Matinis veido fluidas nuo saules M/R odai EUCERIN SUN FLUID MATTIFYING SPF50+  50 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−15%

Matinis veido fluidas nuo saules M/R odai EUCERIN SUN FLUID MATTIFYING SPF50+ 50 ml

14,75 € (su PVM) 17,35 € Šio pirkimo metu Jūs sutaupysite: 2,60 € 12,19 € (be mok.)
Su mokesčiais
  • Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00) Klauskite vaistininko 8 700 55170 (I-V 8:00-17:00)
  • Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau Nemokamas pristatymas į artimiausią vaistinę perkant už 10 € ir daugiau
  • Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse

Aprašymas

Veido apsaugos nuo saulės priemonė riebiai ir į aknę linkusiai odai
UV spinduliai yra pagrindinė saulės žalos odai priežastis, tačiau didelės energijos regimoji (HEVIS) šviesa taip pat gali paskatinti odai kenkiančių laisvųjų radikalų susidarymą.

Eucerin Oil Control SPF 50+ želė-kremas nuo saulės – tai kasdien naudoti skirta veido apsaugos priemonė riebiai ir į aknę linkusiai odai. Technologija Advanced Spectral gaminama su itin kokybiškais plataus spektro ir fotostabiliais UVA/UVB filtrais 1, suteikiančiais aukštą UV apsaugą, ir likochalkonu A, padedančiu neutralizuoti UV ir HEVIS šviesos sukeltus laisvuosius radikalus. Apsaugos nuo saulės priemonės sudėtyje taip pat yra gliciretininės rūgšties, palaikančios odos DNR atsistatymo mechanizmą.

Sebumo gamybą reguliuojanti technologija Oil Control su L-karnitinu ir sugeriančiomis mikrodalelėmis iš karto suteikia matinę išvaizdą ir ilgalaikę iki 8 valandų išliekančią apsaugą nuo blizgėjimo.

Eucerin Oil Control SPF 50+ želė-kremas nuo saulės yra gaminamas be kvapiųjų medžiagų, labai lengvos, neriebios tekstūros. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog jautri ir į aknę linkusi oda gerai toleruoja produktą.

1 Atitinka aukštus apsaugos nuo UVA ir UVB standartus, apibrėžtus Cosmetics Europe. UVA apsaugos lygis aukštesnis už ES rekomenduojamą.
Klinikiniai ir dermatologiniai tyrimai
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, jog jautri ir į aknę linkusi oda gerai toleruoja produktą. Formulė taip pat buvo išbandyta – patvirtinta, kad ją tinka naudoti drėgname klimate.
PAGRINDINĖS IŠVADOS
Atlikus dviejų produktų naudojimo tyrimus 2 su 325 moterimis, kurių oda mišri, riebi, riebi ir linkusi į aknę, gauti puikūs rezultatai. Jų atsiliepimai:
iš karto susigeria (98 %);
itin lengva tekstūra (95 %);
ilgalaikis sausas matinis užbaigimas (94 %);
jokio blizgesio prabėgus kelioms valandoms nuo užtepimo (93 %).
Atskiro klinikinio tyrimo metu imtis patvirtino, kad 3:
jų oda mažiau riebalavosi (90 %);
produktas neužkimšo porų (86 %);
produktas pasižymėjo sebumo gamybą reguliuojančiu efektu (81 %).
2 Eucerin tyrimas. Eucerin Oil Control SPF50+ želė-kremas nuo saulės buvo naudojamas dvi savaites, maždaug kartą per dieną. Tyrimai buvo atlikti karšto ir drėgno klimato sąlygomis (Tailande ir Ispanijoje).

3 Eucerin tyrimas. Klinikinio tyrimo su 40 moterų, kurių oda mišri irriebi, rezultatai. Eucerin Oil Control SPF50+ želė-kremas nuo saulės buvo naudojamas keturias savaites, dukart per dieną.