Knyga artimųjų slauga namuose
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Knyga artimųjų slauga namuose

1,97 € (su PVM) 2,47 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,49 € 1,63 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

„Artimųjų slauga namuose“

Knyga tiems, kurie rūpinasi savo artimuoju namuose

 

Niekas negali būti tikras, kad nesusirgs ir netaps nelaimingo atsitikimo auka.Deja, įvairios ligos užklumpa nelauktai ir dėl jų kyla nemažai rūpesčių tiek pačiam sergančiajam, tiek jo artimiesiems. Ligi tol darbingi ar aktyvūs, kupini planų žmonės akimirksniu gali tapti nesugebančiais pasirūpinti savimi. Insultas, Alzheimerio liga, Parkinsono liga, išsėtinė sklerozė, traumos ar kitos sunkios ligos apverčia gyvenimą aukštyn kojomis.

Tie, kuriemsteko rūpintis ligos ar negalios prislėgtu artimuoju, pripažįsta, kad ligonio slauga -  ne tik daug kantrybės, atsidavimo, bet ir žinių reikalaujanti sritis.

Knygoje pateikta naudingų praktinių patarimų, padedančių geriau atlikti slaugančiojo pareigas, suvokti ligonio būklę ir poreikius, teikti pagalbą. Keli šios knygospuslapiai parengti išskirtinai tiems, kurie slaugo. Juk ir jiems reikia paramos bei supratimo.