Kūno losjonas sausai odai LINOLA ,200 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−20%

Kūno losjonas sausai odai LINOLA ,200 ml

KOSMETIKA
12,05 € (su PVM) 15,06 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 3,01 € 9,96 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Linola lotion kūno emulsija 200ml

Intensyvios priežiūros priemonė visų tipų sausai odai.

 

Linola Lotion kūno pienelis – pagrindinė intensyvios priežiūros priemonė, skirta visam kūnui ir visų tipų sausai odai.

Priemonė tinka:

- Naudoti kasdien, jei oda sausa, pleiskanoja, niežti ar jaučiamas tempimas.

- Naudoti tam tikrais laikotarpiais, jeigu nereikalingas specialus gydymas, bet būtina bazinė odos priežiūros priemonė (pavyzdžiui, esant polinkiui į atopinį dermatitą, žvynelinę, degeneratyvinius pokyčius ar išsausėjimo sukeliamas egzemas).

- Naudoti po odos ligų gydymo (pavyzdžiui, kortikoidų preparatais), iki oda visiškai atkuriama.

 

Linola Lotion kūno pienelis labai greitai įsigeria į odą, todėl paprasta tepti didelius kūno plotus.

Vandens ir aliejaus emulsijos sudėtyje yra 35 proc. riebalų, kurie padeda atsinaujinti apsauginio odos barjero funkcijoms (pavyzdžiui, vertingas dažinių dygminų aliejus su dideliu kiekiu linolo rūgšties). Ši speciali riebalų rūgštis būtina norint išsaugoti sveiką odą. Kūnas negali pats pasigaminti linolo rūgšties, o jos odai reikia reguliariai kaip vitaminų, kad išliktų sveika.

Linola Lotion kūno pienelis sukuria ploną plėvelę, kuri odą saugo nuo tolesnio išsausėjimo bei kartu palaiko riebalų ir drėgmės pusiausvyrą. Oda tampa lygi ir stangri.

 

Linola Lotion kūno pienelis yra dermatologiškai patikrintas, jis pasižymi puikiu suderinamumu. Užtikrinamos optimalios sausos odos atsinaujinimo galimybės.

 

ODOS DŽIŪVIMO LAIKAS

 

Odą nuo per didelio drėgmės netekimo saugo natūralus apsauginis barjeras. Jį sudaro plona riebalinė plėvelė ant odos ir linolo rūgšties struktūriniai lipidai, kurie lanksčiai sujungia keratinocitus. Taip sukuriama tvirta struktūra, kuri bakterijoms ir kenksmingoms medžiagoms neleidžia prasiskverbti į odą.

Jeigu dėl dažno plovimo, maudymosi po dušu ar plaukiojimo sumažėja struktūrinių lipidų arba jų pradedama gaminti nepakankamai, pavyzdžiui, odai senstant ar atopinio dermatito atveju, keratinocitai atsiskiria vienas nuo kito ir apsauginis barjeras praskylėja. Nesvarbu, ar tai vidinės, ar išorinės priežastys, pasekmės visada vienodos – sausa, pleiskanojanti ir šiurkšti oda, dar labiau linkusi į uždegimus, niežulį ir egzemą.

 

Siekiant išvengti šių odos barjero pažeidimų, riebalų ir drėgmės trūkumo bei tolesnės žalos, būtina reguliari priežiūra ir tausojantis plovimas.

 

Todėl Linola sukūrė specialius tarpusavyje suderintus produktus, kurie skirti kūno, galvos, veido, rankų ar pėdų priežiūrai.

 

Toliau pateiktoje lentelėje nurodytos sritys, kurioms labiausiai tinka naudoti specialiuosius Linola produktus.

 

 

Veidas

Plaštakos, pėdos

Rankos, kojos

Visas kūnas

Galva

Linola F

x

x

x

x

 

Linola Lotion

x

x

x

x

Linola Shower and Bath Oil

x

x

x

Linola Dusch und Wasch

x

x

x

x

Linola Shampoo

x

 

Gamintojas:

Dr.August Wolff, Vokietija

 

Atstovas Lietuvoje:

UAB ”SIROWA VILNIUS”

Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius
Tel. (8-5) 239 4150, (8-5) 239 4156

www.sirowa.com