Šampūnas nuo pleiskanu NOREVA SEBODIANE DS 150ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Šampūnas nuo pleiskanu NOREVA SEBODIANE DS 150ml

Dėl sudėtyje esančių stiprių odos atsinaujinimą skatinančių medžiagų ichtiolo ir BHA šis šampūnas efektyviai kovoja su gausiomis riebiomis, sausomis ir netgi sunkiai pašalinamomis pleiskanomis.
14,17 € (su PVM) 11,71 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Intensyvaus poveikio šampūnas nuo pleiskanų „Sebodiane® DS“

Dėl sudėtyje esančių stiprių odos atsinaujinimą skatinančių medžiagų ichtiolo ir BHA šis šampūnas efektyviai kovoja su gausiomis riebiomis, sausomis ir netgi sunkiai pašalinamomis pleiskanomis. Švelni prausiamoji bazė gausiai putodama kruopščiai nuplauna plaukus ir apsaugo jų struktūrą. Veikliosios grybelį naikinančios medžiagos – cinko piritionas, klimbazolis ir piroktono olaminas – efektyviai kovoja su mieliagrybiais ir slopina mikrobų, sukeliančių seborėjinio dermatito protrūkius, dauginimąsi. Šampūnas akimirksniu sumažina niežėjimą ir atkuria fiziologinę galvos odos pusiausvyrą.

Naudojimas: užpilti šiek tiek šampūno ant šlapių plaukų, švelniai įtrinti ir nuskalauti vandeniu. Intensyvi priežiūra: 1–2 savaites plaukus trinkti kas antrą dieną. Palaikomoji priežiūra: naudoti 1–2 kartus per savaitę pakaitomis su švelnaus poveikio šampūnu. Gaminiui patekus į akis, švelniai nuplauti vandeniu.