Apie Camelia

Prekių nėra

0,00 Eur Viso

Pirkti

Pradinis / PROBLEMINĖS SRITYS / Nuo hemorojaus / MASTU TEPALAS SU APLIKATORIUMI, 30 g
Sužinokite apie mūsų geriausius pasiūlymus pirmi

-20%

MASTU TEPALAS SU APLIKATORIUMI, 30 g

MASTU TEPALAS SU APLIKATORIUMI, 30 g

Nuo hemorojaus

3,25 Eur

3.25

4,07 Eur

Sutaupote: 0,82 Eur

Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse
Klauskite vaistininko
Klauskite vaistininko
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Mastu tepalas
Skirtas naudoti esant hemorojui
 
Kokia Mastu tepalo sudėtis?
Bismuto subgalatas, titano dioksidas (E 171), izopropilo palmitatas, skystasis parafinas, polietileno vaškas, sorbitano seskvioleatas, 70 % sorbitolio tirpalas, išgrynintas vanduo, vilnų riebalai.
Kaip atrodo Mastu tepalas ir kiek tepalo yra vienoje tūbelėje?
Mastu tepalas yra minkštas, geltonos spalvos. Vienoje tūbelėje yra 30 g tepalo.
Kam naudojamas Mastu tepalas?
Mastu tepalas – medicinos priemonė, skirta naudoti esant hemorojui. Tepalas slopina negalavimus, kurie dažnai atsiranda, esant hemorojui: sudirginimą, niežulį, uždegimą, šlapiavimą, skatina žaizdos gijimą.
Kada ir kaip naudojamas Mastu tepalas?
Tepti pakankamą Mastu tepalo kiekį 2-3 kartus (pagal poreikį) per dieną išangėje ir (arba) išangės srityje. Prieš tepalo vartojimą odą reikėtų nuplauti šiltu vandeniu be muilo ir nušluostyti minkštu audiniu. Mastu tepalą galima tepti pirštais arba pasinaudoti pakuotėje esančiu aplikatoriumi. Užsukite aplikatorių ant tūbelės ir įkiškite jį į išangę, lengvai paspauskite tūbelę ir įveskite reikiamą tepalo kiekį. Paskui aplikatorių nusukite ir išplaukite šiltu vandeniu. Būtina užsukti tūbelės dangtelį, nes kitaip tepalas išdžius. Mastu tepalą naudoti ne ilgiau kaip 30 dienų.
Kada draudžiama naudoti Mastu tepalą?
Mastu tepalą vartoti draudžiama, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) vienai iš sudedamųjų dalių.
Kas žinotina prieš naudojant ir naudojant Mastu tepalą?
Esant kraujavimui ar pastebėjus išmatose kraujo, pakilus temperatūrai ar atsiradus skausmams, nebenaudoti Mastu tepalo ir kreiptis į gydytoją. Taip pat reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, jei kamuoja nuolatiniai negalavimai, sukelti hemorojaus. Mastu tepalas skirtas naudoti išoriškai išangės srityje, jo negalima gerti.
Kas žinotina, naudojant Mastu tepalą su kitais preparatais?
Sąveikos su kitais preparatais nebuvo pastebėta. Vis dėlto reikėtų informuoti gydytoją ar vaistininką apie vartojamus ar neseniai vartotus medicinos produktus ar vaistus, net jei tai nereceptiniai vaistai. Nenaudoti Mastu tepalo su kitais tepalais ar kremais, skirtais naudoti išangės srityje, ar medicinos produktais ir vaistais, skirtais naudoti tiesiojoje žarnoje (pvz., žvakutės). Prieš tepdami Mastu tepalą, pašalinkite iš išangės srities galimus kitų naudotų tepalų ar kremų likučius. Taip pat prieš pradėdami naudoti kitus tepalus ar kremus, pašalinkite iš išangės srities galimus Mastu tepalo likučius.
Pastaba: Vartojant kartu Mastu tepalą ir prezervatyvą, gali sumažėti pastarojo atsparumas trūkimui, taigi ir patikimumas.
Kas žinotina, naudojant Mastu tepalą nėštumo ir žindymo laikotarpiu?
Patirties, ar galima naudoti Mastu tepalą nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu, nėra. Prieš naudojant Mastu tepalą, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, kuris nustatys, ar laukiama nauda yra didesnė negu pavojus, ir nuspręs, ar galima naudoti produktą.
Kas žinotina, gydant vaikus ir paauglius Mastu tepalu?
Mastu tepalo vartojimo vaikams ir paaugliams patirties nėra. Prieš naudojant produktą reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.
Koks yra galimas šalutinis poveikis?
Gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija.Į Mastu tepalo sudėtį įeina vilnų riebalai, galintys sukelti vietinį odos dirginimą (pvz., kontaktinį dermatitą). Pasireiškus vienam iš išvardintų šalutinių poveikių ar atsiradus šiame lapelyje nepaminėtam šalutiniam poveikiui, reikėtų informuoti savo gydytoją arba vaistininką.
Kaip laikyti Mastu tepalą?
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Pasibaigus ant tūbelės ir dėžutės nurodytam galiojimo laikui, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

Panašios prekės

Probleminės sritys
Jau prisiregistravę?
Sukurti paskyrą Pamiršote slaptažodį ?