Jauninamasis kremas SENSILIS PURE PERFECTION mišria riebiai odai ,50ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Jauninamasis kremas SENSILIS PURE PERFECTION mišria riebiai odai ,50ml

KOSMETIKA
27,99 € (su PVM) 39,99 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 12,00 € 23,14 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

PURE PERFECTION balansuojamasis ir tobulinamasis jauninamasis kremas yra lengvos tekstūros priemonė, skirta mišriai ir riebiai odai. Ji reguliuoja odos riebalinių liaukų veiklą, normalizuodama odos išskiriamų riebalų kiekį ir porų dydį, o antioksiduojamieji ir raukšles lyginantys ingredientai pasižymi veiksmingu jauninamuoju poveikiu. Oda tampa matinė, atrodo jaunesnė, glotnesnė, atspalvis tolygesnis, netobulumai mažiau pastebimi. Nekemša odos porų.
AKTYVIEJI INGREDIENTAI

ZINCIDONE©: riebalinių liaukų veiklą normalizuojantis poveikis. Veiksmingai reguliuoja ir normalizuoja odos išskiriamų riebalų kiekį, subalansuodamas odą ir pašalindamas blizgesį.

LARICYL©: sutraukiamasis ir poras mažinantis poveikis. Išgrynintas Polyporus officinalis grybo ekstraktas reguliuoja porų dydį, jas sumažina ir lygina odos paviršių.

KAŠTAINIŲ EKSTRAKTAS: raukšles lyginantis ir jauninamasis poveikis. Galingas ląstelių apykaitos stimuliatorius, todėl pagerina kolageno sintezę ir suteikia veiksmingą jauninamąjį poveikį.

RAUDONŲJŲ DUMBLIŲ EKSTRAKTAS: pasižymi intensyviu antioksiduojamuoju poveikiu.

MATINĮ EFEKTĄ SUTEIKIANČIOS DALELĖS: matizuojamasis poveikis. Dalelės sugeria odos išskiriamus riebalus ir pašalina blizgesį. Oda tampa glotni ir tarsi šilkinė.

ODOS TIPAI
Rekomenduojama kaip jauninamoji dieninė ir / arba naktinė priemonė mišriai ir riebiai odai.

NAUDOJIMAS:  Tepkite švarią ir sausą veido, kaklo, iškirptės odą, pamasažuokite, kol susigers. Jeigu norite intensyvesnio poveikio, prieš naudodami kremą odą patepkite PURE PERFECTION serumu. Jeigu naudojate kaip dieninę odos priežiūros priemonę, derinkite kartu su WHITE VELVEL SPF40.

VEIKSMINGUMO TYRIMAI
Rezultatai po 4 savaičių PURE PERFECTION kremo ir PURE PERFECTION serumo naudojimo:
-27 %  sumažėjusios raukšlės (1)
-9 % sumažėjęs odos mikroreljefas (1)
75 % naudojusių iškart pastebėjo matizuojamąjį poveikį (4)
-19 % sumažėjęs odos riebalų išsiskyrimas (2)
-50 % sumažėjęs odos porų dydis (3)
+29 % pagerėjęs odos drėgmės lygis (5)
Vidutinės vertės gautos prižiūrint medikams: : (1) Duomenys gauti atlikus vaizdo analizę (Quantirides). (2) Duomenys gauti sebometrijos būdu. (3) Duomenys gauti atlikus vaizdo analizę. (4) Rezultatai gauti subjektyvaus dalyvių vertinimo būdu. (5) Duomenys gauti korneometrijos būdu.