MYCOSAN 5ml +Dildės nagams ,10vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−25%

MYCOSAN 5ml +Dildės nagams ,10vnt.

Saugus ir veiksmingas nagų grybelio gydymas.
14,08 € (su PVM) 18,77 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 4,69 € 11,63 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

PRIEŠ NAUDODAMI MYCOSAN®, PERSKAITYKITE VISĄ INFORMACINĮ LAPELĮ

 

Saugus ir veiksmingas nagų grybelio gydymas

 

Mycosan rinkinyje yra:

·   Lengvai naudojamas šepetėlis-aplikatorius, kurio viduje yra patentuoto nagų serumo. (Sudėtis – vanduo, rugių fermentų filtratas, pentileno glikolis, dimetil izosorbidas, hidroksietilceliuliozė).

·   10 vienkartinių nagų dildžių – vienas šonas šiurkštus, o kitas glotnus.

·   Šis informacinis lapelis su išsamia informacija apie nagų grybelį, produktą, veiksmingo gydymo patarimus bei asmeninis Mycosan dienynas veiksmingam gydymui užtikrinti.

 

Kas yra nagų grybelis?

Nagų grybelis atsiranda naguose ir pamažu juos ardo. Pasikeičia nago išvaizda – nago plokštelė sustorėja, pagelsta ir atsiskiria nuo nago guolio. Galimas skausmas, ypač vaikščiojant. Negydoma liga paūmėja ir grybelis gali išplisti į kitus nagus bei gali užsikrėsti kiti žmonės.

 

 

Kas sukelia nagų grybelį?

Nagų grybelis gali atsirasti dėl daugybės veiksnių: mikrotraumų, sintetinių kojinių, siaurų batų, tam tikrų sporto šakų, pvz., plaukimo, žygių pėsčiomis ar bėgimo, bei apskritai, kai kojos linkusios prakaituoti, oda suminkštėti, drėkti ar kojos nuolat patiria smūgius. Nagų grybelis atsiranda nagams užsikrėtus grybeliu (dermatophytes, Candida) po pirminės odos infekcijos (pavyzdžiui, atleto pėdos). Prastai išgydytos ar negydomos grybelinės odos infekcijos gali išplisti ir sukelti nagų grybelį. Reikia atkreipti dėmesį, kad kai kurie žmonės lengviau suserga grybelinėmis infekcijomis: diabetikai, asmenys, turintys kraujotakos problemų, ar tie, kurie darbe privalo avėti apsauginius batus, ir t. t. Jeigu problema išlieka, kreipkitės į gydytoją.

 

 

Indikacijos

Mycosan yra pirmo pasirinkimo gydomoji priemonė ribotam / lengvam nagų grybeliui (mikozei). Patentuotas serumas išties veiksmingas:

• Jo tikslinis veikimas greitai sustabdo nagų grybelio plitimą.

• Prasiskverbia į nagą ir stabilizuoja jo struktūrą, kad nagas ataugtų sveikas – nagas atkuriamas ir apsaugomas.

• Sukuriamas apsauginis barjeras padeda išvengti grybelio plitimo į kitas sritis.

 

Mycosan veiksmingumas pasireiškia jau po pirmo panaudojimo. Pieštukinis aplikatoriaus nagų grybelį leidžia gydyti greitu ir veiksmingu judesiu. Bespalvis ir bekvapis produktas išdžiūsta per mažiau nei dvi minutes.

 

Kaip naudoti? (Pav.01)

Suaugusieji ir vyresni nei 4 metų amžiaus vaikai. Prieš naudojimą nagus nuvalykite ir nusausinkite. Kruopščiai pašalinkite visus nagų lako likučius.

 

- Paūmėjimo gydymas

Mycosan tepkite ant pažeisto nago du kartus per dieną mažiausiai 4 savaites. Leiskite 2 minutes padžiūti. Vėliau tepkite kartą per dieną, kol nagas visiškai atgaus savo įprastą išvaizdą.

