Plaukų slinkimo stabdymo programa PH10032 PHYTONOVATRIX moterims ir vyrams 12X3.5 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
IKI20

Plaukų slinkimo stabdymo programa PH10032 PHYTONOVATRIX moterims ir vyrams 12X3.5 ml

20% nuolaida su kodu IKI20. Nuolaidos kodą įveskite prekių krepšelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

96,89 € (su PVM) 80,07 € (be mok.)
Su mokesčiais
warning Paskutinė prekė
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Plaukų slinkimą stabdanti priemonė
 

Inovatyvus kompleksas – 99 % sudedamųjų dalių yra augalinės. 16 AUGALINIŲ PRIEMONIŲ, KURIOS  STABDO PLAUKŲ SLINKIMĄ IR SKATINA AUGIMĄ.

Plaukų slinkimą sumažina 84%. Storesni plaukai. 1 mėnesiui – 12 buteliukų x 3,5 ml. Rekomenduojama naudoti 3 mėnesius.

Klinikiniame   tyrime, kuriame dalyvavo 80 savanorių, 3 kartus per savaitę naudojusių šį produktą, gautas pasitenkinimo %. Rezultatai po 3 mėnesių. Salierų sėklų, tulpių ir baikalinių kalpokių ekstraktai ir  krekesinių augalų kamieninės ląstelės.

Apie plaukų slinkimą informuoja keli ženklai. Rytais ant pagalvės randate daugiau plaukų, jūsų plaukai tampa plonesni ir labiau matyti galvos oda. Tai reiškia, kad yra  sutrikęs plaukų gyvavimo ciklas. To priežastis gali būti paveldimumas, hormonų pokyčiai arba gyvenimo būdas.

PHYTONOVATRIX yra efektyviausia plaukų slinkimą stabdanti priemonė, kurią sukūrė  „PHYTOSOLBA Labaratories“. Mūsų ekspertai nurodo 16 tikslinių biologinių sričių, susijusių su plaukų slinkimu ir jų augimu. Mokslinių tyrimų, susijusių su plaukų slinkimu, inovacija – salierų sėklų ekstraktas. Tai naujas aktyvusis ingredientas, kuris gali pakeisti plaukų gyvavimo ciklą, neleisdamas jiems slinkti   ir plonėti.

Originali sudėtis: 99 % sudedamųjų dalių yra augalinės ir natūralios kilmės. Veiksminga  priemonė, padedanti stabdyti plaukų slinkimą, skatinti augimą ir atkurti plaukų tankumą bei stiprumą.

ĮRODYTAS REZULTATAS: GRAŽESNI, STORESNI, STIPRESNI PLAUKAI.

Kaip naudoti: ištrinkę plaukus PHYTONOVATRIX šampūnu, ant galvos odos į skirtingas puses paskirstykite viso buteliuko turinį. Švelniai masažuokite galvą judesiais į viršų. Naudoti 3 kartus per savaitę. NENUPLAUTI. Sušukuokite plaukus.

Įspėjimas: jei netyčia patektų į akis, nuplaukite dideliu drungno vandens kiekiu. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI.