COVID19 antigenų testas Flowflex, iš nosies arba seilių
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

COVID19 antigenų testas Flowflex, iš nosies arba seilių

5,99 € (su PVM) 7,49 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 1,50 € 5,99 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Greitasis SARS-CoV-2 antigeno testas
(Iš nosies/seilių)
               
 
Greitasis tyrimas kokybiškai nustatyti SARS-CoV-2 nukleokapsidinius antigenus nosies tepinėliuose ir seilių mėginiuose.
Skirtas tik profesionaliam in vitro diagnostikos naudojimui.
 

                                           SKIRTA NAUDOTI                                

Greitasis antigeno SARS-CoV-2 testas yra šoninio srauto chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai aptikti SARS-CoV-2 nukleokapsidinio baltymo antigeną iš nosies tepinėlių ir seilių mėginių paimtuose tiesiogiai iš asmenų, kuriuos sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjas įtaria COVID-19 sirgimu per pirmąsias septynias dienas nuo simptomų atsiradimo. Greituoju SARS-CoV-2 antigenų testu galima taip pat patikrinti ir besimptomių asmenų mėginius. Greitas SARS-CoV-2  antigenų testas nerodo skirtumo tarp SARS-CoV ir SARS-CoV-2.
 
Rezultatai skirti nustatyti SARS-CoV-2 nukleokapsidinį antigeną. Šis antigenas paprastai aptinkamas viršutinių kvėpavimo takų mėginiuose ūminės infekcijos fazės metu. Teigiami rezultatai rodo virusinių antigenų buvimą, tačiau norint nustatyti infekcijos būklę, būtina klinikinė koreliacija su paciento anamneze ir kita diagnostine informacija. Teigiami rezultatai neatmeta bakterinės infekcijos, ar kartu užkrėstų kitų virusų. Aptiktas veiksnys gali būti netikra ligos priežastis.
 
Neigiami pacientų, kurių simptomai yra ilgiau nei septynios dienos, rezultatai turėtų būti vertinami kaip prezumpciniai ir, jei reikia patvirtinami molekuliniu tyrimu. Neigiami rezultatai neatmeta SARS-CoV-2 infekcijos ir neturėtų būti naudojami kaip vienintelis gydymo ar paciento valdymo sprendimų, įskaitant infekcijos kontrolės sprendimus, pagrindas. Neigiami rezultatai turėtų būti vertinami atsižvelgiant į naujausią paciento ekspoziciją, anamnezę ir klinikinius požymius bei simptomus atitinkančius COVID-19.
Greitasis antigeno SARS-CoV-2 testas skirtas naudoti apmokytiems klinikinės laboratorijos darbuotojams ir apmokytiems asmenims paciento medicininės priežiūros vietoje. Greitasis antigenų SARS-CoV-2 testas skirtas naudoti kaip pagalba diagnozuojant SARS-CoV-2 infekciją.
 

                                              SANTRAUKA                                     

Naujieji koronavirusai priklauso β genčiai. COVID-19 yra ūmi kvėpavimo takų infekcinė liga. Žmonės dažniausiai yra imlūs. Šiuo metu naujuoju koronavirusu užsikrėtę pacientai yra pagrindinis infekcijos šaltinis; besimptomiai užsikrėtę asmenys taip pat gali būti infekcinis šaltinis. Remiantis dabartiniu epidemiologiniu tyrimu, inkubacinis laikotarpis yra nuo 1 iki 14 dienų, daugiausia nuo 3 iki 7 dienų. Pagrindiniai požymiai: karščiavimas, nuovargis ir sausas kosulys. Keliais atvejais nustatytas nosies užgulimas, sloga, gerklės skausmas, mialgija ir viduriavimas.
 

                                              PRINCIPAS                                        

Greitasis SARS-CoV-2 antigenų testas yra kokybinis membraninis chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai aptikti nukleokapsidinio baltymo antigeną iš SARS-CoV-2 žmogaus nosies tepinėlių ir seilių mėginių.
Kai mėginiai yra apdorojami ir įlašinami į tyrimo kasetę, SARS-CoV-2 antigenai, jei jų yra mėginyje, sureaguos su antikūnais padengtomis anti-SARS-CoV-2 dalelėmis, kuriomis buvo iš anksto padengtos bandymo juostelės. Tada mišinys kapiliariniu būdu migruoja viršun ant membranos. Antigeno-konjugato kompleksai per bandymo juostelę migruoja į reakcijos sritį ir juos užfiksuoja ant membranos esanti antikūnų linija. Tyrimo rezultatai interpretuojami vizualiai po 15-30 minučių, atsižvelgiant į tai, ar yra vizualiai nuspalvintų linijų.
Norint atlikti procedūrų kontrolę, kontrolinės linijos srityje visada pasirodys spalvota linija, rodanti, kad buvo įdėtas tinkamas mėginio tūris ir atsirado membrana.
 

                                             REAGENTAI                                       

Tiriamojoje kasetėje yra anti-SARS-CoV-2 antikūnų.