 

- Profilaktinis gydymas nuo užkrėtimo

Mycosan tepkite kartą per dieną ant sveikų nagų šalia grybelio pažeistos srities.

 

- Pastabos

• Antru sluoksniu galima tepti spalvotą nagų laką. Tačiau atminkite, kad Mycosan būtų veiksmingas, jį reikia tepti tiesiai ant nago – prieš užtepant Mycosan, spalvotą nagų laką pašalinkite.

• Kiekvieną savaitę kruopščiai užpildant pažeisto nago kraštus suardoma pažeista sritis. Dėl užkrėtimo pavojaus pakartotinai nenaudokite tos pačios dildės sveikiems nagams. Nesivaržykite prašyti gydytojo ar vaistininko patarimo.

 

 

Jūsų gydymo veiksmingumo kontrolė (Pav.02)

Norėdami stebėti Mycosan veiksmingumą, kiekvieną mėnesį pasižymėkite apie grybelio pažeistą vietą. Šios diagramos padės nustatyti pasiektą progresą.

 

Mycosan gydymo grafikas (Pav.03)

• Kad gydymas būtų sėkmingas, laikykitės šiame lapelyje pateiktų instrukcijų.

• Naudokitės grafiku savo gydymui stebėti.

Du kartus per dieną užtepkite Mycosan ir kartą per savaitę nudildykite pažeistą nagą.

• Net jeigu pagerėjimo nebus matyti pirmuosius 1–2 mėnesius, tai nereiškia, kad gydymas netinkamas. Žmogaus nagai auga lėtai ir gali prireikti 6–9 mėnesių, kol pažeista sritis visiškai ataugs. Reguliariai gydykite nagą (-us) ir stebėkite progresą nagų šablone!

 

 

Svarbios rekomendacijos Mycosan veiksmingumui pagerinti

• Nusiplovę rankas ir kojas, nusausinkite jas švariu asmeninio naudojimo rankšluosčiu. Ypač kruopščiai nusausinkite tarpupirščius.

• Nagus kirpkite trumpai, nekandžiokite ir nekramtykite odelių, tai gali susilpninti nagus ir suketi mikrotraumas.

• Rinkitės medvilnines kojines, kad Jūsų kojos būtų gaivios ir sausos. Jei kojos labai prakaituoja, kojines reguliariai keiskite.

• Venkite batų iš sintetinių medžiagų.

• Pasirinkite tinkamus batus – nei per siaurus, nei per uždarus, kad kojos galėtų kvėpuoti.

• Baseinuose ir persirengimo kambariuose visuomet avėkite sandalus, kad išvengtumėte kontakto su grybeliais, kurie veisiasi drėgnoje aplinkoje.

• Metodiškai gydykite pėdų grybelį (atleto pėda), nes jis gali išplisti į nagus. Šio grybelio atveju taip pat rekomenduojama priešgrybeliniais produktais apdoroti kojines ir avalynę.

 

 

Nepageidaujamas poveikis

Retais atvejais galima alerginė reakcija į vieną iš sudėtinių dalių (kontaktinis dermatitas). Jeigu pastebėjote sudirginimo ar uždegimo požymių, nedelsdami nutraukite gydymą. Jeigu problema išlieka, pasitarkite su gydytoju.

 

Išorinio naudojimo įspėjimai

Nenaudokite vaikams iki 4 metų amžiaus. Mycosan negalima naudoti esant padidėjusiam jautrumui vienai iš sudėtinių dalių. Produktas skirtas asmeniniam naudojimui.

 

Specialios laikymo sąlygos

Saugoti kambario temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti iki galiojimo termino, nurodyto ant tūbelės dugno, pabaigos. Panaudoję tūbelę kruopščiai užsukite.

Daugiau informacijos galite rasti www.mycosan.com.

 

Informacinio lapelio peržiūros data: 2010 lapkričio mėn.

 

Platintojas: UAB SIROWA Vilnius, Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius


Serrix, B. V. Consumer Health

P. d. 10452

1001 EL Amsterdamas

Nyderlandai

Info@mycosan.com