Arbatmedžių aliejus AUSTRALIAN BODYCARE, 10 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−30%

Arbatmedžių aliejus AUSTRALIAN BODYCARE, 10 ml

KOSMETIKA
5,58 € (su PVM) 7,97 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,39 € 4,61 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

TEA TREE OIL, arbatmedžių aliejus

KOSMETIKOS PRIEMONĖ

100 % grynas Australijos arbatmedžių (Melaleuca alternifolia) aliejus „Tea Tree Oil“.
Arbatmedžių aliejus išsiskiria plačia atkuriamųjų savybių gama, padeda išlaikyti higieninę odos švarą ir natūralią pH pusiausvyrą. Arbatmedžių aliejaus valomosios ypatybės padeda odai natūraliai valytis ir atsinaujinti, todėl puikiai tinka veido ir galvos odos priežiūrai, plaukų grožiui puoselėti.

Naudokite ant odos atskiestą su kitu maistiniu aliejumi arba gryną, užlašintą ant medvilninio tampono. Arbatmedžių aliejus – puikus pagalbininkas buityje valant paviršius, naikinant nemalonius kvapus.

Arbatmedžių aliejų rekomenduojama garinti namuose, jei norite atgaivinti patalpų orą. Išskirtinis arbatmedžių aliejaus kvapas greitai išnyksta, o arbatmedžių aliejaus veikliosios medžiagos dar kurį laiką išlieka aktyvios.

„Australian Bodycare“ kūno priežiūros produktus su grynu arbatmedžių aliejumi naudokite kiekvieną dieną, kad išlaikytumėte odą švarią ir nepriekaištingą. Sudėtis: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (100 %), Limonene, Linalool, Geraniol.

Gamintojas: „Australian Bodycare Continental Aps“, DK-5492 Vissenbjerg, Danija.

Sudėtis: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (100%), Limonene, Linalool, Geraniol.