Akių lašai OPTISERUM ,5ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Akių lašai OPTISERUM ,5ml

MEDICINOS PRIEMONĖ
3,76 € (su PVM) 4,69 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,94 € 3,10 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

OPTISERUM - sterilus akių ploviklis vienkartinėmis dozėmis.
Medicinos priemonė.
OPTISERUM rekomenduojama naudoti, kai reikia iš akių pašalinti nešvarumus suaugusiesiems ir vaikams nuo 3 metų amžiaus. Akys plaunamos švelniai, jos nuraminamos, tampa gaivesnės, geros būklės. OPTISERUM yra sterilus tirpalas vienkartinėmis dozėmis, ypač tinkantis akių higienai. Sterili vienkartinė talpykla užtikrina lengvą ir saugų naudojimą. Tirpalo pH artimas ašarų pH.                                                                                                                                            
Naudojimas: naudoti nuo 1 iki 6 kartų per dieną pagal poreikį.
Naudojimo būdas: nusiplaukite rankas. Atidarykite talpyklą sukdami viršutinę dalį. Atloškite galvą. Pasukite atidarytą vienkartinę talpyklą ir švelniai ją paspauskite, kad tirpalo patektų į atmerktą akį, nelieskite akies ragenos. Nuvalykite perteklių tamponu. Kitą akį praplaukite taip pat. Ta pati vienkartinės dozės talpykla gali būti naudojama abiem akims.
Sudėtis: koncentruotas rugiagėlių tirpalas 0,10 %,  boro rūgštis, natrio boratas, natrio chloridas, išgrynintas vanduo lygiomis dalimis iki 100 %. Be konservantų.
Laikymo sąlygos: nenaudoti, jei vienkartinės dozės talpykla atidaryta ar pažeista. Laikyti vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.
Atsargumo priemonės: prieš plaudami akis, išsiimkite kontaktinius lęšius. Palaukite 15 minučių, prieš naudodami tirpalą.
Specialūs įspėjimai: netinka naudoti asmenims, turintiems padidėjusį jautrumą boro rūgščiai ir (arba) jos dariniams (boraksui). Besilaukiančios ir krūtimi maitinančios moterys, vyresnio amžiaus žmonės arba pacientai, kurių inkstų funkcija sutrikusi,  prieš vartodami šią priemonę būtinai turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Nenaudokite ilgą laiką. Vienkartinės dozės talpykla yra vienkartinė ir skirta naudoti individualiai. Dėl greito bakterinio užterštumo pavojaus priemonės nenaudokite, jei talpykla atidaryta ar pažeista. Pasitarkite su vaistininku. Jei akių problemos išlieka, kreipkitės į gydytoją. Nenaudoti pasibaigus galiojimo terminui, nurodytam ant pakuotės. Negalima injekuoti.
Gamintojas: Laboratoires Gilbert, Prancūzija.
Platintojas: UAB "Allium UPI", A.Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius. Tel.: (8 5) 2699217 | info@allium.lt