Serumas veidui EUCERIN Anti-pigment dvejopo poveikio 30ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−10%

Serumas veidui EUCERIN Anti-pigment dvejopo poveikio 30ml

41,30 € (su PVM) 45,89 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 4,59 € 34,13 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Serumas nuo hiperpigmentacijos
Melaninas – tai natūralus, odai spalvą suteikiantis pigmentas. Saulės šviesos poveikis, hormoniniai pokyčiai ir senėjimas gali lemti padidėjusią melanino gamybą ir sukelti hiperpigmentaciją. Hiperpigmentacija pasireiškia tamsiomis dėmėmis ir senatvinėmis dėmėmis (dar vadinamomis saulės dėmėmis), dėl kurių oda atrodo nelygi.
Eucerin Anti-Pigment dvejopo poveikio serumą sudaro du skirtingo poveikio serumai:
- Tiamidolis: pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį veikianti efektyvi ir patentuota sudedamoji dalis.  Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad tiamidolis sumažina hiperpigmentaciją ir, naudojant reguliariai,  apsaugo nuo pakartotinio jos atsiradimo.
- Koncentruota hialurono rūgštis: viena iš odos efektyviausių drėkinamųjų medžiagų,padedančių odai pritraukti ir išlaikyti drėgmę.
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad lengva emulsija atnaujina odos išvaizdą, sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat gerėja. Oda yra lygi, atrodo atsinaujinusi, tolygi ir švytinti.
Klinikiniai ir dermatologiniai tyrimai
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: labai efektyvi ir puikiai odos toleruojama priemonė.
PAGRINDINĖS IŠVADOS

Be kitų klinikinių ir dermatologinių tyrimų, buvo atliktas produkto naudojimo (PIU) tyrimas, kuriame dalyvavo 120 moterų, nuo 25 iki 55 m¹ amžiaus. Jos pasidalimo toliau nurodytais rezultatais po pirmųjų dviejų, paskui po keturių reguliaraus naudojimo savaičių