukcija

 

Bausch & Lomb“ logotipas

Hyal-Drop® multi

 

Gerbiamas vartotojau,

 

Hyal-Drop® multi yra akių paviršių drėkinantys lašai, kurie maloniai atgaivina ir nuramina akis, kad jaustumėte ilgalaikį palengvėjimą po tipinių akių išsausėjimo simptomų. Novatoriškas Hyal-Drop® multi prietaisas su patentuotu pompos mechanizmu atitinka šiuolaikiniam drėkinimui keliamus aukštus reikalavimus.

 

- Hyal-Drop® multi sudėtyje nėra konservantų.

- Pirmą kartą atidarius pakuotę, Hyal-Drop® multi galima vartoti 12 savaičių (3 mėnesius).

- Hyal-Drop® multi sudėtyje yra hialurono rūgšties – natūralaus polimero, kurio taip pat yra žmogaus akyje ir natūralioje ašarų plėvelėje.

- Todėl Hyal-Drop® multi preparatas yra gerai toleruojamas.

- Hyal-Drop® multi tinka ilgalaikiam vartojimui.

- Hyal-Drop® multi tinka vartoti minkštų ir kietų kontaktinių lęšių drėkinimui ir pakartotiniam sudrėkinimui, kad kontaktinius lęšius būtų žymiai maloniau nešioti visą dieną.

- Vartoti Hyal-Drop® multi yra labai paprasta ir saugu.

- Hyal-Drop® multi galima tiksliai dozuoti po vieną lašą.

 

Prašome atidžiai perskaityti šias vartojimo instrukcijas – jose pateikiama svarbi informacija apie šio gaminio naudojimą. Jeigu turite kokių nors klausimų, prašome kreiptis į vaistininką, savo gydytoją arba susisiekti su mumis.

 

Pakuotė

Hyal-Drop multi tiekiamas 10 ml akių lašų pakuotėmis.

Tirpalo sudėtyje yra 2,4 mg/ml hialurono rūgšties. Be konservantų.

 

Kada reikėtų vartoti Hyal-Drop® multi?

Esant akių paviršiaus drėkinimo sutrikimams su tokiais simptomais, kaip sausų akių jautrumas, deginimas arba greitas nuovargis. Šių simptomų priežastimi dažniausiai yra darbas prie kompiuterio arba ilgas televizoriaus žiūrėjimas, sausas patalpų oras, šildymo sistema, oro kondicionavimas, cigarečių dūmai arba skersvėjai. Taip pat ir kai kurie vartojami vaistai (pvz., geriamos tabletės), kai kurios ligos, bei kai kuriuose akių lašuose esantys konservantai gali įtakoti akių drėkinimo sutrikimų vystimąsi.

Hyal-Drop® multi pagerina akių paviršiaus drėkinimą bei naudojamas, kaip minkštų ir kietų kontaktinių lęšių drėkinimo ir pakartotinio sudrėkinimo medžiaga nešiojant kontaktinius lęšius. Preparatas atgaivina ir nuramina Jūsų akis. Jūs tai pajusite.

 

Kaip dažnai reikia vartoti Hyal-Drop® multi?

Kai tik reikia, įlašinkite 1 lašą Hyal-Drop® multi preparato į akies junginės maišelį. Kadangi Hyal-Drop® multi sudėtyje nėra konservantų, todėl jį galima vartoti kasdien ir kiek norite dažnai. Hyal-Drop multi taip pat gerai toleruojamas vartojant ilgą laiką.

 

Ką reikia žinoti vartojant Hyal-Drop® multi?

Hyal-Drop® multi sudėtyje nėra konservantų. Patentuoto Hyal-Drop multi pompos mechanizmo dėka, atidarius pakuotę, preparatą galima vartoti 12 savaičių (3 mėnesius). Pasibaigus tinkamumo terminui Hyal-Drop® multi vartoti negalima.

Alerginės reakcijos pasitaiko labai retai. Jeigu taip atsitiktų, šio preparato vartojimą nutraukite.

Nevartokite Hyal-Drop® multi, jeigu buteliukas yra pažeistas.

 

Kaip vartoti Hyal-Drop® multi:

Patentuoto Hyal-Drop® multi pompos mechanizmo dėka lašinti labai paprasta ir saugu.

 

 

Kiekvieną kartą prieš vartojant nuimkite apsauginį dangtelį nuo buteliuko antgalio. Pasistenkite pirštais nepaliesti buteliuko antgalio.

 

 

2 paveiksle parodyta, kaip laikyti buteliuką, kad lašus įlašintumėte saugiai ir patogiai.

Uždėkite nykštį ir smilių ant apskritos spaudimo plokštelės, esančios ant buteliuko antgalio, o mažąjį pirštą – ant buteliuko dugno.

Didžiuoju ir bevardžiu pirštais galite prilaikyti buteliuką iš šono.

 

Prieš vartojant preparatą pirmą kartą, kelis kartus nuspauskite plokštelę, kol išbėgs pirmasis lašas (3 pav.). Buteliuką laikykite, kaip parodyta.

 

 

Šiek tiek atloškite galvą ir laikykite buteliuką virš akių, kaip parodyta 4 paveiksle.

Laisvosios rankos smiliumi šiek tiek patraukite akies junginės maišelį žemyn ir laikykite buteliuką vertikalioje padėtyje. Užtikrinkite, kad buteliuko antgalis neliestų pirštų, akių arba kontaktinių lęšių.

 

 

 

Kad įlašintumėte vieną lašą Hyal-Drop® multi preparato, vieną kartą tvirtai nuspauskite buteliuko antgalio plokštelę. Patentuotas pompos mechanizmas išleis tik vieną preparato lašą. Tuomet užmerkite akis ir pamažu pasukinėkite jas, kad preparato lašas optimaliai pasklistų ant akies paviršiaus.

Po lašinimo nedelsdami uždėkite apsauginį dangtelį ant buteliuko antgalio.

 

Bausch & Lomb GmbH

Brunsbütteler Damm 165 - 173, DE-13581 Berlin

www.hyal.lt www.hyal.lv www.hyal.co.ee

0483

Medicininį prietaisą laikykite +1 °C – +25 °C temperatūroje

Nevartokite pažeisto buteliuko

Pirmą kartą atidarius pakuotę, preparatą galima vartoti 6 mėnesius (24 savaites).

 

Tinkamumo laikui pasibaigus vartoti negalima.