Purškalas dulksna EUCERIN apsauga nuo saulės SPF 30 ,200ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

Purškalas dulksna EUCERIN apsauga nuo saulės SPF 30 ,200ml

17,59 € (su PVM) 14,54 € (be mok.)
Su mokesčiais
block Išparduota
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Aerozolinė apsaugos nuo saulės priemonė kūnui
UV spinduliai yra pagrindinė saulės žalos odai priežastis, tačiau didelės energijos regimoji (HEVIS) šviesa taip pat gali paskatinti susidaryti laisvuosius radikalus, kenkiančius odai.
Eucerin Transparent Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 purškalas (dulksna) nuo saulės – tai aerozolinė apsaugos nuo saulės priemonė kūnui, kurią tinka naudoti jautriai odai, įskaitant linkusią į aknę. Pažangi spektrinė technologija gaminama su itin kokybiškais plataus spektro ir fotostabiliais UVA/UVB filtrais [1], suteikiančiais aukštą UV apsaugą, ir likochalkonu A, padedančiu neutralizuoti UV ir HEVIS šviesos sukeltus laisvuosius radikalus.
Įvairioms kūno vietoms naudojamas aerozolinis purškiklis leidžia greitai ir lengvai padengti produktą ant sunkiai pasiekiamų odos vietų. Skaidrus ir nelipnus purškiklis greitai susigeria, atgaivina odą ir yra atsparus vandeniui.
Eucerin Transparent Dry Touch Sensitive Protect SPF 30 purškalas (dulksna) nuo saulės yra kliniškai ir dermatologiškai patvirtintas kaip tinkamas jautriai odai, įskaitant į aknę linkusią odą.
[1] Atitinka aukštus apsaugos nuo UVA ir UVB standartus, apibrėžtus Cosmetics Europe. UVA apsaugos lygis aukštesnis už ES rekomenduojamą.
Klinikiniai ir dermatologiniai tyrimai
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog jautri oda, įskaitant linkusią į aknę, labai gerai toleruoja produktą.