Neostrata Resurface Jauninamasis veido kremas High Potency 20AHA/PHA 30g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Neostrata Resurface Jauninamasis veido kremas High Potency 20AHA/PHA 30g

KOSMETIKA
32,19 € (su PVM) 45,99 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 13,80 € 26,61 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Jauninamasis veido kremas Neostrata Resurface High Potency Cream, 20 AHA/PHA


 

Indikacijos: pažengusiems AHA naudotojams. Brandžiai, senėjimo paveiktai, šiurkščiai odai, netolygiam tonui, raukšlelėms ir raukšlėms.

Intensyvaus kremo sudėtyje esanti glikolio rūgštis eksfolijuoja odą, antioksidantai, polihidroksi rūgštys (PHA) ir vitaminas E minkština, lygina odą, apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo. Nekomedogeninis, be kvapiklių, be aliejaus.

Naudojimas: tepkite 1 kartą per dieną, vakare švarią veido ir kaklo odą, jei toleruojama.

Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksi rūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką. Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV spindulių. Vengti buvimo saulėje naudojant šią priemonę ir savaitę po naudojimo.

Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Naudoti, kaip nurodyta. Tinka nejautriems glikolio rūgščiai. Saugotis, kad nepatektų į akis. Jei pateko, gausiai nuplauti vandeniu. Jautri oda gali jausti nežymų, trumpalaikį dilgčiojimą. Produkto naudojimo dažnis ir trukmė turi būti ribojami. Naudoti, jei toleruojama. Odai sudirgus ar išbėrus, nebenaudoti produkto. Saugoti nuo vaikų. Prarijus kreiptis į gydytoją.