Drėkinamieji akių lašai SYSTANE ULTRA UD 0.7x30vnt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE ULTRA UD 0.7x30vnt.

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA UD yra skirti sausų akių gydymui. Jie laikinai sumažina dėl akių sausumo atsiradusius deginimo ir dirginimo pojūčius.
11,57 € (su PVM) 9,56 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA UD
 
 
APRAŠYMAS
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA UD yra sterilus tirpalas, kurio sudėtyje yra polietileno glikolio 400, propileno glikolio, hidroksipropilo guaro, sorbitolio, aminometilpropanolio, boro rūgšties, kalio chlorido ir natrio chlorido.
 
VARTOJIMAS (indikacijos)
Drėkinamieji akių lašai SYSTANE® ULTRA UD yra skirti sausų akių gydymui. Jie laikinai sumažina dėl akių sausumo atsiradusius deginimo ir dirginimo pojūčius.
 
KONTRAINDIKACIJOS (kada nevartoti)
Žmonės, alergiški bet kuriai drėkinamųjų akių lašų SYSTANE® ULTRA UD sudedamajai medžiagai, neturėtų vartoti šio produkto.
 
NURODYMAI
Drėkinamuosius akių lašus SYSTANE® ULTRA UD galima vartoti tiek kartų per dieną, kiek to reikia. Jie gali būti vartojami dėl kontaktinių lęšių nešiojimo atsiradusioms sausoms akims gydyti; tokiu atveju reikia lašinti prieš kontaktinių lęšių įsidėjimą ir po jų išsiėmimo. Nusukite vienadozio lašintuvo viršūnę, įlašinkite lašų į akį ir pamirksėkite. Po produkto pavartojimo lašintuvą išmeskite.
 
ĮSPĖJIMAI
Svarbu, kad laikytumėtės savo akių priežiūros specialisto ir visų pakuotės instrukcijų nurodymų, kad būtų užtikrintas tinkamas produkto vartojimas. Jeigu patiriate nuolatinį akių diskomfortą, akys pernelyg stipriai ašaroja, atsiranda regėjimo pakitimų arba jūsų akys parausta, pasikonsultuokite su savo akių priežiūros specialistu, kadangi problema gali pasunkėti.
 
ATSARGUMO PRIEMONĖS
Siekiant išvengti užteršimo, niekada lašintuvo galiuku nelieskite jokio paviršiaus.
Laikykite kambario temperatūroje.
Vartoti iki galiojimo datos, nurodytos ant gaminio.
Po vartojimo bet kokį tirpalo likutį išmeskite. Nepalikite tirpalo atidarytame lašintuve.
Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.