AROMATERAPINĖ SOJŲ VAŠKO KVEPIANTI ŽVAKĖ "SANTALAS ir VANILĖ" 120ML
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
%

AROMATERAPINĖ SOJŲ VAŠKO KVEPIANTI ŽVAKĖ "SANTALAS ir VANILĖ" 120ML

30% nuolaida su kodu IMK30. Kodą suveskite krepšelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

6,99 € (su PVM) 5,78 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 697 03000 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse. Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Aprašymas

Kvapas
Santalas ir vanilė – Tai prabangus kvapas, primenantis jaukius namus, lengvai ir maloniai kutena uosle. Švelniai ir gūndančiai šildo, kviečia į namus pasisvečiuoti arbatos popietei, šiltam vakarui.

Natos
Viršutinės natos: sausmedis, pelargonija.
Vidurinės natos: ąžuolo samanos, tonkos pupelės, raudonmedis.
Pagrindinės natos: santalas, baltasis gintaras, muskusas, vanilės pupelės.

Vaškas
Gamybai naudojamas išskirtinis natūralus, ekologiškas sertifikuotas sojų vaškas. Išgaunamas iš sojų pupelių. Degant žvakei vaškas neišskiria jokių toksinų, pasižymi ilgu ir tolygiu dėgimu. Vaškui netyčia išsipylus lengvai nusivalo nuo skirtingų paviršių.

Dagtis
Gamyboje naudojamos tik natūralios medvilninės dagtys, kurios savo sudėtyje neturi cinko ir švino pėdsakų. Kiekviena dagtis yra kruopščiai parenkama pagal žvakės tipą ir indeli, norint išgauti maksimalia patirtį . Teisingai deginant žvakę indelis neįkaista, vaškas išsilydo tolygiai, minimaliai arba nepalikdamas vaško ant sienelių.

Indelis
Indeliai pagaminti iš aliuminio. Tai medžiaga kuri yra lengvai perdirbama daugelį kartų. Indelis gali būti rūšiuojamas su kitomis atliekamomis arba išdegus žvakei išplaunamas ir naudojamas namuose, prieskoniams ar kitiems smulkiems daiktams.

Gamyba
Visi mūsų produktai gaminami rankomis, dėl to galimi nežymus vaško spalvos, tekstūros ar pakuotės pakitimai. Skirtingi pakitimai nedaro įtakos produkto kokybei.


Degimo laikas: 17 – 20 val.

Tūris: 120 ml


!!! Prieš deginant žvakę prašome perskaityti saugos instrukcija žvakės apačioje. Deginkite su priežiūra ir meile. !!!