Valomasis vanduo riebiai odai BIODERMA SEBIUM H2O  250 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−10%

Valomasis vanduo riebiai odai BIODERMA SEBIUM H2O 250 ml

Sébium H2O švelniai valo veidą ir akis, pašalina visų tipų makiažą (fiziologinis pH, be AHA).
8,15 € (su PVM) 9,05 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 0,91 € 6,73 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Riebi oda gali būti labai problematiška: pasižymi išsiplėtusiomis poromis, yra stora ir linkusi gaminti per daug odos riebalų (sebumo), todėl blizga. Tokios odos privalumas, kad ji lėčiau sensta ir ant jos susidaro mažiau raukšlių.

Mišri oda pasižymi tuo, kad skirtingose veido vietose gali pasižymėti skirtingomis savybėmis. Pavyzdžiui, gali būti daugiausiai normali ar net sausa (skruostai), o riebi tik tam tikruose plotuose – dažniausiai smakras, nosis ir kakta (vadinama T zona). Šiam odos tipui taip pat būdingos vietomis išsiplėtusios poros.

Gilinimasis į odos biologiją, analizuojant jos natūralius procesus, įkvepia BIODERMA kurti dermatologines odos priežiūros priemones, siekiant suvaldyti riebios odos blizgesį ir atkurti odos biologinę pusiausvyrą. PATI ODA įkvepia BIODERMA surasti biologinius sprendimus, kad išsaugoti mūsų odos sveikatą ir grožį. ILGAM.
 

APIBŪDINIMAS

Sébium H2O yra pirmasis makiažą pašalinantis micelinis valomasis vanduo specialiai pritaikytas riebios, mišrios bei į aknę linkusios odos biologijai.

Micelinis vanduo yra sudarytas iš micelių - ypatingų mikrodalelių, kurios savo sudėtimi yra artimos mūsų odos ląstelių biologijai, todėl yra puikiai toleruojamas.
 

POVEIKIS

Sébium H2O švelniai valo veidą ir akis, pašalina visų tipų makiažą (fiziologinis pH, be AHA).

• Veikia antibakteriškai (vario sulfatas, cinko gliukonatas).

• Biologiškai reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą (cinko gliukonatas).

• Dėl valomojo vandens sudėtyje esančių ingredientų Sébium H2O neleidžia atsirasti naujiems inkštirams – slopina odos riebalų tirštėjimą.
 

NAUDOJIMAS

• Naudoti ryte ir/arba vakare, 7 dienas per savaitę. Nereikia nuplauti