Kompresorinis inhaliatorius OMRON COMPAIR C28P
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Kompresorinis inhaliatorius OMRON COMPAIR C28P

OMRON prie savo kitų OMRON inhaliatorių šeimos pridėjo naują  inhaliatorių - CompA·I·R™ Plus – panaudojo  naujausias technologijas, kad sukurtų veiksmingą ir efektyvų inhaliatorių.
60,79 € (su PVM) 75,99 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 15,20 € 50,24 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Jei  Jūs kenčiate nuo chroniškų kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma, plaučių uždegimas ar bronchitas, alergija ar padidėjęs jautrumas oro ir aplinkos teršalams, Jums gali būti sunku  kvėpuoti, kvėpavimo problemos  gali sukelti  rimtų sveikatos komplikacijų.

OMRON prie savo kitų OMRON inhaliatorių šeimos pridėjo naują  inhaliatorių - CompA·I·R™ Plus – panaudojo  naujausias technologijas, kad sukurtų veiksmingą ir efektyvų inhaliatorių.

 

 CompA·I·R™ Plus  su unikalia OMRON Virtualiųjų  Vožtuvų Technologija ™, kuri leidžia vožtuvams  atsidaryti ir užsidaryti automatiškai  su kiekvienu įkvėpavimu, apsaugo nuo pavojaus iš naujo  įkvėpti jau iškvėptas dujas ir garantuoja, kad pacientas įkvėps daugiau reikalingo vaisto paversto į tinkamo dydžio aerozolio daleles. Inhaliatoriai su šia ypatinga technologija yra efektyvus, taip sumažinimas  gydymo  laikas ir vaistų išeikvojimas.

CompA·I·R Plus NE C28P

Omron  sujungė labai trumpą inhaliacijos laiką su OMRON unikalia Virtualiųjų Vožtuvų Technologija ™, tam kad pasiektų  maximalų vaistų pernešimą  ir sumažintume vaistų eikvojimą.

 

CompA·I·R™ Plus apjungia  trumpą inhaliacijos laiką ir efektyvų  vaistų  pernešimą. C28P yra sukurtas  suaugusiems, kurie nori  gyventi aktyviai ir propaguoja sveiką gyvenseną.

·         Panaudota  OMRON unikali Virtualiųjų Vožtuvų  Technologija ™

·         Inhaliacijos greitis  0.5 ml/min

·         Dalelių dydis : (MMAD) 3 um

·         Efektyvus vaistų pernešimas į apatinius kvėpavimo takus

·         Ilgaamžis kompresorius, skirtas naudoti daugelį  metų 

·         Apsaugotas nuo vandens įjungimas

·         Patogus saugojimo krepšys

·         Pakuotėje yra visi reikalingi priedai: kaukė vaikui ir suaugusiam, kandiklis, nosies antgalis

·         Veikia įjungus į elektros tinklą

·         3 metų garantija